Harman Kardon Aura Studio 2

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Mobil Tábor

Na tento produkt recenze všude jsou. Veskrze kladné . Za mne spokojenost. Mohla by být Wi-Fi . Ohromující zvuk. Paráda. Už je objednán druhý. Jdou totiž bezdrátově párovat .Jsem rád, že mi kamarád doporučil produkt i obchod. Vzhledem k tomu že jsem měl možnost slyšet jak jediný kus ozvučí celý dům , nebylo co řešit než za takovou super cenu objednat... pravdou je, že pokud by měl svoji dálku, bylo by zařízení využitelné i bez mobilu či PC atd jen s paměťovým médiem. Tak regulaci hlasitosti pro tento případ má vestavěnou ... automatické vypnutí po určité době super. Světelné efekty - co dodat... V podstatě využije kdokoliv kdo má rád kvalitní přednes buď přes mobil, či PC při práci atd..

• , zakoupeno v Chameleone

• Aura Studio 2 nemá WI-FI ("1čka" má WI-FI)
    • FM Rádio (nepoužívám, ale někdo by mohl chtít)

Dlouho jsem čekal až bude Aura Studo 2 v nějakém e-shopu za rozumnou cenu, narazil jsem a koupil (5999kč včetně DPH) - nelituji.
    Po třech dnech používání nemůžu najít něco co by mi vadilo, zvuk je kvalitní. Ovládání není složité, stačí zapojit, spárovat přes bluetooth, pusti hudbu a vše funguje. Dílenské zpracování je (zatím) kvalitní, uvidíme co časem, nikde nic nerezonuje.

Produkt nemá žádné parametry.

Bezdrátový reproduktor Harman Kardon Aura Studio 2 Bezdrátový bluetooth reproduktor s již ikonickým designem a 360° kvalitním zvukem.  Ambientní osvětlení - bílá záře světla z centrální turbíny a animovaného středového kroužku LED. Vlastní stereofonní technologie DSP firmy Harman Kardon přináší špičkové a plně optimalizované audio. Vyvinutý design SoundSticks zvyšuje prestiž interiéru a současně se bez problémů integruje se zařízeními Mac, iPhone a dalšími inteligentními zařízeními. Wireless Dual Sound - pohodlné připojení dvou Aura Studio 2 reproduktorů nebo sjednocení s řadou dalších produktů Harman Kardon. 6 x 40 mm měniče a 1 x 112 mm basový měnič Výkon: 1 x 30W + 2 x 15W

• , zakoupeno v Mobil Tábor

• Vzhled
    • Zvuk
    • Nádherný bassy
    • Nemá vlastní baterii

Měl jsem JBL Xtreme, tohle je úplně o něčem jiném, bassy větší, výšky hezčí a větší hlasitost. Na maximální hlasitost to nebudete ani dávat, stačí půlka a přijdou si stěžovat sousedi Opravdu doporučuji

• , zakoupeno v Chameleone

• Aura Studio 2 nemá WI-FI ("1čka" má WI-FI)
    • FM Rádio (nepoužívám, ale někdo by mohl chtít)

• Aura Studio 2 nemá WI-FI ("1čka" má WI-FI)

• První Aura Studio se nám velmi líbila a o druhé nelze říci cokoliv jiného. Po zvukové stránce není co vytknout, ikonický...

Zobrazit celou recenzi na www.letemsvetemapplem.eu