Adam Audio T7V

Adam Audio T7V

4 899 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka ePRODANCE.cz

Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 485 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 56 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta96 % • 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč88 % • 553 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 645 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 972 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 4 396 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace

Aktivní

• Zvuk
    • Kvalita zpracování
    • Manuální vypínač na zadní straně
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Cena - vzhledem k výkonu a kvalitě reprodukce je to prakticky zadarmo.
    • Krásný přesný zvuk, bez vibrací, neobtěžující hluboké a přesné basy. Ve většině případů zastoupí i funkci subwooferu
    • Zahraje jakýkoliv typ zvuku, mám ještě sluchátka Sennheiser HD660S2 a musím říct že zvuk z Adamů je mi mnohem sympatičtější
    • Čím hlasitěji hrají, tím lépe to zní.
    • Nemají standby režim, musí se vypínat manuálně.

Delší dobu jsem hledal reproduktory k PC. Zkoušel jsem různé značky, různé typy beden. U všech mě vždy něco vadilo. Přes RCA cinchové kabely se obvykle přenášel groundloop (Kanto YU6), nebo byli repro přebasované, přenášeli přiliš vibrací atd atd. Nakonec jsem skončil u studiových monitorů kde jsem se rozhodoval mezi KRK Rokit řadou a těmito Adami. Vybral jsem Adam díky záruce 5 let a hlavně mnohem přesnějšího a mě sympatičtějšího zvuku. Výborná investice, užívám si každý poslech všech typů hudby.

• , zakoupeno v Alza.cz

• VELIKOST
    • DOBRÝ ZVUK

NIC JSEM NEZJISTIL

Aktivní

Aktivní studiový monitor Monitory Adam Audio z T Series představují nejdostupnější modely firmy, ve své cenové kategorii však překvapí vyspělým zvukem. Pětipalcový i sedmipalcový model zdědily U-ART Ribbon tweeter s technologií HPS z vlajkových modelů firmy S Series, vyšší frekvence tak mají vynikající rozptyl a dostanou se až na hodnoty 25 kHz. Zadní bass reflex umožňuje flexibilní umístění i ve velmi malých místnostech a ke kvalitě zvuku přispívá také výkonné DSP, které se stará o ekvalizaci a frekvenční výhybky. Adam Audio T7V i T5V mají zkosené hrany, které brání odrazům zvuku v akusticky neošetřených místnostech a nechtěným resonancím. Pokud sháníte spolehlivé referenční monitory do domácího studia nebo do kontrolní místnosti, Adam Audio T Series byste při výběru rozhodně neměli opomenout. Rozšířená záruka a VST pluginy ke stažení zdarmaV uživatelské zóně MyADAM naleznete po přihlášení licenční kódy pro softwarové pluginy a nástroje, které jsme pro Vás připravili ve spolupráci s našimi partnery. Na webu naleznete personalizované pole se slevovým kupónem, které se čas od času aktualizuje a přináší tak nové možnosti pro vaši produkci. Je zde také umístěn detailní návod, jak kódy uplatnit. Pluginy jsou kompatibilní s DAW softwary jako je Ableton nebo Pro Tools. Po registraci zakoupeného produktu na stránkách výrobce zároveň získáte prodlouženou záruku v celkové délce až pěti let.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zvuk
    • Kvalita zpracování
    • Manuální vypínač na zadní straně
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Cena - vzhledem k výkonu a kvalitě reprodukce je to prakticky zadarmo.
    • Čím hlasitěji hrají, tím lépe to zní.
    • Nemají standby režim, musí se vypínat manuálně.

• , zakoupeno v Alza.cz

• VELIKOST
    • DOBRÝ ZVUK

NIC JSEM NEZJISTIL

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Opravdu zřetelný projev
    • překvapivá hlasitost v poměru k velikosti, hraje více než byste čekali
    • velmi čisté podání nástrojů, neslévají se, každý je krásně konkrétní
    • mechanicky velmi slušně provedeno, přesné zpracování
    • bassreflex dozadu, zvýrazní basy při umístění u zdi (pro někoho to může být i výhoda)
    • nevýrazný design
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

Mám ty monitory krátce a zatím fungují, jak mají

• Hrají věrně.

• Opravdu dobrý zvuk
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Skvělý zvuk za rozumnou cenu.
  • , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Velmi čistý zvuk, za adekvátní cenu
  • , zakoupeno v AZN.CZ

Vše rychle objednano a předáno. Rychlá a vstřícná komunikace. Rozhodne doporučuji