Canton Movie 135

Reproduktorová sestava do domácího kina - Kompaktní satelitní reproduktory jako přední a zadní kanál změní vaši místnost na zvukovou scénu s neuvěřitelným prostorovým zvukem -...
12 490 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka HIFI MEDIA

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma87 recenzíDalší informace

Popis produktu

Reproduktorová sestava do domácího kina - Kompaktní satelitní reproduktory jako přední a zadní kanál změní vaši místnost na zvukovou scénu s neuvěřitelným prostorovým zvukem -...

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano

Popis produktu

Reproduktorová sestava do domácího kina

  • Kompaktní satelitní reproduktory jako přední a zadní kanál změní vaši místnost na zvukovou scénu s neuvěřitelným prostorovým zvukem
  • Velký centrální reproduktor zajistí pořádný zvukový zážitek a samozřejmě čisté a zřetelné dialogy 
  • Výkonný subwoofer s vysoko-kapacitními zesilovači dodá hutný basový základ
  • Subwoofer je nastavitelný do jakéhokoliv prostoru
  • Součástí jsou držáky na zeď pro jednoduché uchycení satelitních reproduktorů

Skvělý obraz i zvuk

Systémy domácího kina nahrazují v komfortním prostředí atmosféru kinosálu nebo koncertní síně. V dnešní době je domácí kino ideální volbou pro každého, kdo hledá flexibilní zařízení, vyzkoušený systém, neboť přivést zvuk k velké obrazovce je nyní dostupnější, než tomu bylo kdy dříve. CANTON systémy řady 5.1 Movie jsou proto perfektně navrženy - harmonicky koordinující komponenty a dobře vyvinutá technologie zajistí intenzivní efekty, bohaté basové zvuky, jasný dialog a tak i dokonalý zážitek z produkcí.

Systémy prostorového zvuku v konfiguraci 5.1

K přeměně obytné místnosti na domácí kino není třeba žádná složitá nebo nedostižná aparatura. Zájemci se mohou spolehnout na klasické 5.1 prostorové zvukové systémy, které představují dokonale sladěnou souhru komponentů a sofistikované technologie filmových systémů, užité v praxi. Konkrétní sestava se skládá z páru předních a páru zadních reproduktorových soustav, které doplňuje středový reproduktor a subwoofer.

Movie 135

Přední a zadní reproduktory jsou vyrobeny v podobě kompaktních satelitů. Jejich cílem je proměnit místnost na pomyslné pódium a zajistit tak široký rozsah zvuku. Zadní reproduktory v satelitním formátu navíc poskytují zvukovou hloubku a působivé audio efekty. Dalším modulem v 5.1 systému je středový reproduktor neboli centr, který bývá nazýván hvězdou systémů domácího kina. Přenáší až 70% informací o filmu a hudbě, jeho široké rozptylové vlastnosti zaručují optimální zvukový zážitek a perfektní srozumitelnost řeči ve všech situacích. Co však nesmí v sestavě chybět? Výkonný aktivní velkoryse dimenzovaný subwoofer s vysokokapacitními digitálními zesilovači a systémy s dlouhým reproduktorem, zprostředkovává emoce v našich filmových systémech. Očekává se od něho, že dodá výslednému zvuku pevný basový základ. Díky řadě různých nastavení může být subwoofer upraven tak, aby vyhovoval prostorovým podmínkám a osobnímu vkusu posluchačů.

Příslušenství

K příslušenství náleží firmou navržený nástěnný držák Moviemount, který umožňuje snadnou montáž satelitů na zeď. Dále sem patří reproduktorový stojan LS 90.2, nohy a manuál k použití.   

Technické specifikace domácího kina

Specifikace domácího kina s aktivním systémem subwooferu je založena na principu dvoucestného uzavřeného systému (centr, surround) s Bandpass systémem (subwoofer). Hudební zpracování dosahuje výkonu 100 W, subwoofer 120 W, SPL (1 watt / 1 m) je 85 dB. Frekvenční odezva u předních, prostorových reproduktorů a centru činí 120 – 25 000 Hz, subwoofer má odezvu 33 - 140 Hz. Dělící frekvence je 5 000/80 – 140 Hz u subwooferu (nastavitelná je dělící frekvence i úroveň basů). Výrobce využívá vlastní SC – technologie. Woofery jsou osazeny 80 mm hliníkovými měniči, subwoofer jedním 200 mm hliníkovým měničem. Tweetery jsou taktéž z hliníku a mají průměr 15 mm. Jmenovitá impedance dosahuje 4 - 8 Ohm. Umístit lze kromě subwooferu všechny moduly do prostoru s využitím nástěnných držáků. Přední a prostorové satelity jsou vyrobeny podle rozměrů 89 x 116 x 106 mm a každý z nich váží 0,8 kg. Středový modul má rozměry 196 x 89 x 106 mm a hmotnost 1,4 kg. Subwoofer je dán rozměry 240 x 410 x 420 mm a dosahuje téměř 10 kg hmotnosti. Spotřeba energie je 0,42 W. Na přední, středové a zadní reproduktory je poskytována záruka po dobu 5 let, na subwoofer 2 roky.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.