Emgeton CULT S3

Produkt nemá žádné parametry.

• dobrá výdrž baterie i 6 hodin hraní
    • nevím

jsem spokojen

• Splňuje co jsem chtěl.
    • Mohl by mít displej na zobrazení, stopy nebo frekvence rádiové stanice.

Jsem spolojen

• , zakoupeno v Electro World

• super, vydrží dlouho hrát a zvuk je kvalitní
    • Musím dokoupit adaptér na dobíjení ze zásuvky.

Je malý, ale výkonný.

Produkt nemá žádné parametry.

Kvalitní přenosný Mini Juke box s označením CULT S3; vybavení: FM rádio + MP3 přehrávač; konektor: USB 2.0 + 3.5mm jack, podpora paměťových karet: typu SDHC a MMC, výkon 10 W (RMS), frekvenční rozsah 90 Hz až 20 000 Hz, odstup signálu od šumu je 60 dB, výdrž přístroje je až 5 hodin provozu. Společnost Emgeton se zabývá výrobou spotřební elektroniky. Mezi její portfolio se řadí především multimediální centra, flash disky, mobilní telefony nebo MP3 a MP4 přehrávačů.

Tentokrát představuje přenosný Mini Juke box s označením CULT S3. Ultra-tenké tělo dává tomuto velmi unikátnímu Juke boxu elegantní vzhled a skvělý pocit. Přístroj je vybaven FM rádiem a umožňuje též přehrávat MP3 soubory. Nabízí široké možnosti připojení pomocí USB 2.0, 3.5mm jack či paměťových karet typu SDHC a MMC. K tomuto přístroji tak můžete připojit Flash disk s nahranou hudbou, mobilní telefon, MP3 přehrávač, tablet apod.

EMGETON CULT S3 ohromí skvělou reprodukcí zvuku s výkonem 10W (RMS) včetně digitálního zesilovače. Frekvenční rozsah pro přehrávání dosahuje 90 Hz ~ 20 kHz a odstup signál/šum pro přehrávání je 60 dB. Přístroj dokáže hrát na jedno nabití až 5 hodin. Poté se jeho baterie (BL-5C) dobíjí.

Rozměry přenosného Juke boxu činí 222 × 65 × 30 mm při hmotnosti 272 gramů (bez akumulátoru, stojánku a poutka).

• Lehký
    • Relativně dlouhá výdrž baterie
    • Čistý zvuk
    • Dost silné reproduktory
    • Dobrá cena

Viděl jsem jej v akci na internetovém obchodu alza.cz, po přečtení popisku jsem neváhal a zakoupil, dodnes funguje a já jsem se svým výběrem vcelku dosti spokojen.

• dobrá výdrž baterie i 6 hodin hraní
    • nevím

jsem spokojen

• Splňuje co jsem chtěl.
    • Mohl by mít displej na zobrazení, stopy nebo frekvence rádiové stanice.

Jsem spolojen

• velikost
    • zvuk
    • trochu složitější ovládání
    • není zrovna odolný (spadl mi +- z 10 cm na dřevěný stůl a už blbne jeden reproduktor)
    • rádio se dá velmi těžko naladit

Pokud hledáte skvěle zvučný, malý, hezký a levný reproduktor tak nic lepšího nenajdete.

• , zakoupeno v Electro World

• super, vydrží dlouho hrát a zvuk je kvalitní
    • Musím dokoupit adaptér na dobíjení ze zásuvky.

Je malý, ale výkonný.

• Super hlasitý zvuk
    • Možnost napájení z PC
    • Jednoduché vyjmutí baterie
    • Spousta způsobů přehrávání
    • Krásná barva
    • Stojánek pro postavení reproduktoru
    • Kontrolka stavu nabíjení
    • V balení není nabíječka pro nabíjení do zásuvky
    • Reproduktor nemá v balení ochranný přenosný obal
    • Hned po vybalení se rozbil propojovací kabel k externím zařízením
    • Nemá displej pro listování písničkami a počítání času

Pořídila jsem si jej pro přehrávání muziky venku bez nutnosti připojení k el. proudu. S reproduktorem jsem zatím téměř maximálně spokojená až na uvedené mínusy. Má opravdu hlasitý zvuk, takže je krásně slyšet hudba i venku v přírodě. Design je také moc pěkný. Jsem nadšená z obrovského množství možností přehrávání. Používám rádio, přehrávání muziky z mobilního telefonu, z flash disku a z PC. Bohužel se hned po rozbalení rozbil propojovací kabel, který se z reproduktoru pomocí kabelu připojí k PC a např. mobilnímu telefonu. Upadla taková ta kovová špička na jednom konci. Dá se k tomu ale připojit jakýkoliv běžný kabílek, čehož jsem využila a hned využila jiný. Je perfektní i stojánek, který slouží i k připevnění poutka pro zavěšení reproduktoru. Vzhledem ke kvalitám produktu, je cena nádherně nízká!!! Je škoda, že v balení není nabíječka do zásuvky. Zatím jej tedy nabíjím přes PC a nabíječku si dokoupím. Také obal si musím pořídit na přenos. Nemá displej ale dá se bez toho obejít. Zatím působí nerozbitně. Vhodný tak i pro ty, co mají zvídavé dětičky. Nemá měkká místa, která by se dala promáčknout. Super, určitě doporučuji!!!

• nejhlasitejsi na trhu,verte mi
    • 3,5 jack je velice nekvalitni.....po oprave,,,,amatersky zaletoval....pohoda

hlasitej,vykonnej,ale kvalita zpracovani nic moc

• Velká výdrž baterie
    • Dobrý zvuk
    • Bohužel se po 3 dnech nějak hýbl 3.5 mm jack konektor a špatně to z něj hraje
    • Špatný signál radia, ale od toho to nemám
    • Písničky z SD, nebo USB se dají přepínat pouze po jedné, nejde přepínat např. celé složky s muzikou
    • Čekal jsem, že bude menší, ale to je má blbost

Až na ten vadný konektor jsem spokojený - perfektní věc na ryby, k práci, sportu

• Hrajou hodně nahlas,pekný design
    • Při velkém stišení to trošku chrastí ale to mi neva poslouchám nahlas

• -Lehky,maly,super vecicka do prace,zahrady,dilny
    • -Kvalitni reprak
    • -USB
    • -SD karta
    • -lze pisnicky prehravat z mobilu,ntb
    • -Nejde pripojit sluchatka

Do satny pro sportovce neni nic lepsiho.
    Sice ma jednu vadu,ale i tak davam 100%
    za 500,- super vec