Elac CC 241.4

Nová řada Carina spojuje svěží vizuální eleganci a pozoruhodný zvuk. Má ambice stát se novou klasikou v sortimentu ELAC. Se svým zvukovým přednesem Carina pokračuje v tradici...
22 990 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka AVcenter.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do měsíce • 1 variantaZdarma96 % • 485 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma227 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Nová řada Carina spojuje svěží vizuální eleganci a pozoruhodný zvuk. Má ambice stát se novou klasikou v sortimentu ELAC. Se svým zvukovým přednesem Carina pokračuje v tradici...

Parametry produktu

Výrobce
Výškové
ano
Basové
ano
Výkon RMS
120 W
Citlivost
87 dB

Parametry produktu

Výrobce
Výškové
ano
Basové
ano
Výkon RMS
120 W
Citlivost
87 dB

Popis produktu

Nová řada Carina spojuje svěží vizuální eleganci a pozoruhodný zvuk. Má ambice stát se novou klasikou v sortimentu ELAC.

Se svým zvukovým přednesem Carina pokračuje v tradici společnosti ELAC a využívá výškový reproduktor JET, zvolený pro svou úžasnou čistotu, dynamiku a údernost. Aby také Cariana byla schopna vyhovět těmto požadavkům, byl pro ní navržen nový basový reproduktor s nově vytvarovanou hliníkovou kónickou membránou. Kmitočty obou měničů jsou hladce promíchány pomocí sofistikované výhybky. Tím je vytvořen organicky živý zvukový zážitek. Svěží vzhled, svěží zvuk; nová Carina ve své třídě ještě více posílí reputaci značky ELAC. 

Spodní vyústění bassreflexu

Pro flexibilnější umístění reproduktorů a minimalizaci ventilačního hluku je port basového reflexu řady Carina nasměrován do podlahy a vystupuje ze spodní části reproduktorové skříně. 

Skládaný páskový tweeter JET

Poskytuje opravdový zvuk s vysokým rozlišením. Výškové reproduktory JET od společnosti ELAC nadchnou odezvou rychlou jako blesk a širokým dynamickým rozsahem, nabízející minimální zkreslení, otevřený prostor a široký kmitočtový rozsah. Výškový reproduktor ELAC JET je jednou z největších legend v oboru, získal mnoho mezinárodních ocenění díky svému transparentnímu a samozřejmému zvukovému projevu.

Sofistikované zakřivení membrány basového reproduktoru

Aby se využily možnosti výškového reproduktoru JET a zároveň byl zaručen plynulý přechod od basového reproduktoru na výškový JET, byla pro basový měnič navržena kuželová membrána ve tvaru složené křivky pro kontrolu deformačního kmitočtu membrány, který se přesunul daleko za provozní dosah wooferu. Kmitací cívka s velkým průměrem a rozměrný pólový nástavec s odvětráním poskytují pozoruhodnou dynamiku basů a bohaté výkonné podání.      

Technické parametry  

Barva bílá

Rozměry (v x š x h) 212mm × 620mm × 198mm

Hmotnost 10,17 kg

Osazení 1x výškový měnič JET, 2xbasový měnič 150mm

Kmitočtový rozsah 50 - 30000Hz

Jmenovitá impedance 6Ω

Citlivost 87 dB

Doporučený výkon zesilovače 30 - 150 W    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.