Harman Kardon HKTS 30

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Vyborny design
    • bytelné zpracování
    • dobrý zvuk, zvláště u filmů a moderní hudby
    • velmi jednoduché zapojení (každý kabel barevně označen (ikdyž jsem použil vlastní kabeláž, tak je to příjemné)
    • více než dostatečná délka kabelů
    • Skvělé provedení úchytů na zeď
    • trošku slabší podání středů, ale při troše hraní si s konfigurací řešitelné
    • subwoofer potřebuje vyšší hlasitost aby se sám zapnul ze stand-by módu

Přecházel jsem z velkooběmových reprobeden na systém domácího kina a čekal jsem velké zklamání... Nedostavilo se, sestava mě příjemně překvapila a kupodivu si dobře poradí i s větší místností. Trošku plošší podání středového pásma je nutné vyhnat nahoru pomocí recieveru, ale nakonec se povedlo ke spokojenosti.
    Subwoofer, pokud není připojen přes trigger input je nutné nejdříve tršku vybudit aby se zapnul, nicméně ve výsledku to není žádný problém. Je to příjemně krající sestava, která určitě neudělá ostudu aní po designové stránce...

• krásný design
    • provedení perfektní
    • přednes velmi dobrý (na systém 5.1)
    • specificky čisté podání středů a výšek
    • dostatečně dlouhé kabely součástí balení
    • pro zapnutí subwooferu je potřeba trochu vyšší hlasitost než bych si představoval (mod zapnutí pomocí audio signálu), subwoofer se automaticky po 15 minutách bez audio signálu vypíná a pokud posloucháte při velmi malých hlasitostech, stává se, že subwoofer se vám vypne a musíte si ho znovu "oživit" zesílením
    • jinak bez výhrad

Je pravdou, že mě trochu potrápilo nastavení konkrétně subwooferu. Hodně se u toho systému zmiňují "plné basy", ale já je pořád nemohl vyloudit (kombinace s receiverem Pioneer VSX-528), ale nakonec se to podařilo odladit k mé plné spokojenosti s manuálním nastavením reproduktorů (nepoužil jsem automatickou kalibraci s kalibračním mikrofonem). Se systémem jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit. Pěkně si to užívám, sousedé asi taky, ale jsou stateční, zatím si nikdo nepřišel stěžovat, až se někdy divím :-)

Perfektní zvuk, provedení.

Počet reprobeden
5+1
Aktivní

Akční 5.1 sestava s aktivním subwooferem pro domácí kino a pro poslech hudby

HKTS 30 je výkonné 5.1 kanálové řešení s duálními středorozsahovými měniči jak v satelitech, tak i ve středovém kanálu pro zvýšenou realizmus a 200 wattovým aktivním subwooferem, který se nenechá zastrašit nízkými frekvencemi – nebo lidmi, kteří hovoří, když vy sledujete film.

Harman Kardon® HKTS 30 je systém reproduktorů pro ty, kteří nesnášejí, když jiní lidé hovoří v průběhu sledování filmů.

Nejdůležitější

• Video stíněné
  • Držáky na stěnu

Technické údaje

• Impedance – satelity a středový: 8 ohmů; SPL @ 1 watt/metr: 86 dB
  • Systémový frekvenční rozsah: 35 Hz – 20 kHz; doporučený výkon zesilovače: 10 W – 120 W
  • Rozměry (V x Š x H) a hmotnost – satelity (včetně podstavce): 299 mm x 110 mm x 88 mm, 1.5 kg; středový: 110 mm x 272 mm x 88 mm, 1.45 kg; subwoofer: 353 mm x 267 mm x 267 mm, 9.0 kg

Pozn.:

Údaj hloubky zahrnuje stojan, ovladače, tlačítka a konektory, pokud není uvedeno jinak; Údaj výšky zahrnuje nožky a rám zařízení, pokud není uvedeno jinak.

Výkon

• Čtyři identické dvoupásmové satelity s duálním 75 mm středovým reproduktorem a 19 mm soft-dome tweeterem, video-stíněné
  • Hlasově-sladěný, dvouměničový centrální reproduktor ,

se dvěma 75 mm středovými reproduktory a 19 mm softdome tweeterem, video-stíněný - 200 wattový, uzavřený aktivní subwoofer s 200 mm měničem

Možnosti připojení

• Vybaveno speciálním LFE (nízkofrekvenční efekty) vstupem, který zjednodušuje připojení k receiverům a předzesilovačem/procesorem se specializovanými subwooferovými výstupy, které přenášejí nízkofrekvenční signály
  • Vstupy linkové úrovně
  • Vstupy a výstupy reproduktorové úrovně
  • Balení obsahuje všechny kabely, které jsou potřebné pro připojení reproduktorů k Vašemu receiveru, nebo předzesilovači/procesoru a zesilovači
  • Přepínač fáze pro jemné doladění basového rozsahu pro přizpůsobení Vašemu poslechovému prostředí a Vašim požadavkům
  • Odnímatelné podložky a držáky pro montáž satelitních reproduktorů na stěnu a držák centrálního reproduktoru pro montáž na stěnu

Jednoduchost použití

• Snímač hudby pro zjištění přítomnosti audio signálu a automatické zapnutí subwooferu z pohotovostního režimu
  • Ovladač úrovně pro zvýšení, nebo snížení úrovně hlasitosti subwooferu
  • Přepínač zvýraznění basů pro zesílení nízkofrekvenčního výkonu subwooferu

K dispozici jsou volitelné HTFS 3/E podlahové stojany (nejsou obsahem balení)

Množství „1“ = 1 celá sada.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• trošku slabší podání středů, ale při troše hraní si s konfigurací řešitelné
    • subwoofer potřebuje vyšší hlasitost aby se sám zapnul ze stand-by módu

• krásný design
    • provedení perfektní
    • přednes velmi dobrý (na systém 5.1)
    • specificky čisté podání středů a výšek
    • dostatečně dlouhé kabely součástí balení
    • jinak bez výhrad

Perfektní zvuk, provedení.

• skvělý desing a skvělý zvuk v této cenové hladině.
    • subwoofer je dostačující a možná lepší než v nějaké dražší sestavě
    • sladěný vhled a funkčnost
    • dokonalý zvuk i vzhled
    • repro používám s HARMAN/KARDON AVR 365
    • nic mě nenapadá

vřele doporučuji k poslechu domácího kina

• krasný čistý zvuk
    • snadná montáž vč. držáků na zeď
    • dostatečná délka kabelů
    • elegance i v plastu
    • slabiny jsem žádné nenašel

k dokonalemu ozvučení menší místnosti rozhodně doporučuji
    domácí kino,tuner, DVD vše zvládají v teto cenové hladině naprosto DOKONALE

• Desing.
    • Kabely a držáky v balení.
    • Zvuk se z nich line jedna báseň.
    • Vůbec, ale vůbec nic.

Tak pro mne je to masakr. Skočil jsem z domácího kina na reciever Yamaha RX-V471 a ve spojení s ním to je paráda. Vím, že jsou určitě lepší věci, ale i něco jiného stojí. Tady jsem naprosto spokojen. A ten subwofer, tak to je fakt pěkná věc, ten vám doma ostudu dělat nebude, je to pěkný kousek. Bedny je možno postavit či pověsi na zeď, tam se dají i natáčet. Vše v balení, i kabely. Tak by to mělo být, žádné dokupování. Samozřejmě, pokud někdo není nějaký uchofil a nechce si pořídit nějaké kabely z kosmického prachu. Ale ten se určitě poohlídne po sestavě v jiné cenové relaci. Jedinou nevýhodou je lesklá černá barva. Ale vše pěkné má nebo musí mít i nějaké mínus. Ale tohle budete rádi otírat. Zvuk se z nich šíří nádherně, tedy samozřejmě pokuď jste odborníci jako já, takže amatéři:)

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• kvalita zpracování :jak použitím materiálů,tak zvukovým projevem celé sestavy v dané cenové relaci.

produkt splnil mé očekávání v poměru kvalita/cena
    v cenové skupině sestav 5.1 do 15 000 kč
    jako doprovod televizoru i poslechu hudby
    desingově se svým černým klavírním lakem i tvarem satelitů,dle mého názoru krásně ladí s TV plazmou ve stejném stylu
    hudební výkon i projev sestavy je na vysoké úrovni v mém případě zapojeno s receiverem Pioneer VSX-820
    k produktu nemám výhrady.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Vynikají a nekompromisně dokonalý zvuk, bohaté basy díky skvělému subwooferu, čisté středy a výborné výšky. Skvělé zpracování (žádná vůle ve stojanech nebo držácích), kvalitní konstrukce a povedený design.
    • určitě nic

Pokud chcete opravdu kvalitní bedny k AV receiveru v relativně ještě přijatelné cenové hladině, tak tohle je jistě ta správná volba