Hercules XPS 2.0 80 DJ Monitor

Výkon RMS
40 W
Podpora NFC

• , zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

Jednoznačně kvalita a cena v dané kategorii. Zatím je cena bezkonkurenční oproti všem e-shopům, který tento nabízejí, ikdyž tento produkt už je na trhu přes 7 let.

• , zakoupeno v PATRO.cz

Aktivní
Výkon RMS
40 W
Podpora NFC

Aktivní studiové monitory  XPS* 2.0 80 DJ Monitor je pár aktivních rmonitorů) vhodných do domácího studia. Díky kevlarovým reproduktorům, dvoupásmové architektuře a ozvučným otvorům na přední straně zajišťují přesné podání zvuku a dobrou odezvu basových frekvencí. Jsou proto ideální pro posuzování DJ mixů apod.

Reproduktory jsou vzájemně propojené, ovládání a vstupy se nachází na pravém reproduktoru. Pro základní úpravu zvuku jsou k dispozici dvoupásmové korekce. Pro zapojení DJ kontroléru nebo jiného zdroje zvuku je na zadním panelu dvojice RCA Cinch konektorů, a dvojice symetrických 6,3 mm jacků (L/R). Na přední straně se nachází ještě 3,5 mm AUX Jack a sluchátkový výstup.

4zákazníci nedoporučují produkt

• pěkné provedení
    • slušný zvuk
    • pískání
    • absence prozvučné tkaniny

už jsem tady napsal,pískají,a protože se to servisu neprojevilo,tak jsem laboroval,mám ups takže byly napájeny z ups bez přítomnosti sítě a pískaly stále. Nakonec jsem musel koupit jiné bo jsem přišel na to že to dělá wifi router. Signál se z něho indukoval do beden. Vzduchem. neřešitelný problém!!!!

• hrají celkem dobře
    • nejsem sodomista.
    • mám už třetí,a zase pískají.
    • Kupuji jiné

• hrály fajn,kvalitní přednes
    • ubrám hodnocení,nové po výměne začaly pískat výšky,chybí prozvučná tkanina na ochranu reproduktorů,nevím odkud je patro.cz bere,ale asi by bedičky za 2k neměly pískat hned po vybalení

řekl bych že celkem kvalitní repro,byl jsem nadšen i když jsem nepřecházel z plastových krámů.
    kdybych byl hluchý tak to neslyším a neřeším ale takto jo,a dělá to asi zesilovač,bo to dělá i při odpojeném zdroji a jen jedna reprosoustava,půjdou na reklamaci,napřed pískala pravá teď levá

• hrály fajn,kvalitní přednes
    • asi jsem narazil na špatný kus,mám je 11 dní a začaly pískat výšky,chybí prozvučná tkanina na ochranu reproduktorů

řekl bych že celkem kvalitní repro,byl jsem nadše i když jsem nepřecházel z plastových krámů.
    Ale narazil jsem na špatný kus, a po 11 dnech začaly pískat výšky,kdybych byl hluchý tak to neslyším a neřeším ale takto jo,a dělá to asi zesilovač,bo to dělá i při odpojeném zdroji a jen jedna reprosoustava,půjdou na reklamaci

• Prostě super zvuk
    • Při nastavování výšek/bassů regulátorem minimální slyšitelný rozdíl.
    • Možná by mohla být kvalitnější kabeláž (záležitost pár korun).

Konečně mám u PC pořádné bedny!!!!!
    Dlouho jsem hledal bedny k PC, zkoušel jsem různé plastové/papírové sestavy 5.1, kdy sem vždy naletěl na kladné recenze, a klamavé popisky typu - robustní dřevěná konstrukce - skutečnost byl papír, atd......... :D Vždy to dopadlo tak, že jsem zboží vracel. Ale teď jsem konečně našel to co jsem hledal!!!

• , zakoupeno v PATRO.cz

• velikost
    • výkon
    • zatim spokojenost

• Parádně hrají
    • Mohu doporučit na filmy,hry,hudba atd..
    • Kabeláž standard
    • Material dřevo
    • Výšky
    • Basy
    • Hlasitost taky ujde
    • Menší potencial na zvýšení basu.

Měl jsem 2.1 bedýnky tursty a musím řict že je to obvrosky výkon o proti jim.Jsem rád že to není "přebasované" viz subwoofer 2.1.

Dá se celkem ladit.
    Podstatě muzika je znát na kvalitě nahrávky nebo jaký momentálně máte zvukový vstup.Určiě i zvuková karta přidá na kvalitě.

• čistý zvuk bez praskání, basy i výšky tak jak mají být, ovládání zepředu
    • snad jen horší kabeláž, doporučuji vyměnit za lepší, ale nemá vliv na kvalitu zvuku..

dobrá koupě za rozumný peníz.

• čistý zvuk
    • kvalitní zpracování
    • nízká cena

Již dlouho jsem uvažoval o koupi monitorů(reproduktorů) na stůl k pc a mixu. Nikdy před tím jsem neměl ještě zkušenost s monitory. Chvíli jsem váhal, jaký produkt do 3.000 pořídit, tak jsem porovnával různé produkty, až mi nakonec nejlépe vycházely právě tyto monitory Hercules.

Musím přiznat, že takto čistý a dokonalý zvuk, jsem zatím od žádných repro v této cenové relaci neslyšel (při poslechu na blízko - proto monitory).

Pro ty, co rádi poslouchají kvalitní hudbu na blízko a nechtějí dávat přes 3.000 je to ideální volba. Mohu jedině doporučit.