Gogen BPS 898

Provoz na baterie
Čas přehrávání na baterie
až 5 hodin

• , zakoupeno v Electro World

Hledal jsem něco přenosného do zámečnické dílny cca 70m2 a na doporučení jsem zakoupil, jsem velmi spokojen, výkonnostně plně dostačující, přednes hudby dobrý, žádné plechové šumítko a samozřejmě, že vysoce kvalitním za jiný peníz se také nevyrovná, ale pro mé potřeby přemísťování a snad i odolnosti(ukáže čas) vynikající

• , zakoupeno v CZC.cz

• splnil očekávání
    • dobrá cena

Rozumný kompromis mezi hmotností, manipulovatelností, výdrží a výkonem. Hodně muziky za tak akorát peněz.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Za cenu pod 4t. velmi kvalitní reproduktor. Dostatečný výkon, přednes hudby mě překvapil. Muzikanti kteří BPS 898 slyšeli, byli nadšeni kvalitním hudebním podáním zařízení. Nástroje i při ,,tvrdé'' hudbě jsou čitelné, zřetelné, přednes je opravdu věrný (poslouchám hudbu z LP) . Hudební výkon je dostačující - budete-li chtít se slyšet při konverzaci, stačí pod 50% výkonu. Vyzkoušel jsem provoz na baterii, vydržela dva dny - dosti dobré. Equalizér je pevný avšak kvalitní, není potřeba korekcí s,b,v.

Konstrukce
Provoz na baterie
Čas přehrávání na baterie
až 5 hodin

Jedinečný vzhled, skvělý výkon

Party speaker GoGEN BPS898 je jedinečný výrobek který svým zvhledem a rozsahem funkcí zaujme každého kdo se rád odliší a poslouchá muziku naplno. Hodí se na party všeho druhu, rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, sportovní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů.

Ještě snadnější přeprava

Reproduktor je přenosný, vybavený madlem pro pohodlné uchopení. Velkou výhodou party repro BPS 898 je teleskopická rukojeť v kombinaci s kolečky, které umožňují ještě snadnější přepravu. Není to žádný drobek, ale s výškou 55 cm a váhou kolem 6 kg stále není problém ho převážet na akce všeho druhu.

O zábavu postaráno

Pozor na ovladač hlasitosti, se svým výstupním výkonem 70W opravdu není problém pořádně naštvat sousedy, ozvučí i pořádně velké prostory. Umí i karaoke, disponuje dvěma výstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Přidat můžete i funkci ozvěny ( ECHO), kterou milují především děti.

Pořádná dávka Bassů

Kromě toho, že party speaker reprodukuje hudbu v maximálně čisté a zvukově silné míře, tak ze všech jmenovaných funkcí je dobré zmínit i možnost nastavení vlastních basů a přednastavené ekvalizéry.

Dlouhých 5 hodin na plno!

Prostřednictvím party speakeru si můžete pouštět muziku v MP3 formátu. Nabíjecí akumulátor vám dá šťávu až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro rádio i ostatní funkce slouží přehledný LCD displej.

• Kvalitní zvuk
    • Lehce přenosný
    • Bezdrátový

• Kvalitní reproduktor
    • Dobře se s ním manipuluje
    • Zvuk dobrý a dostatečně hlasitý
    • Bezdrátový

Velká spokojenost

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v CZC.cz

• splnil očekávání
    • dobrá cena

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

No sháněl jsem nějaký Bluetooth reproduktorek k mobilnímu telefonu. Mám rád, když něco dělám a poslouchám hudbu. Když jsems e hrabal zbožím na heurece, náhodně jsem na tento produkt narazil a někdo ho docela chválil. Taxem to zkusil taky a dobrý. Vypadá to jak malý kufr na kolečkách, není moc těžky a docela to hraje. Připojení usb karty či spárování blutooth je za pár sekund, přiložený mikrofon hned znárodnili děti a do noci vyřvávali karaoke. Musel jsem se pousmát na tvarem repráku..docela dobrej nápad...kdyby to bylo otvírací a dovnitř se dal umístit lahváč nebo půllitr nemá to vůbec žádjnou chybu. Tak teď jen doufám, aby dlouho vydržel. Kvalita hudby OK. Zatím mě nic víc nenapadá