Recenze Gogen BPS 898

Ověřený zákazník Smartelektro.cz

FRIDO

Přidáno: 5. srpna 2018

Zakoupeno v Smartelektro.cz

No sháněl jsem nějaký Bluetooth reproduktorek k mobilnímu telefonu. Mám rád, když něco dělám a poslouchám hudbu. Když jsems e hrabal zbožím na heurece, náhodně jsem na tento produkt narazil a někdo ho docela chválil. Taxem to zkusil taky a dobrý. Vypadá to jak malý kufr na kolečkách, není moc těžky a docela to hraje. Připojení usb karty či spárování blutooth je za pár sekund, přiložený mikrofon hned znárodnili děti a do noci vyřvávali karaoke. Musel jsem se pousmát na tvarem repráku..docela dobrej nápad...kdyby to bylo otvírací a dovnitř se dal umístit lahváč nebo půllitr nemá to vůbec žádjnou chybu. Tak teď jen doufám, aby dlouho vydržel. Kvalita hudby OK. Zatím mě nic víc nenapadá

Středy a výšky: Optimální
Basy: Dostatečné
Jsem hudební: Pokročilý
Délka kabelů: Tak akorát
Výkon reproduktorů: Dostatečný
Ovladatelnost se mi zdá: Intuitivní a přehledná

JBL Charge 3

JBL Charge 3