Elac Solano CC281

Svěží vzhled, svěží zvuk. Tento 2.5-pásmový centrální reproduktor z řady Solano je perfektně připraven vést co nejčistší dialogy vašeho domácího kina. CC281 stavící na svém...
31 000 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 461 recenzíDalší informace

Popis produktu

Svěží vzhled, svěží zvuk. Tento 2.5-pásmový centrální reproduktor z řady Solano je perfektně připraven vést co nejčistší dialogy vašeho domácího kina. CC281 stavící na svém...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Svěží vzhled, svěží zvuk. Tento 2.5-pásmový centrální reproduktor z řady Solano je perfektně připraven vést co nejčistší dialogy vašeho domácího kina. CC281 stavící na svém výkonu, pokračuje v tradici ELAC ve využívání výškového reproduktoru JET, vybraného pro svou úžasnou čistotu, dynamiku a sílu.

Vytvořeno pro nejlepší zvuk

Výškový reproduktor JET5 je ručně vyráběn v německém Kielu. Je známý po celém světě pro svou nejmodernější výrobu a vysoce přesnou reprodukci vysokofrekvenčního rozsahu. JET5 je díky svému konstrukčnímu principu a použitým materiálům schopen přenášet audio signály s frekvencí až nadzvukových 50 000 Hz.

Skvěle navržený design

Koše z litého hliníku poskytují atraktivní vzhled a dojem. Tento tuhý, ale lehký materiál zajišťuje mechanickou stabilitu a vytváří základ pro vysoce přesnou reprodukci zvuku. Frézované, broušené, lakované nebo eloxované – řada SOLANO spojuje design a řemeslné zpracování pro pozoruhodný výsledek.

Perfektní shoda pro váš domov

Jednoduchý obdélníkový tvar vyrobený z masivní MDF a spárovaný s mírně zakřivenou, velkou přední přepážkou vede ke kompaktnímu, ale působivému vzhledu, který se hodí do každého interiéru.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.