Edifier Studio R1280T

Spolehlivý výkon Reproduktory R1280T představují jemnou kombinaci retro vzhledu s moderním smyslem pro kvalitu zvuku. Jsou vybaveny 4palcovým wooferem a kalibrovaným...
2 022 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Slevato.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma94 % • 1 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 3 067 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč1 191 recenzíDalší informace

Popis produktu

Spolehlivý výkon Reproduktory R1280T představují jemnou kombinaci retro vzhledu s moderním smyslem pro kvalitu zvuku. Jsou vybaveny 4palcovým wooferem a kalibrovaným...

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano
Pasivní
ano

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano
Pasivní
ano

Popis produktu

Spolehlivý výkon

Reproduktory R1280T představují jemnou kombinaci retro vzhledu s moderním smyslem pro kvalitu zvuku. Jsou vybaveny 4palcovým wooferem a kalibrovaným bassreflexovým portem a poskytují pevné, bohaté basové tóny, které naplní místnost pocitem nesmírné hloubky. Věrná zvuková produkce a výkon modelu R1280T jsou snem každého audiofila. Uživatelé jej dychtivě připojují ke gramofonům, protože tak mohou dosáhnout nejlepšího zvukového zážitku. Vychutnejte si své klasické vinylové desky a zároveň využijte pokroky moderní zvukové technologie.

Přesné ovládání

Přizpůsobte si svůj zvukový zážitek pomocí knoflíků pro ovládání basů, výšek a hlasitosti. Vysoce kvalitní zvuk, který produkují, přináší přesné a silné středy, které potěší každého recenzenta. Součástí balení je kompaktní praktický dálkový ovladač. Reproduktor Edifier R1280T má vestavěné ovládání tónů na boku reproduktoru. V závislosti na vašich preferencích můžete mikroregulovat výšky a basy v rozsahu -6 až +6 db. Digitální ovládání hlasitosti se automaticky nastaví na pohodlnou úroveň při každém zapnutí reproduktoru.

Duální vstup RCA

Reproduktor R1280T lze připojit k více zvukovým zařízením pomocí dvou vstupů RCA. Pohledem na zadní panel snadno určíte, který je pasivní a který aktivní reproduktor. Aktivní reproduktor má dva vstupy umístěné na zadním panelu. Tyto vstupy jsou ideální pro připojení RCA k RCA nebo RCA k AUX. Připojte je k počítači, notebooku, tabletu, telefonu nebo přehrávači. Reproduktory se k sobě připojují pomocí běžného reproduktorového kabelu.

Značka

Edifier

Model

R1080T

Výkon

RMS 21W x2

Odstup signálu od šumu ≥85 dBA

Frekvenční odezva 75 Hz-18 kHz (+/-9 dB)

Vstupní citlivost

  • LPC: 750mV±50mV
  • Aux: 550mV±50mV

Typ vstupu

RCA - 3,5mm pomocný, RCA

Basový reproduktor 4", 6Ω, s basovým odrazovým portem

Výškový měnič 13mm hedvábný výškový reproduktor, 4Ω

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.