Edifier S350DB

TOP 19 v kategorii Reprosoustavy a reproduktory

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Edifier S350DB

Nejlevnější nabídky (18)

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 34 895 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč89 % • 19 080 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma94 % • 1 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 97 045 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 513 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 17 701 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 3 240 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 253 735 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Dostupné od 2. 7.Zdarma97 % • 88 161 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 211 recenzíDalší informace
Info v obchoduProdloužená zárukaZdarma99 % • 22 717 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 1 783 recenzíDalší informace

Recenze

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Vyvážený zvuk
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

Parádní zvuk, když je porovnám s repro 5.1 Genius, které zná skoro každý, tak je kvalita zvuku na daleku vyšší úrovni. Úžasné výšky, basy přirozené, nic umělého. Mám je v obýváku 4x8 metrů a plně dostačují, dokonce jsou super i na sledování filmů. Za mne hodně vysoká kvalita za slušné peníze. Kdo koupí, bude nadšen. Přiložené kabely jsou dost dlouhé, takže je dáte daleko od sebe, neměřil jsem je, ale myslím si že ty 3 metry mají (každý).

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Příjem zvuku je individuální, ale přešel jsem ze starších Bose a tyto Edifier se mi líbí zvukově víc. Je tam dost prostoru, nic se zvukově neslévá. Subwoofer je ohromný, je s tím třeba počítat. Basy jsou příjemně čitelné. Zvukově mi to "chutná".

Krabice mi přišla rozbalená, i když jsem kupoval nový výrobek. Musel jsem tento fakt reklamovat, což bylo po vyřešeno drobnou slevou z kupní ceny. Toto se mi ale u tohoto obchodu stalo prvně, takže pravidlo to není.

Parametry produktu

Výrobce
Počet reprobeden
2+1
Aktivní
ano

Popis produktu

Domácí ozvučení Edifier S350DB je domácí ozvučovací sestava 2+1 s bezdrátovým připojením Bluetooth a výkonem 150 W. DesignReproduktory upotají pozornost svým klasickým a luxusnímu provedením, ale také k vysoce kvalitní reprodukci zvuku. Celodřevěné skříně subwooferu a satelitních reproduktorů doplní jakýkoli styl výzdoby vašeho pokoje, navíc minimalizují akustickou rezonanci a snižují zkreslení. Výkonné basy 8" basový měnič subwooferu s hliníkovým rámem a dokáže reprodukovat basy o frekvenci až 40 Hz ve spojení s výkonným zesilovačem o výkonu 70 W (RMS). Rozšířený bassreflexový port je kalibrován tak, aby basy byly silnější. Spusťte si koncertní album, oblíbenou hru nebo film, zvuk této sestavy vás nezklame. Plné středy a ostré výšky 3,5" středobasové měniče se skládají z membrány z hliníkové slitiny a rámu z litého hliníku, díky čemuž zní středy plně a bohatě. 0,75" titanové kopulovité výškové měniče jsou jemně vyladěné pro přesnou reprodukci vysokých tónů, z nichž výšky znějí jasně a zřetelně. Připojení Bluetooth pro bezproblémové streamování zvuku Bluetooth 5.0 se vyznačuje silným rozlišením, stabilním přenosem, nízkou spotřebou energie a širokým účelem použití, což přináší vysoce kvalitní zvukový zážitek. Digitální zesilovač s DSP jednotkouČipová sada DSP dělí signál pomocí crossoveru na výšky, středy a basy. Digitální zesilovač třídy D třemi nezávislými způsoby rozděluje vylepšené zvukové signály různých frekvenčních pásem do cílových reproduktorů pro přesnou reprodukci. Bohatá konektivita Pro připojení k různým zdrojům zvuku je k dispozici více rozhraní. Vychutnejte si hudbu z analogových vstupů, nebo díky digitálnímu připojení k optickému či coax rozhraní, jak se vám líbí. Jednoduché ovládání Díky bočním knoflíkům a dálkovému ovládání můžete výrobek snadno ovládat a využívat všechny funkce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

8zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
10 ×
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Vyvážený zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v K24.cz

Vše je skvěle popsáno a řečeno v této recenzi. Skvělá kvalita za ještě lepší cenu.

• Zvuk
    • Kvalita zpracování
  • , zakoupeno v K24.cz

V této cenové relaci asi nejlepší na trhu.

• Perfektní
    • Neznám.

Myslel jsem si že mé předešlé repro Genius 5.1 hrajou velmi dobře,ale tyhle "krásné" bedýnky mi ukázaly že to jde ještě lépe!!
    Zvukově i vzhledově to nemá chybu.

• Doporučuje produkt

• Najlepšie 2.1 reproduktory k PC alebo TV...
    • - KVALITA ZVUKU!
    • - KVALITA SPRACOVANIA!
    • - Bluetooth s kodekom aptX pre vysokú kvalitu zvuku
    • - luxusne vyzerajú
    • - 3 pasmové reproduktory
    • - dial. ovladac
    • Satellity maju úžasný zvuk, výšky, stredy perfektné... nie sú to lacné plastové sračky... Subwoofer je výkonný, majú velmi hlboké basy. Mal som predtým Logitechy Z-2300 a Z-906, kvalita zvuku sa nedá ani porovnať s Edifier, porovnal som ich side by side... . Lepšie naozaj nenájdete za tú cenu, precitajte recenzie na amazon.com.
    • Ergonómia dialkového ovládača

Odporúčam na 100%.