Genius SW-HF2.1 1700

• Krásný design
    • Super zvuk
    • Jednoduché zapojení a ovládání
    • Žádná

Nemám co vytknout. Naprosto skvělé designové reproduktory k PC ☝️ Jsem nadšená hlavně z možnosti regulace basů, které vytvářejí super zvuk při přehrávání

• , zakoupeno v PATRO.cz

Naprosto vyhovující. Již jsem před dvěma lety koupil stejné, a jelikož mi tak vyhovují, tak jsem ty staré vzal do práce (protože už jsem tam potřeboval druhé) a koupil domů nové. Takže za mě dobrý. Mimochodem, ty staré jsou stále jako nové :)

• , zakoupeno v CZC.cz

Dálkové ovládání v balení: NE
Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
Kmitočtový rozsah od (Hz): 50
Konfigurace reprosoustavy: 2.1
Napájení reproduktoru: aktivní (se zesilovačem)
Počet pásem: 2
Podstavec v balení: NE
Přední reproduktory: ANO
Příkon RMS (W): 45
Subwoofer: ANO
Typ soustavy: regálové; subwoofer
Výkon zesilovače maximální (W): 45
Zadní reproduktory: NE

Provedení výrobku: černá barva, imitace dřeva

Genius představuje nový reproduktorový systém pro milovníky hudby. Dřevěné skříně vyzařují bohatý, teplý a kvalitný zvuk a jejich vzhled se hodí do jakéhokoliv prostoru.

Celkový výstupní výkon SW-HF 2.1 1700 je celkem 45 wattů. Speciálně vyvážený zvukový systém se třemi satelity rozšiřuje přesnost zvuku pro nejvyšší výkon basů. Ovládání hlasitosti je opatřeno modrou LEDkou, takže jej nelze přehlédnou ani ve tmě. Ovladače Treble a Bass lze snadno upravit, takže můžete získat vynikající tóny bez ohledu na to, jakou hudbu nebo zvuk právě posloucháte. Upgradujte akustickou zábavu, je nejvyšší čas!

Specifikace:
*RMS: 48W
*Satelit: 8W x 2
*Subwoofer: 29W
*Řídící jednotka - subwoofer: 5” 4?
*Řídící jednotka - satelit: 3” 4?
*Signal to noise ratio: > 70 dB

*Subwoofer
*Dva satelitní reproduktory
*2RCA na 3.5mm konektor audio kabel
*Vícejazyčná uživatelská příručka

Další informace o produktu naleznete v přiloženém datasheetu nebo na webových stránkách výrobce: http://www.geniusnet.cz/wSite/ct?xItem=56652&ctNode=147

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v PATRO.cz

• , zakoupeno v CZC.cz

• Pro připojení k TV absolutně bez výhrad,zvuk je dostačující

• šílenej šmejd

co lze čekat za ty peníze?

• Zvuk jak na hry tak na muziku perfektní
    • (zapínaní ze zadu)

Mám je cca 3 roky používam je denně a jsem spokojen se zvukem jak při hraní her nebo k poslechu muziky ( jesně že nebudou podávat výkon jako repro za 8000) ale za těch par stovek je to dostačující repro , určitě je mohu doporučit - je jasné že je bude člověk s citlivějším sluchem pro hudbu je bude hanit , jenom to zapínaní ze zadu a výstup na sluchátka je mínus , jinak za tu cenu je to dobré repro jak vzhled tak dostatečný výkon.

• Zvuk
    • Subwoofer má krásně silné a mohutné bassy, za tu cenu bych to nečekal.

Perfektní repráky v poměru cena/výkon, subwoofer podává velmi slušný výkon. Stačí si jen pohrát s ekvalizéry.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Pěkné, malé, ale ten zvuk..
    • Zvuk beden se mi úplně nelíbí, zvláštní..oproti původním Geniusům, co jsem měla přes 5 let, a dokonce nebyly ani se subáčem, ale hrály krásně, tak bych čekala, že tyto (novější a se subáčem) budou tedy lepší a výkonnější..

Ale jinak si zásadně nestěžuji

• Super vzhled,super zvuk přes mobil...
    • Přes televizi zvuk dost slabý.....

Dobrý produkt ale má i své chyby.....

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• perfekní basy sobwoferu
    • +++++

Tento výrobek doporručuji tomu kdo má rád mohutné basy

• Vše

Super reprodukotry.