Elac Debut 2 Suround system 5.1

Pod modelovou řadou Debut Line se podepsal renomovaný konstruktér Andrew Jones. Celá serie vznikla v Kalifornii a skutečně stanovuje nové standardy provedení a kvality zvuku...
38 300 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 462 recenzíDalší informace

Popis produktu

Pod modelovou řadou Debut Line se podepsal renomovaný konstruktér Andrew Jones. Celá serie vznikla v Kalifornii a skutečně stanovuje nové standardy provedení a kvality zvuku...

Parametry produktu

Výrobce
Počet reprobeden
5+1

Parametry produktu

Výrobce
Počet reprobeden
5+1

Popis produktu

Pod modelovou řadou Debut Line se podepsal renomovaný konstruktér Andrew Jones. Celá serie vznikla v Kalifornii a skutečně stanovuje nové standardy provedení a kvality zvuku. Každý reproduktor může dělat mnohem víc než jen splnit požadavky. Každý reproduktor této řady přináší udivující rozsah a beze zbytku plní svou úlohu od sterea až po prostorový zvuk domácího kina.

Pokud převládá sledování TV nad poslechem vybavíte se domácím kinem, pro menší místnosti jsme sestavili sestavu Surround Sound 5.1 která plně přenes dění na obrazovce k vám na pohovku. Obklopí vás prostorovým zvukem doplněným mohutnými basy, jejichž křivku lze dodatečně upravit v aplikaci. Zároveň však nejste ochuzeni o kvalitní stereo poslech z regálovek Debut.

Zaposlouchejte se do regálovek.

Elac Debut B5.2 je skvělou volbou pro vícekanálové systémy a kritické posluchače hudby, kteří hledají vynikající regálový reproduktor se skutečným výkonem hodící se i pro surround zadní reproduktory. Pro větší místnost přidejte Debut center a subwoofer a máte plnohodnotný širokopásmový systém. Osazena je jedním výškovým měničem 25 mm s textilní kalotou a jedním reproduktorem 130 mm s membránou utkanou z aramidových vláken. Aramid je syntetický materiál používaný v leteckém průmyslu a v armádě. Pohledem dovnitř zjistíme, že se vlastně jedná o dvě nezávislé reprosoustavy v jedné ozvučnici. Kabinet je totiž neprodyšně rozdělen přepážkou. Celá masivní MDF konstrukce je navíc místy vyztužená tak aby bránila nechtěným vibracím. Samotný povrch skříně chrání pevná luxusní vinylová matná folie a odnímatelná mřížka kovová mřížka potažená látkou.  

Ve světě stále se měnících značek, produktů a trendů, navazuje ELAC na své dědictví a odkaz, aby se zasadil přemýšlet nad současností. To je ELAC, založený na závazku co nejlepšího zvuku na světě.  Vše začalo dne 1. září 1926 v německém městě Kiel, kdy byl založen Electroacustic GmbH se záměrem na rozvoj sonar technologie a výzkum signálních a zvukových kanálů ve vzduchu a ve vodě.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.