Supertooth Disco

• Bluetooth
    • 3,5 jack
    • Vzhled
    • Vlastní baterie
    • Chybí návod v češtině !

Na své rozměry překvapivý výkon,ozvučí i větší místnost,takže lze tančit :-)

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Super výdrž.Na střední hlasitost opravdu skoro 10 hodin!
    • Hraje velmi hlasitě!
    • Pouzdro ma přenášení!
    • Možná pro někoho trochu skreslení při vyšší hlasitosti!

Před těmito reproduktory jsem vlastnil Parrot party! Taky super repro ale narozdíl od těchto ,docházelo k přebuzováni a tím vypnutí zařízení. Tím musel člověk znovu párovat a to bylo nepříjemné. Tyto reproduktory hrajou pořád dokud neklesne napětí na akumulatorech a až pak se vypne. Hraje dosti hlasitě. Jen basy při vyšších hlasitostech je třeba ubrat! Ale jinak celková spokojenost!Jsou bytelné a neoprenové pouzdro na přenášení je taky super věc! Ideální na chaty ,párty atd.Při maximální hlasitosti si člověk v klidu i zatančí. Takže opravdu super!Řekl bych že nic lepšího v téhle kategorii asi nenajdete. Snad jen ten Parrot. Který je o polovinu levnějsí! Takže pro někoho může být na překážku cena ale věste že za ty peníze se vyplatí!!!

• , zakoupeno v Mshop.cz

• Skvela hlasitost, hodne dobra vydrz
    • Velka hmotnost

Celkove dobra koupe

Počet reprobeden
2+0
Bezdrátový systém přenosu
Provoz na baterie
Podpora iPod

Bluetooth reproduktor Supertooth Disco je ideální volbou pro ozvučení párty, grilování či jen tak pro poslech hudby. Disco přináší do segmentu bezdrátových reproduktorů vyjímečnou kvalitu pěhrávané hudby i neobyčejně vysokou hlasitost přehrávané hudby. Reproduktor podporuje profily A2DP a AVRCP pro bezdrátový přenos hudby, integrovaný 3,5 mm jack konektor umožní připojení i běžných MP3 přehrávačů. Lze také použít jako reproduktory s počítačem. Tělo přístroje obsahuje tlačítka pro ovládání přehrávače, kolečko nastavení hlasitosti a praktickou LED stavovou diodu. To vše v robustním a kvalitním provedením s vynikající kvalitou přehrávané hudby.

Specifikace:

Stereo bluetooth reproduktor

Vestavěný Subwoofer o napětí 12 wattů RMS (real)

Vestavěný levý a pravý výkonný zesilovač o výkonu: 2x 8 watty RMS (real)

Vestavění 3,5 mm jack konektor (samice) pro připojení pomocí drátu

• Doba nabíjení: 3 hodiny
  • Rozměry: 310 x 89 x 65 mm
  • Hmotnost: 1.14 kg

Balení obsahuje:

Reproduktor Supertooth Disco, cestovní nabíječku, transportní pouzdro a manuál recenze mobinfo.czrecenze sonymania.czrecenze detekomanie.cz

• kvalitní zvuk
    • dobrá hlasitost
    • dobře vypadající a zpracovaný

Měl jsem nepřebernou řadu přenosných reproduktorů a tenhle je mezi nima špička-super basy, na tenhe typ repráku výborná hlasitost-používám ho v klidu na různých oslavách a párty. Nevýhoda je možná pro někoho větší rozměr (holt daň za lepší výkon), v klidu ho však dám do jakéhokoliv baťohu (zde přijde vhod i dodané pouzdro).
    Baterie má podle mě výdrž, vydrží řadu hodin, tedy pokud nemáte maximální volume-to jsem však zkusil asi jen jednou :)
    Pokud chcete přenosný reproduktor, který má v rámci kategorie bezkonkurenční zvuk a hlasitost, rozhodně šáhněte po tomhle produktu.

• velice odolný a kvalitně zpracovaný
    • slušná výdrž baterie (i té první)
    • baterie odešla hned po záruce, ale to se dalo trochu očekávat při použití typu těchto baterií.
    • basy vám při vyšších hlasitostech začnou připadat plechové. od té doby co mám nový mobil (M7) tak už to ani tak nerozlišuju a přijde mi že hraje hlasitějí než s původním iPh 4.

skoro po 4 letech používání tohoto zařízení jsem naprosto spokojen jak s kvalitou zvuku tak samotného zařízení. tento reproduktor jsem tehdá kupoval s tím že ho má kamarád a byl s ním spokojen. nyní mám dva tyto reproduktory a vždy si ho ode mě někdo půjčuje jako kulisu na menší párty či jne tak na poslech. sice už bych dnes za tyhle peníze nekoupil, ale pokud bude nutnost koupit nový, tak kupuju pouze novější generaci. :)

• Rozměry
    • Bluetooth
    • 3,5 jack
    • Vzhled
    • Vlastní baterie
    • Chybí návod v češtině !

Na své rozměry překvapivý výkon,ozvučí i větší místnost,takže lze tančit :-)

• basy
    • hlasitost
    • kvalita zvuku

Dostal jsem jí před dvěma lety k Vánocům a nemůžu si jí vynachválit. Má úžasně čistý zvuk, hodně basů a hraje velmi hlasitě. Je vidět, že filipínská firma supertooth není vůbec špatná. Můžu jen doporučit

• Disco není proti menšímu bráškovi natolik kompaktní a nejspíše mu určíte stálé místo, které vám dokonale ozvučí. To ale ...

Zobrazit celou recenzi na dotekomanie.cz

• Reproduktory Supertooth Disco jsou kompaktní 2.0 reproduktory uzavřené v pevném plastovém těle s kovovou mřížkou. Ideálně se hodí na hraní na cestách, na zahradní akci, v tělocvičně, ničeho se nezaleknou. Proč by taky, když na plnou hlasitost hrají velmi kvalitně. Reproduktory podporují bluetooth spojení, nabízí i 3,5 mm jack jako vstup z libovolného zdroje. Pro transport oceníte pevné pouzdro, které poslouží jako šikovný stojánek.

Zobrazit video recenzi

• Hledáte šikovné reproduktory, které z vás udělají hvězdu domácí párty? Supertooth opět dokazuje, že hudební příslušenstv...

Zobrazit celou recenzi na www.mobinfo.cz

• Jde o designově povedené zařízení, které hudební fajnšmekry rozhodně neurazí. Kvalita reprodukce je na podobné zařízení ...

Zobrazit celou recenzi na sonymania.cz

• výdrž
    • celkem "odolnost"
    • bass on/off
    • ovládací prvky přímo na reproduktoru
    • kontrolka vybití,připojení,opdojení
    • možná že po 3 letech sem musel měnit baterku ale k mému častému používání a špatnému nabíjení ze strany kamaráda celekm běžné

mám ho 4 roky (od začátku prodeje v čr) byl sem spokojen dokud sem nemusel měnit baterii. baterii sme vyměnil a sem už rok spokojený (dal sme tam místo běžné 1600MaH 2200 MaH a rozdíl oproti výdrži de poznat) jeden z nejlepších reproduktorů v kategorii provoz na baterie. když sem srovnával s kamarádovo podpbnou hračkou na baterky (logitech 4.0 soustava nebo tak něco) hrál muj repráček hlasitějí.. hodí se skoro všude (párty,běžný relax , trénink, atd...) a na konec . cena odpovídá kvailtě . reproduktor doporučují všemi 10! neuděláte špatně když koupíte a máte využití i ze strany třeba jen relaxu.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Super výdrž.Na střední hlasitost opravdu skoro 10 hodin!
    • Hraje velmi hlasitě!
    • Pouzdro ma přenášení!
    • Možná pro někoho trochu skreslení při vyšší hlasitosti!