Arctic Sound S111

Výkon RMS
4 W
Bezdrátový systém přenosu

• , zakoupeno v suntech.cz

Miniaturní reproduktorky k notebooku. (Nevýhoda jako u všech těchto reproduktorů s usb napájením - riziko zemní smyčky skrz usb napájení a linkový vstup a tím vznik rušení v audio signálu. Řešení audio - oddělovací trafo do signálové cesty nebo napájení skrz separátní napájecí adaptér s USB konektorem.) U tohoto modelu již bohužel není možnost odpojení druhého reproduktorku konektorem, je napevno. To bylo výhodné pro snadnější manipulaci nebo nouzové použití jednoho reproduktorku.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• bez zkreslení.
    • Můj výrobek byl vadný, škvrčelo v nich a sekal se počítač. Pohyb myši na několik minut zamrzal.
    • hodně ořezané nízké kmitočty, hraje to nad 300 Hz

Musel jsem přejít na Logitech Z120, po všech stránkách lepší.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Jsou přesně pod monitor.

Konstrukce
přenosné
Výkon RMS
4 W
Bezdrátový systém přenosu

ARCTIC reproduktory Sound S111, repro 3,5mm jack 2.0 black-černá - podrobné informace: Přenosné reproduktory Arctic S111 disponují skutečně velmi malými rozměry a překvapivým výkonem. Bez problémů se vměstnají do batohu, takže je můžete mít při sobě skutečně kdykoliv. Reproduktory jsou také skvělým řešením pro každého, kdo chce vylepšit zvukový výstup slabých reproduktorů u svého notebooku - Arctic S111 doručí daleko lepší zvukovou kvalitu spolu s vynikajícími hlubokými tóny. Díky použití 3,5mm jacku jako vstupu můžete reproduktory používat se širokou škálou zařízení, jakými jsou například MP3 či přenosné DVD přehrávače. Napájení je poté uzpůsobeno skrze USB konektor, díky čemuž je můžete používat téměř kdekoliv.

Technické parametry:

• Rozhraní:3,5mm jack
  • Výkon:4 W RMS
  • Impedance:4 ohmy
  • Rozměry:70 (D) x 70 (Š) x 70 (V) mm
  • Hmotnost:Cca 0,8 kg...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč98 % • 1 782xDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v ALFA.cz

• bez zkreslení.
    • hodně ořezané nízké kmitočty, hraje to nad 300 Hz

Musel jsem přejít na Logitech Z120, po všech stránkách lepší.

• velikost, zvuk
    • Z reproduktorů je slyšet pískání. Je to frekvence napájecího zdroje.

Nevím jestli jsem natrefil na vadný kus nebo je to standart,
    ale to pískání bylo velice nepříjemné. Do napájení jsem musel doplnit filtr.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč98 % • 1 782xDalší informace
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Jsou přesně pod monitor.

• -kvalita
    • -nejsou již moc k dostání

Poměr cena výkon OK

• Nečekaně "dobrý" zvuk
    • Hezký design s možností volby barev
    • Kompaktní rozměry
    • Nízká cena
    • Ovládání zvuku vzadu i s úplným OFF
    • Napájení USB
    • Jack samec nedílnou součástí
    • "duchové" ve zvuku
    • Občas nesmyslné zvuky, připomínající přebuzení, jdoucí ruku v ruce se sekáním PC

Poněvadž mám pracovní stůl součástí obývacího pokoje a chtěl jsem jej patřičně zmenšit, jakékoli "lepší" bedničky k PC pro systémové zvuky a občasné zapnutí něčeho, k čemu nepotřebuji velkou hlavní sestavu, se mi na stůl nevejdou. Proto jsem po dlouhém hledání dospěl ke koupi těchto malých repráčků s malým očekáváním a vírou, že zvuk bude snad aspoň trošku lepší, než hodně ošklivý zvukový projev repráčků v monitoru.
    Dojem? Jednoduše se nestačím divit. Vše samozřejmě nutno brát v kontextu s velikostí, cenou, provedením a fyzikálními možnostmi, nejedná se o žádné domácí kino pro ozvučení velkých prostor, no na svou velikost a cenu, pro dané použití k PC, mě naprosto zaskočily, jak dobře hrají. Jednopásmové membránky zvládají s použitím EQ dokonce i nižší kmitočty, výšky trošku koušou a střední pásmo má tendenci roztahaného slévání zvuku, ale s redukcí za pomoci EQ lze tyto jevy částečně potlačit a bedničky opravdu zvládají i puštění hudby, tedy s žádným požitkem, ale v poslouchatelné míře.

Jediným větším nedostatkem je USB napájení, které způsobuje občasné rušení ("duchové" ve zvuku) a pravděpodobně bude také důvodem občasného "kulometu", který jde ruku v ruce se sekáním PC a zní jako přebuzený měnič - oč jde, jsem nepochopil, možná se to ještě usadí, bedýnky jsou nové.

Takže shrnuto podtrženo: Kdo chce levné bedýnky k PC pro systémové zvuky, hry, nebo různé dialogy, jednoznačně mohu tyto bedýnky doporučit, jsou to malé bedýnky s velkým zvukem.

• Velikost
    • Napájení jen přes USB
    • Nastavení hlasitosti je špatně udělané, špatně se s nim točí a zadrhává se
    • Trošku škrčí

Reproduktory jsem si vybral pro jejich velikost, doufal jsem že zvuk bude malinko lepší, ale za tu cenu je to v pohodě. Jestli chcete poslouchat symfonie, tak na to zapomeňte, ale na FIFU je to dostačující.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vzhledem k velikosti nečekaně výborný zvuk.
    • Při zapojení napájecího USB kabelu k mému PC se z reproduktorů ozývá slabé bzučení. To jsem ale vyřešil zapojením do samostatného USB adaptéru (dá se pořídit už od 50 korun) a jsem naprosto spokojen.

Na to, jak jsou reproduktory malé, mají až nečekaně výborný zvuk. V porovnání se stejně výkonnými reproduktory zabudovanými v monitoru jsou tyto reproduktory nesrovnatelně lepší.

• , zakoupeno v Alza.cz

Za tuto cenu velmi solidní výkon.

• , zakoupeno v Alza.cz

• skvělý zvuk s ohledem na velikost reproduktorů
    • bylo by dobré do balení doplnit i adaptér pro standardní zásuvku