Creative Inspire T6300

• Kvalita zpracování
    • Zvuk
    • Délka kabelů je dostačující
    • Automatický režim stand-by na vypnutí při nízké hladině hlasitosti z PC

Celkově jsou reproduktory dostačujícím zvukovým aparátem, pro poslech hudby na úrovni při hraní nebo sledování filmů. Jedinou nevýhodou je, že se reproduktory občas při nižší hladině hlasitosti samovolně vypnou. Poděkujme Evropské Unii, protože jejími nařízeními pro šetření jsou tyto reproduktory znehodnocené. Americká verze tímto neoplývá, takže pokud máte někoho kdo dokáže sehnat dovoz doporučuji tak.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• konecne si poslechnu muziku jak ji mam rad..
    • musim zakoupit externi zvukovou kartu at mi hrajou vsechny repro (!!!)

tuto soustavu jsem zakoupil,jelikoz jsem ji chtel uz drive,tak jsem si udelal malou radost.velmi prijatelna cena a nemusel jsem platit postovne tak me tato nabidka zaujala.slusny vykon za rozumnou cenu..a ked sa mi podari rozjet vsechny repro pres zvukovku tak me zacnou sousedi milovat :))doufam ze je ten problem v nehrani vsech beden ve zvukove karte.vsem hudebnim posluchacum doporucuji koupi teto soustavy zdarec.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Cena a kvalita je super
    • Kvalitní zvuk
    • Opravdu celkem dost krátké kabely - snadno řešitelné
    • Subwoofer měl uražený roh a poměrně velkou rýhu na zadní straně u konektorů

S produktem jsem spokojený, myslím že ti co hledají ne moc drahou a přitom kvalitní variantu takovéto sestavy, tak tohle by byla určitě jedna z velmi dobrých možností.
    Ti co si kladou otázku zda lze tuto sestavu připojit ke starším notebookům nebo notebookům všeobecně, pak říkám ano. Já jsem to řešil přes dvě rozdvojky s 3,5 jackem a jednou prodlužkou mezi rozdvojkami a Pc (rozdvojky jsou často nekvalitní a nemusí úplně sednout při zapojení do Pc) Vše funguje jak má.

Konstrukce

• Barva: černá
  • Podsvícení: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Vysoce výkonný, hlasitý reproduktorový systém 5.1 s pusobivými basy

Inspire T6300 je zatím nejhlasitejší z našich reproduktorových systému Inspire. Dokáže reprodukovat celé frekvencní spektrum s vylepšenými stredobasy a prekvapive presným vykreslením. Ozvucení 5.1 pri filmech, hrách i poslechu hudby se tak opet posouvá o krok dále. Soucástí systému jsou dolu smerující bassreflexový subwoofer a satelity vybavené technologií Creative DSE (Dual Slot Enclosure), které produkují hlasitejší a výraznejší stredobasy. Každý satelit je vybaven technologií Creative IFP (Image Focusing Plate) pro precizní smerovost a vykreslení zvuku. Soucástí jedinecné konstrukce reproduktoru T6300 jsou robustní prední satelity a decentní menší satelity vzadu a uprostred. Se systémem Inspire T6300 získáte nejlepší zvukový zážitek v této tríde reproduktorových systému.

• Creative DSE (Dual Slot Enclosure) predstavuje zasazení skutecne funkcního konvencního bassreflexu do malé ozvucnice. Tím se v celém systému znacne zlepšuje distribuce frekvencí, zvuk je hlasitejší a má více stredobasu.
  • Technologie IFP (Image Focusing Plate) vylepšená spolecností Creative predstavuje hornu okolo satelitu, která zlepšuje smerovost a vykreslení zvuku. Rozširuje se tak prostor, v nemž je zvuk nejkvalitnejší, je lépe slyšet, odkud jednotlivé zvuky vychází, a reprodukce jednotlivých tónu zustává presná.
  • Nápadné prední satelity, které systém vystavují na odiv, a menší, doprovodné zadní a stredové satelity, které pusobí spíše decentne.
  • Výkonný dolu smerující bassreflexový subwoofer s nastavitelnou úrovní basu.
  • Integrované kabelové dálkové ovládání s vypínacem a ovladacem hlasitosti pro vetší pohodlí.

Specifikace •Výkon reproduktoru: ?7 wattu RMS na kanál (5 kanálu) -22 wattu RMS - subwoofer

• Frekvencní rozsah: 50 Hz - 20 kHz
  • Odstup signálu od šumu: > 75 dB
  • Hmotnost produktu: Velký reproduktor (325 g), strední reproduktor (265 g), subwoofer(3.3 kg)
  • Rozmery (V x Š x H) v mm: ?Velký satelit (86 x 177 x 93) mm
  • Strední satelit (72 x 147 x 79) mm
  • Subwoofer (175 x 227 x 263) mm

•Lze pripojit k libovolnému 3,5mm výstupu nebo k samostatnému 3,5mm výstupu pro prední (levý, pravý), zadní (levý, pravý) a centrální reproduktor. Ideální pro pocítace a zábavní systémy.

Obsah balení:

• 2 velké satelitní reproduktory (prední satelity)
  • 3 strední satelitní reproduktory (zadní a strední satelity)
  • 1 subwoofer

• Kvalita zpracování
    • Zvuk
    • Délka kabelů je dostačující
    • Automatický režim stand-by na vypnutí při nízké hladině hlasitosti z PC

• tyto reproduktory sem si přál proto že jsem měl 3 roky staré Genius 2.1 bez regulace basů,subwoofer mi taky nestačil když sem je zesílil tak hned skresloval.Mají velmi silné bassy a je super regulace bassů.Výšky jsou nádherné asi kvůli DSE a IFP
    • vadí mi délka kabelů předních a zadních repro mám pokoj 5krát5 metrů čtvereční a délka nestačí ale jinak výborné,

Jsou na 1 aspon pro mě měl jsem na začátku zapojeny jen 2 satelity ale ty s těma delšíma drátama dal jsem je co nejdál od sebe a prostorovej zvuk byl moc slušnej a to jen s 2 satelitama(stereo). Já jsem moc spokojen už se těším až budu mít novou 5.1 zvukovou kartu.

• Vzhled
    • Za tu cenu hrají slušně a k pc bohatě postačí (vyplatí se k nim lepší zvuková karta)
    • Délka kabelů
    • Subwoofer je mizernej, používám proto 7 let starej od Creative kterej ho kvalitou převyšuje
    • Ovládání nemá vstup pro sluchátka
    • Asi po dvou týdnech se rozbilo ovládání hlasitosti... světlo pořád svítí i když jsou repráky vypnuté, lze to vyřešit odpojením z el. sítě

Tyto repráky jsem si koupil jako náhradu za o sedm let starší model (byli to 2.1) od této značky v podobné cenové kategorii. Satelity hrají určitě o něco lépe, ale subwoofer mě hodně zklamal, je slabý a vůbec "neduní" je to takový mdlý. Proto jsem se rozhodnul vrátit ke starému subwooferu, který i po letech hraje stále skvěle, bohužel k němu lze připojit pouze 2 statelity, ale i přesto jsem se raději rozhodnul k tomuto kroku takže z toho mám teď takovej mix (použil jsem tyto nové). Navíc ke staršímu subwooferu je ovládání hlasitosti, které má vstup pro jack a lze k němu připojit sluchátka. Pokud hledáte repráky k pc, které slušně hrají, mohli by se vám líbit, ovšem myslím si, že za tuto cenu se dá sehnat něco mnohem kvalitnějíšího.

• Meno Creative má v našich končinách dobrý zvuk. A to doslova. Výrobca ozvučenia počítačov, prenosných reproduktorových s...

Zobrazit celou recenzi na pcnews.sk

• , zakoupeno v PATRO.cz

• konecne si poslechnu muziku jak ji mam rad..
    • musim zakoupit externi zvukovou kartu at mi hrajou vsechny repro (!!!)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Cena a kvalita je super