Edifier S350DB

Pro milovníky zvuku Sada reproduktorů Edifier S350DB je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít skvěle znějící zvukovou soupravu, ale nemá mnoho prostoru. Edifier S350DB je...
6 090 Kč

Skladem • 1 varianta94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma67 % • 3 378 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma78 % • 1 760 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma88 % • 155 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma95 % • 6 893 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč100 % • 1 190 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 429 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 3 210 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 273 recenzíDalší informace

Počet reprobeden
2+1
Aktivní

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Vyvážený zvuk
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

Parádní zvuk, když je porovnám s repro 5.1 Genius, které zná skoro každý, tak je kvalita zvuku na daleku vyšší úrovni. Úžasné výšky, basy přirozené, nic umělého. Mám je v obýváku 4x8 metrů a plně dostačují, dokonce jsou super i na sledování filmů. Za mne hodně vysoká kvalita za slušné peníze. Kdo koupí, bude nadšen. Přiložené kabely jsou dost dlouhé, takže je dáte daleko od sebe, neměřil jsem je, ale myslím si že ty 3 metry mají (každý).

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Příjem zvuku je individuální, ale přešel jsem ze starších Bose a tyto Edifier se mi líbí zvukově víc. Je tam dost prostoru, nic se zvukově neslévá. Subwoofer je ohromný, je s tím třeba počítat. Basy jsou příjemně čitelné. Zvukově mi to "chutná".

Krabice mi přišla rozbalená, i když jsem kupoval nový výrobek. Musel jsem tento fakt reklamovat, což bylo po vyřešeno drobnou slevou z kupní ceny. Toto se mi ale u tohoto obchodu stalo prvně, takže pravidlo to není.

Počet reprobeden
2+1
Aktivní

Pro milovníky zvuku

Sada reproduktorů Edifier S350DB je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít skvěle znějící zvukovou soupravu, ale nemá mnoho prostoru. Edifier S350DB je dokonalou kombinací soustavy reproduktorů 2.1 s příjemným a detailním zvukem při přehrávání hudby a plným výkonem 150 W při hraní her nebo sledování filmů.

Plnohodnotné reproduktory

Většina systémů 2.1 obsahuje malé reproduktory. Malý zvuk pak kompenzují subwooferem. Se systémem S350DB získáte jak masivní subwoofer, tak plně funkční reproduktory. Připojte zdroj přehrávání přes Bluetooth, RCA, optický, koaxiální nebo AUX k reproduktorům a oddejte se zvukům. Bluetooth podporuje aptX a digitální vstup podporuje vzorkovací frekvenci 24bit/48kHz.

Ovládací prvky na bočním panelu

Převezměte plnou kontrolu nad zvukem pomocí ovládacích prvků na bočním panelu, který se nachází na boku jednoho z regálových reproduktorů. Najdete zde tři knoflíky, které ovládají basy, výšky a hlasitost celého systému 2.1. Po zapnutí se rozsvítí kontrolka napájení, abyste věděli, že systém funguje.

Bezdrátové dálkové ovládání

Přepínejte mezi vstupy a ovládejte přehrávání pomocí bezdrátového dálkového ovládání pro S350DB. Přepínejte mezi optickými, koaxiálními, pomocnými a Bluetooth vstupy z bezpečného dosahu. Kromě toho můžete bezdrátovým dálkovým ovladačem ovládat hlasitost nebo přehrávání a zapínat a vypínat reproduktory. 8palcový subwoofer pro hluboké basy

Když se během přehrávání aktivuje 8palcový subwoofer, získáte s modelem S350DB hluboké uspokojení ze síly basů. Filmy, hudba a hry ožijí, když pocítíte chvějivý výkon 70 W.

Port Bass Reflex na bočním panelu

Tento subwoofer je vybaven vylepšeným bassreflexovým portem na bočním panelu. Tento port bassreflexu zlepšuje poslech všech typů basových zvuků. Vychutnejte si hluboké dunivé basy z oblíbených filmů, hudby, her a mnoha dalších věcí díky systému 2.1.

Celkový výkon 150 wattů

Výstupní výkon

Satelity: 2x15W 2x25W Subwoofer: 70W

Poměr signálu k šumu (SNR)

Sat: ≥ 80 dBA Sw: ≥ 85 dBA

Frekvenční odezva

• R/L: 160Hz -20KHz ; SW: 40Hz -160Hz
  • Vstupní úrovně: Satelitní reproduktory
  • 600 mV ± 50 mV (Line-in), 750 mV ± 50 mV (vstup AUX), Subwoofer: 300 mV ± 50 mV (Line-in), 350 mV ± 50 mV (vstup AUX),Satelitní reproduktory: 400 ± 50 mFFS (optický), 400 ± 50 mFFS (Bluetooth),Subwoofer: 200 ± 20 mFFS (optický), 200 mV ± 20 mFFS (Bluetooth).

Zvukový vstup

RCA stereo, optický, koaxiální vstup,Bluetooth

Ovládací prvky

Ovládání hlasitosti a změna zdroje / vstup

Basový reproduktor 8", magneticky stíněný, 4Ω

Středotónový reproduktor 3,5" magneticky stíněný, 8Ω

Výškový reproduktor Ø 25 mm, magneticky stíněný, 6Ω

Hmotnost cca 19,00 kg

Rozměry

Subwoofer: 312 x 265 x 289 mm, Satelitní reproduktory: 156 x 127 x 217 mm (š x v x h)

Odpor

L/R Výškový reproduktor:4Ω;

Woofer:4Ω

Subwoofer:2Ω

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Vyvážený zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v K24.cz

Vše je skvěle popsáno a řečeno v této recenzi. Skvělá kvalita za ještě lepší cenu.

• Zvuk
    • Kvalita zpracování
  • , zakoupeno v K24.cz

V této cenové relaci asi nejlepší na trhu.

• Perfektní
    • Neznám.

Myslel jsem si že mé předešlé repro Genius 5.1 hrajou velmi dobře,ale tyhle "krásné" bedýnky mi ukázaly že to jde ještě lépe!!
    Zvukově i vzhledově to nemá chybu.

• Najlepšie 2.1 reproduktory k PC alebo TV...
    • - KVALITA ZVUKU!
    • - KVALITA SPRACOVANIA!
    • - Bluetooth s kodekom aptX pre vysokú kvalitu zvuku
    • - luxusne vyzerajú
    • - 3 pasmové reproduktory
    • - dial. ovladac
    • Satellity maju úžasný zvuk, výšky, stredy perfektné... nie sú to lacné plastové sračky... Subwoofer je výkonný, majú velmi hlboké basy. Mal som predtým Logitechy Z-2300 a Z-906, kvalita zvuku sa nedá ani porovnať s Edifier, porovnal som ich side by side... . Lepšie naozaj nenájdete za tú cenu, precitajte recenzie na amazon.com.
    • Ergonómia dialkového ovládača

Odporúčam na 100%.