Defender 1.0 Wild Beat

Provoz na baterie
Čas přehrávání na baterie
až 6 hodin

• , zakoupeno v ALFA.cz

• -budu se asi opakovat,ale za málo peněz(kupoval jsem jako vrácené zboží za 170 kč)hodně muziky.
    • -vestavěná baterie
    • -vydrží hrát déle než se uvádí,záleží na hlasitosti
    • -ovládání na boku(některé výrobky mají ve spod)
    • -kompaktní rozměry,kovové provedení.
    • -zvuk je opravdu obstojný
    • -některé filmy mě hrajou na tabletu potichu i při max. hlasitosti,repro problém vyřešilo,s mobilem taky super
    • -dal bych i 10*
    • -veškeré kabely v balení
    • -pogumovaný spodek,neklouže a nedrnčí
    • -indikuje ledkou zapnutí(modrá),nabíjení(červená),ale nevíte kdy máte dobito,ale není to žádné velké mínus.
    • -tuším,že už se nikde nenabízí.

-určitě doporučuji

hrál jen chvíli, byl to dárek pro vnuka a zklamání

• -více než slušný zvuk v dané kategorii
    • -přiznává cena
    • -kvalita zpracování
    • -design

Skutečně zde platí, že za relativně málo peněz dostanete hodně muziky. Mam z něj opravdu radost, předčil moje očekávání.

Provoz na baterie
Čas přehrávání na baterie
až 6 hodin

Wild beat - 1.0 Přenosný reproduktorový systém kompatibilní s většinou zařízení (mobilní telefony, smartphony, tablety, mp3 přehrávače, notebooky)

Vestavěná Li-Ion baterie - dělá reproduktor zcela samostatnou jednotkou. Provozní doba na jedno nabití je až 6 hodin a nabíjení je možné z libovolného USB portu vašeho počítače nebo síťového adaptéru USB.

Technické specifikace:

Reproduktory: 2

Síla: 3 W

Frekvenční pásmo: 90 - 20.000 Hz

Přítomnost nastavení:

Uvelechienie / redukce zvuku, ztlumení

Připojení rozhraní: 3,5 mm audio kabel (délka kabelu 0,8 m)

Audio vstupy:

AUX

Materiál pouzdra:

Metal + plast

Měření: 44 x 60 x 60 mm (bez obalu) / 85 x 85 x 74 mm (balení)

Hmotnost: 130 g (bez obalu) / 180 g (balení)

Power Interface:

Li-Pol Kapacita baterie 450 mAh. Nabíjení z portu USB 5V

Obsah balení:   1 reproduktor  3,5 mm mini-jack audio kabel.Délka 0,8 m  misroUSB - USB kabel pro nabíjení. Délka 0,8 m

Návod

• Je malý
    • ovládání v předu
    • baterie vydrží celou noc cca 7-9 hodin
    • není těžký a nechodí po stole
    • solidní zvuk
    • já mám s micro usb
    • už ho má na rthu jen jeden prodejce

Malý levný reprák , pro připojení přez jack 3,5, zvuk je kupodivu dost dobrý, neporovnávejte se zvukem několikrát dražších repráčků.Hraje daleko hlasitěji než podobný daleko dražší Bt Connect it Boombox.Ten je proti tomuhle předraženy drek.Defendra jednoduše připojíte jako sluchátka a už to jede. Žádné složité párování zbytečná ztráta energií na obou zařízeních atd.Baterka mi tu vydržela i 9 hodin. Za ty prachy super záležitost a třeba na Alze není nic co by ho nahradilo,pokud nepřihodíte alespon litr.Já kupuji již druhý ,ten první byl tak často používán že se utrhl nabíjecí konektor.

• -Dobré bassy/výšky
    • -Dlouhá životnost baterie
    • -Zlomí se 3,5 jack kabel (na koncích)
    • -Zlomí se mini-usb konektor na napájení (uvnitř)

Na tak malý reproduktorek má dobré bassy ale k té hlavní věci. Kabel, který k tomu dostanete se cca po 2-3 měsících používání se jakoby zlomí, takže s tím musíte hýbat aby vůbec reproduktor fungoval a nejspíš si budete muset koupit nový audio kabel za pár korun. Další a zároveň poslední věcí je, že mini-usb se dá snadno zlomit, už při nabíjení jsem ho zlomil (uvnitř není žádný plastový výstupek, který by to držel), takže teoreticky to ani nejde opravit :/ . Jsou to jenom mé zkušenosti z používání. Jinak nic jiného jsem nenašel :) . Díky

• -vestavěná baterie
    • -vydrží hrát déle než se uvádí,záleží na hlasitosti
    • -ovládání na boku(některé výrobky mají ve spod)
    • -kompaktní rozměry,kovové provedení.
    • -zvuk je opravdu obstojný
    • -dal bych i 10*
    • -veškeré kabely v balení
    • -pogumovaný spodek,neklouže a nedrnčí
    • -tuším,že už se nikde nenabízí.

-určitě doporučuji

• Za ty prachy sem takovou parádu fakt nečekal-hraje fakt velmi dobře a baterka drží v pohodě 6hodin možná i víc.Kovové tělo-vypadá nejen pěkně ale i kvalitně...

Velké překvapení co se dá pořídit za 170kč

Velká spokojenost, úžasný zvuk

• CENA,ZVUK
    • NIC

DOPORUČUJI

• Skvělý zvuk na svoji velikost
    • Skvělý poměr cena/výkon
    • Nápis defender se odloupne během pár týdnů (mě to nevadí, info pro vás)

Za málo peněz jsem dostal hodně muziky, v tomto případě doslova. Používám ho k notebooku i k telefonu a jsem spokojen.

Jednoduchý, levný, funkční.