Acoustique Quality M 23

• jako repro k PC nebo do malých místností dostačující výkon
    • noblesní design
    • výroba v ČR
    • plno lidí asi odradí cena
    • musel jsem vymazat všechny mp3 co neměly bitrate 320kbps a ve wav toho moc nemám :D

Mám jen krátce, ale zatím spokojenost. Užívám jako repro k PC, kde ani nevyužiji naplno jejich potenciál. Každopádně AQ se mi hodně líbí jak poslechově tak i vzhledově. Do budoucna mám teď brouka v hlavě až budu pořizovat 5.1.

• čistý a zřetelný zvuk

AQ M23 určitě nezklamou. Potěší opravdu perfektním zvukem. Co je trochu k diskuzi jsou často uváděné basy. Pokud porovnám s konkurencí, nejsou tak výrazné, ale jsou naprosto dostačující. Bohužel nemám širší srovnání jestli je konkurence přebasovaná nebo AQ něco chybí. Rozhodně si ale vychutnáte čistý zvuk bez zbytečného dunění.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Čitelný, věrohodný zvuk.
    • Mp3 vám přestanou stačit
    • Na doma pro náročnější ucho skvělá volba

Počet reprobeden
2+0
Výkon RMS
30 W

Aktivní Hi-Fi reprosoustava Aktivní dvoukanálové Hi-Fi reprosoustavy AQ M23 jsou ideální pro použití k počítači, smartphonu, iPhonu, gramofonu nebo TV. V prostorech bytových rozměrů zaručí skutečně přesný a kvalitní stereofonní zvuk. V jedné z reprosoustav je vestavěn kompaktní zesilovač o výkonu 2× 30 W, takže jsou naprosto samostatné a ihned připravené. Reprosoustavy využívají dvoupásmové konstrukce s bassreflexem, středobasový 5" reproduktor má polypropylenovou membránu a výškový reproduktor s 0,5" kalotou je chlazen ferrofluidem. U provedení černý jasan a buk je bassreflexový otvor vyústěn na čelní straně. Na čelním panelu je jeden multifunkční ovladač, kterým se ovládá hlasitost, přepínání vstupů a zapínání přístroje. Dále je zde umístěna LED dioda, která signalizuje svou barvou aktuální stav. Na zadní straně jsou umístěny 2 vstupy RCA (cinch) pro připojení více zařízení, dále konektor pro připojení napájení a svorky pro propojení obou reprosoustav. V příslušenství je stereo kabel s konektory 2x RCA - Jack 3,5mm vhodný pro připojení počítače i smartphonu. Při výrobě těchto reprosoustav byly využity zkušenosti z velmi úspěšného předchůdce AQ M22. Byla použita nová technická řešení a výsledky vývoje AQ posunuly tuto reprosoustavu k ještě lepším výsledkům. Přesný a kvalitní stereofonní zvuk v kompaktním provedeníČisté výšky a hluboké basy (dvoupásmové rozložení reprodukce)Zabudovaný vlastní zesilovač přizpůsobený měničůmVybrané součástky s dlouhou životností a stabilní funkcí2 vstupy RCA (cinch) pro připojení více zařízeníTechnické parametry: Typ soustavy: 2.0Reproduktory: basový 5" - polypropylenová membrána, výškové 2× 0,5"Jmenovitý RMS výkon: 2× 30WHarmonické zkreslení zesilovače: < 0,3% v pásmu 50Hz - 18kHzVstupy: 2× RCA (cinch)Systém bassreflexSpotřeba (off/normální/maximální): 0/10/70WRozměry: 160 × 296 × 215 mmHmotnost (L/P): 3,6/3,7 kgPříslušenství v balení : 1x kabel pro připojení audio zařízení Jack 3,5 mm - 2x RCA1x dvoužilový kabel na propojení reprosoustav1x napájecí adaptér - 230V AC/ 12V DC

• kvalitní čistý zvuk
    • jako repro k PC nebo do malých místností dostačující výkon
    • noblesní design
    • výroba v ČR
    • plno lidí asi odradí cena

• čistý a zřetelný zvuk

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Čitelný, věrohodný zvuk.
    • Mp3 vám přestanou stačit
    • Na doma pro náročnější ucho skvělá volba

• Čistý neutrální zvuk
    • Férová cena

V porovnání s plastovými cinkátky je tohle opradu velmi kvalitní výrobek, s čistým jasným zvukem. Na kabel hrají ještě o třídu líp než na BT. Slušně Vá ozvučí i místnost okolo 20m2. Nevětší sranda je, že vypadají jako klasické regálové repráky. A pak si do nich přes BT pustíte z mobilu muziku... To dostává všechny návštěvy :-)

• , zakoupeno v Hifi-audio.cz

• Hrajou výborně. Výborný poměr cena výkon.
    • Zatím nic.

• -příjemný zvuk
    • -krásný vzhled
    • -příšlušenství
    • -poctivá konstrukce
    • -DO my přepíná barvy na led osvětlení které mám za tv :-)

Když jsem reproduktory vybalil z krabice, říkám si, tak tady velký zvuk nečekej.
    Nečekal jsem,ale on tam stejně je.
    Samozřejmě nehledejte nejhlubší basy a brilantní výšky s ohledem na použité měniče, ale ta přesnost a čistota podání mě opravdu překvapila a ani po dlouhodobém poslechu nepřestala bavit.
    V cestě signálu mám ještě D/A převodník Project, taky od chlapců od Litovle.
    Ani sebemenší náznak nějakého levného dunění nebo přikrášlování zvuku se nekoná!
    Poslouchám v pokoji cca 5x4m
    A to čekám co příjde,až se rozehrají :-)
    DO je pak bonus pro nás lenochy :-)
    Takže za mě velká pochvala do Červenky za to jak skvělou práci dělají.

• Výborný zvuk
    • Vyvážený hudební projev
    • Vysoký výkon s minimálním zkreslením
    • Robustní dřevěná ozvučnice
    • Perfektní vzhled

Nekompromisní reproduktory pro ty, co to s poslechem hudby myslí opravdu vážně.
    Na reproduktorech je nejlepší jejich vyváženost a univerzalita, nejvíce oceňuji špičkovou vyladěnost již z výroby a to, že nejsou poplatné dnešní přebasované době. Stačí mít kvalitní nahrávku a co do nich pustíte, to vám zahrají. Na nic si nehrají a co slibují, to splňují beze zbytku. Lahůdkou je pak poctivá, klasická, dřevěná ozvučnice - nehrozí tak otisky prstů, šmouhy, škrábance a reproduktory nejsou z těch, že spadnou ze stolu, sotva se na ně podíváte. Mílím překvapením je pak přibalená kabeláž a zdroj velmi kompaktních rozměrů.
    Co bych všem zájemcům o tyto reproduktory doporučil, je objednávat přímo u výrobce. Neplatil jsem ani korunu za dopravu a dobírku, na druhý den mi byly přivezeny kurýrem do ruky, velice poctivě zabaleny. Navíc máte možnost si vybrat provedení světlý buk, které vypadá naprosto fantasticky a je ozdobou stolu.

• - výborný zvuk
    • - velmi kvalitní zpracování
    • - dobré ovládání
    • - 2 vstupy
    • - velmi velká a silně svítící signal. dioda (svítí i při vyp. repro)
    • - pro někoho možná bassreflex vzadu
    • - nevyužitý přijímač DO? (je LED a snad i obvody, není DO...)

... mám je pouze chvíli, ale i tak jsem poměrně nadšen - na blízký poslech hrají dost dobře (k PC výborně) a to věřím, že se ještě rozehrají; ovládání se od aq m22 změnilo k lepšímu - nyní je použit digitální potenciometr s velmi jemným krokem (řekl bych, že i souběh kanálů je OK) ovládaný asi dokonce kovovým "knoflíkem"; 2 vstupy; uvnitř jsou (snad poctivě a s rozmyslem) vytlumené; navíc jsou v balení slušné kabely - prostě hodně kladů a minimum zaporů...

... jen ještě 1 "poznatek před závěrem" - doporučuji umístit do výšky uší - m23 jsou vertikálně dosti směrové...

... a nakonec drobná poznámka - regálovek mám několik (dokonce i jedny 2.1, přestože jsem víceméně zapřísáhlým zastáncem 2.0, leč nebylo zbytí - ten sw je Onkyo SKW-205 - ne, že by byl nějak extra, ale PC šunt to taky není) a zvuk těchto AQ (přestože ty mé ještě nejsou zahořené) se mi prostě líbí, takže s čistým srdcem doporučuji (tedy k PC, max. do malého pokoje - jinou aplikaci jsem nezkoušel)...

.. a na úplný závěr :-) ... musím vyzdvihnout a pochválit přístup fy. AQ k zákazníkům a to jak po stránce prodeje, tak i co se týče zpětné vazby...