Recenze Gogen BPS 686X

• Mikrofon v balení
  • Bluetooth dlouhým dosahem
  • jednoduché ovládání
  • Pěkný design

Dlouho jsem vybíral přenosný reproduktor, který by měl kvalitní zvuk, dobře vypadal, měl delší dosah a baterii s výdrží alespoň 6 hodin a tohle je přesně ono! Zpracování speakeru je kvalitní, přehledné, jednoduché na ovládání i pro děti. Dosah bluetooth s přehledem 10m i přes zeď, zvuk hraje krásně a basy jsou dostatečné. Pro mě jako pro pravidelného uživatele reproduktorů tohle byla ideální volba! Naprostá spokojenost a vřele bych doporučil komukoliv. Cenově je na tom líp než konkurence a kvalitativně na stejné úrovni. Trochu mi chybí dálkové ovládání, ale zvuk můžete řídit i na telefonu, takže ve výsledku taky žádný problém.

Středy a výšky: Čisté

• dlouhý dosah bluetooth
  • výdrž baterie
  • nízká hmotnost
  • party osvětlení

jako běžný uživatel jsem s party speakerem naprosto spokojen, zvuk odpovídá ceně - je kvalitní bez šumu a bez dalších problémů. Basově se vyrovná i o něco lepším reproduktorům. Dosah bluetooth bych řekl, že dokonce přesahuje hranici 10m která je v popisku. Vestavěná baterie je úžasná - vydrží pohodově 6h přehrávání a jistě i víc. Party osvětlení skvěle doplňuje večerní atmosféru party :) Uživatelsky je speaker pohodový na ovládání. Co se týče zpracování, je jednoduché a zároveň kvalitní. Cena perfektní při srovnání s konkurencí. Naprostá spokojenos!

Středy a výšky: Čisté
Petr Šimek
Petr Šimek

Přidáno: 10. července 2018

• Dobrý výkon
  • Moc pěkný design
  • V balení mikrofon na karaoke

Hledal jsem větší BT spíkr juniorům do pokoje, případně i ven na zahradu, ať si to můžou vytáhnout. Tento plně vyhovuje, má dobrý výkon, hraje pěkně a každý se s ním vyblbne, hlavně při tom karaoke :-). V tuto chvíli velká spokojenost. Ovládání jednoduché, spojení s telefonem stabilní. Neměnil bych a můžu s klidem doporučit.

Basy: Velmi silné

• Přenosnost
  • Mikrofon v balení
  • Karaoke
  • Bluetooth

Jsem běžný amatérský uživatel a reproduktor je pro mě absolutně dostačující. Výborná je přenosnost a výdrž baterie. Využití najde v mnoha příležitostech, u nás oslava narozenin i běžný poslech doma. Výborný je přenos přes Bluetooth, překvapila mě i dlouhý dosah. Výkon víc než dostačující.

Jsem hudební: Amatér
Aleš Chaloupka
Aleš Chaloupka

Přidáno: 19. června 2018

• Má akumulátor a opravdu vydrží hrát 5 hodin bez napájení.
  • Použitelný jenom při slabé hlasitosti přehrávání, pokud chcete hrát nahlas tak hrůza. Nečitelný displej na sluníčku i ve stínu. Nepřehraje velké mp3 soubory. Nemá dálkový ovladač, takže pořád vstáváte, rádio nic nechytne. Zkrátka děs a běs.

Použitelný pouze jako rádio ke grilu. Nic více od toho nečekejte. Při zesílení je kvalita podání zvuku děsivá. Připlaťte si a kupte si raději něco kvalitního. Výrobek jsem vrátil, naštěstí jsem si jej koupil přes internet, tak jsem jej mohl do 14ti dnů vrátit. Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci. Toto je laciný krám.

Středy a výšky: Zkreslené
Výkon reproduktorů: Nedostatečný
Ovladatelnost se mi zdá: Složitá (uživatelsky nepřívětivá)
Vašek
Vašek

Přidáno: 1. června 2018

• Dobrý zvuk

Slušně hraje ale je to novinka tak zaplať za takové ceny koupím podstatně lepší aktivní reproboxy

JBL Charge 3

JBL Charge 3