Auna FS23

Počet reprobeden
2+1
Aktivní

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

cena,německá kvalita a i když byl zakoupen produkt kategorie B je v bezvadném stavu s nepatrnými oděrkami,které nejsou téměř vidět

Krásná sestava

Chtěl jsem něco levnýho do dílny a toto mi perfektně vyhovuje. Šlape suprově

Konstrukce
regálové
Počet reprobeden
2+1
Aktivní

Auna FS23 je aktivní 2.1 systém s funkční výbavou stereo zařízení.

Systém je vybaven USB a SD vstupy pro přímé přehrávání MP3 z USB a SD nosičů jako jsou USB klíče, SD karty a MP3 přehrávače. Pomocí linkového vstupu můžete k zařízení připojit audio komponenty každého druhu – například počítače, CD přehrávače nebo magnetofony.

Díky svému výkonu je systém dostačující pro intenzivní ozvučování velkých prostor.

Po designové stránce je systém zajímavý lesklým černým lakem, který podtrhne jeho eleganci

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Krásná sestava

Chtěl jsem něco levnýho do dílny a toto mi perfektně vyhovuje. Šlape suprově

• výborný zvuk
    • kvalitní zpracování
    • dobré basy

• skvělý zvuk
    • slot na USB a SD kartu
    • ovládání hlasitosti, basů i výšek
    • kratší kabely
    • vysoká citlivost jacku při připojení telefonu nebo MP3 přehrávače, hlasité prskání při manipulaci

s touto reprosoustavou jsme naprosto spokojení. Stačí připojit flashku a hraje to samo. Hudba kterou posloucháme na nich zní úžasně.

• cena i výkon

dobrý nákup

• Všechno

Jako podle mně je to celkem dobrý.

- Jolanda 2016
    Jen si říkám, jestli ty bedny neovládly nějací zlí duchové. Když je strčím do Ďáblovy skříňky vychází z nich zvuk. Prosím o radu pro věštkyni.

• cena,vybavení
    • kvalita montážního zpracování

Moje reproduktory jsem hned po vybalení neuměl zapnout.Po přepnutí vypínače do polohy Power žádná reakce.Po krátkém dohadování s obchodem jsem je reklamoval.Ukázalo se že byl vadný vypínač.Po půl roce nepravidelného používání se začal ztrácet zvuk při napojení na počítač.Postupně jsem vyloučil vadu PC či propojovacích kabelů.Není pochyb.Jsou vadné konektory reproduktoru.Při otřesech přenáší zvuk přerušovaně nebo vůbec.Musím je znovu reklamovat.

• Přehrává z USB/SD
    • Delší doba dodání

Přehrává MP3 z USB disků a SD karet.
    Na reproduktory jsem čekal týden.

• výkon,přehrávání z USB,SD
    • nefukční

Vybral jsem toto repro pro zajímavý poměr výkon,vybavení,cena.Za přijatelnou cenu výkon 40W a ještě přehrávání z USB nebo SD katry.Ale zřejmě jsem narazil na vadný kus.Po vybalení nové reprosoustavy Auna,připojení k síti a zapnutí spínače "POWER" do polohy "ON" žádná reakce.Repro vůbec nefunguje,nesvítí žádná kontrolka ani není slyšet napájení.Výrobek nemá český návod,takže si nemohu ani ověřit zda jsem někde neudělal chybu.Ale i z cizojazyčného návodu jsem pochopil,že kromě popsaných kroků a připojení USB disku už nemůžu pro uvedení do provozu nic víc udělat.Jediné co zatím hodnotím kladně,je okamžitá reakce a ochota obchodu pro vyřízení reklamace.
    Hodnotit budu až jak dopadne reklamace.