Quadral Quintas 5000

v pořádku

• , zakoupeno v Expert.cz

• Doporučené k AV přijímači YAMAHA HTR-3064
    • Nízká cena za slušnou kvalitu
    • Je v balení sada 5.0, pokud chcete velmi kvalitní basy, je nutno dokoupit aktivní subwofer. Pro domácí použití plně dostačující.

Reproduktory jsou doporučené k AV přijímači Yamaha HTR-3064, s kterým jsem velmi spokojen. Vybíral jsem kvalitu za nízkou cenu. Není to výrobek Číny, kvalita zpracování velmi slušná. V menší místnosti jsem nezapojoval ani prostorové malé reproduktory. Zvuk převeden do centrálního a L+P hlavních sloupových repro. Mám hudební vzdělání a chci kvalitní poslech. Kombinace AV přijímače Yamaha a repro Quadral Quintas 5000 je pro domácí použití - domácí kino nebo pro menší hospody plně dostačující. Nemohu posoudit spolupráci s AV přijímači jiných značek. Byla to pro mne dobrá koupě a jsem spokojen. Repro jsou v černé barvě. Vyrábí se i v barvě dřeva, ale nebyly v momentální nabídce prodejny. Více by se mi hodily do interiéru.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• za ty love dobry

super

Citlivost
89 dB

Sestava reproduktorů 5.0 Quadral Quintas 5000 složená z Quintas 404, Quintas 101 a Quintas Base

Příjemný design a bezchybné provedení prostorové sestavy QUINTAS 5000 je pastvou pro oči, její ostrá dynamika a vyváženost tónů proměňuje tento reproduktor v čisté posluchačské potěšení. Pro šetřivější typy jde o ideální kombinaci pro kvalitní reprodukci hudby a filmového zvuku. Vysoké sloupové reproduktory sestavy disponují pozoruhodným basovým objemem, takže je možné obejít se bez doplňkového subwooferu. Středopásmové reproduktory se vyznačují vysokou srozumitelností přenášené řeči a zvukově neutrální reprodukcí hudby, zatímco zadní satelity zajišťují překvapivé prostorové efekty.

• Zvuk opravdu perfektní
    • Parádní kus nábytku
    • Dodáván bez kabelů

Mám středně velký pokoj a zvuk je úžasný. Na poslech hudby parádní. U filmů (efekty) . By to opravdu chtělo přikoupit activ. sub.

• V rámci ceny slušný zvuk
    • Líbivý design
    • Čelní Bassreflex
    • Kdo chce intenzivní basy bude muset dokoupit Aktivní subwoofer.

Ideální sestava pro domácí kino a méně náročného posluchače.Audiofilové budou lecos kritizovat,ale nutno podotknou že většina lidí sleduje filmy s ozvučením z televizních reproduktorů,proti kterým je tato sestava jako nebe a dudy. Používám s recieverem Yamaha HTR-4065 který je s reprosoustavou slušně sehraný.S přehledem kvalitou překoná většinu plastových sestav domácích kin "věhlasných výrobců".

• dobrý poměr cena výkon
    • po nastavení receiveru velmi slušný zvuk

Používám jako 2+0 v kombinaci s onkyo 509 jak na hudbu tak na filmy. Na defaultní nastavení receiveru nebyl zvuk to pravé ořechové, poté co jsem to poladil (basy +8, výšky +2), je zvuk bezva. O nějakém subwooferu jsem ani neuvažoval. Podle mého názoru za ty peníze dobrý kup.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Perfektní zvukový projev
    • Krásný moderní design
    • Kvalitní zpracování
    • příjemná pořizovací cena
    • Zatím jsem na žádne nenarazil

Super repro se spojením s Onkyo sr tx309 za velmí slušné peníze možná bych ještě uvažoval o podporu basové složky dokoupením subwoofru ale to jen proto, že jsem zvyklý na dunivé bassy.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• za ty love dobry

super

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Používám je hlavně na domácí kino a televizi. Oproti klasickým setům domácích kin neporovnatelné (měl jsem Pioneer). Nejsem odborník, ale nemám níc, co bych jim vytknul. Navíc vzhledově jsou parádní i kvalita zpracování je dobrá. Koupil jsem si k tomu reciever Yamaha HTR-3063 B, prostě levná dobře hrající kombinace