Elac BS 302

Integrované reproduktory Tyto integrované reproduktory mohou být skvělým doplňkem stříbrné televizní obrazovky, nabízející pohodlné ozvučení. Dvoucestný systém BS 302 lze...
15 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Integrované reproduktory Tyto integrované reproduktory mohou být skvělým doplňkem stříbrné televizní obrazovky, nabízející pohodlné ozvučení. Dvoucestný systém BS 302 lze...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Integrované reproduktory

Tyto integrované reproduktory mohou být skvělým doplňkem stříbrné televizní obrazovky, nabízející pohodlné ozvučení. Dvoucestný systém BS 302 lze snadno namontovat na stěnu díky praktické konzoli. Díky kompaktním rozměrům a vynikající reprodukci tónů se hodí do jakéhokoli prostorově omezeného zvukového systému.

Nezaměnitelný styl a zvuk

Nové reproduktory v nižší minisérii ELAC, známé jako BS 302, se vyznačují jedinečným stylem a zvukem. Díky své ideální konstrukci se rychle a snadno přizpůsobí jakémukoli obytnému prostoru.

Vlastnosti reproduktorů

Tyto kabelové reproduktory jsou navrženy tak, aby se dobře sladily s filmovou produkcí, a umožňují sledovat televizi bez zkreslení barev. Díky magnetickému stínění je lze používat s CRT obrazovkami a dalšími zařízeními s pevnými disky. Typově se jedná o dvoucestný, uzavřený, integrovaný systém s vysokým průchodem.

Specifika a parametry

Reproduktor je vybaven 20mm tweeterem a 78 x 108mm wooferem AS ve tvaru kuželu. Dvoucestný systém pracuje ve frekvenčním rozsahu 80–2390 Hz s dělicím kmitočtem 80/2390 Hz a akustickou citlivostí 86 dB při 2,83 V/1m. Doporučený výkon zesilovače je 20–120 W, nominální výkon 60 W, špičkový 75 W. Impedance je 4 Ohm, minimálně 3,5 Ohm při 1200 Hz. Povrchová úprava je ve vysoce lesklé černé, šedé nebo bílé barvě. Součástí je kovová krycí mřížka. Rozměry jsou 121 mm výška, 91 mm šířka, 111 mm hloubka a hmotnost 1,3 kg.

Výjimečný zvuk

Tato kompaktní reproduktorová soustava vyniká výjimečným zvukem. Produkty série 300, ačkoli malé, dosahují velkého zvukového efektu a mají nezaměnitelný design. Upravený systém magnetů ovlivňuje zvuk a zadní panel umožňuje montáž na zeď pomocí funkčního držáku. Magnetické stínění umožňuje používání reproduktorů v blízkosti CRT obrazovek a citlivých pevných disků.

Kvalitní materiály zajišťující funkčnost

Vysoce kvalitní hliníkové koše jsou odolné a umožňují pevné uchopení magnetu. Spojení magnetického pohonu s kostrou pomocí hliníkového odlitku zajišťuje přesnou a věrnou reprodukci zvuku na všech frekvencích.

Al-Sandwich technologie

Hliník v kombinaci s tlumením vrstvou buničiny vytváří inovativní sendvičovou strukturu, která zajišťuje přesnou zvukovou reprodukci. Basové reproduktory ELAC jsou vyráběny s touto konstrukcí, kterou vyvinuli a aplikovali inženýři ve vývojovém centru ELAC. Hliníková vrstva o tloušťce 0,2 mm je spojena s kuželem měniče a vytváří sendvičovou membránu. Tento design minimalizuje vibrace, zkreslení a optimalizuje chování velkých signálů. Výškový reproduktor zní měkce a hedvábně, přičemž geometrie kaloty a zvukové vedení zajišťují širokoúhlé záření. Výjimečná odolnost je dosažena díky kompaktnímu neodymovému magnetu a hliníkovému nosiči cívky chlazenému ferrofluidem.

Počet pásem 2

Měniče

  • Středo-basový: 1x 72x102 mm (AS ovál)
  • Výškový: 1x 20 mm Ø

Typ reproduktoru

Zadní bass reflex

Bi-wire / bi-amp možnost ✖

Frekvenční odezva od (Hz) 80

Frekvenční odezva do (Hz) 35000

Dělící frekvence (Hz) 2390

Impedance (Ω) 4

Citlivost (dB) 86

Minimální vstupní výkon (W) 20

Nominální vstupní výkon (W) 60

Maximální vstupní výkon (W) 125

Barva

Černá

Šířka (mm) 91

Výška (mm) 121

Hloubka (mm) 111

Hmotnost (kg) 1,3  

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 2 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 443 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.