Huawei SM51

Počet reprobeden
1+0

Počet reprobeden
    1+0

Huawei Original SM51 je designový reproduktor vybavený technologií Bluetooth, vestavěný mikrofon pro snadné handsfree telefonování, 700mAh baterie vydrží až 8,5 h hraní, voděodolný (krytí IPX5).

1zákazník doporučuje produkt

• Luxusní zvuk. Rozumná doba přehrávání, dlouhý dosah blutooth, voděodolnost, malé rozměry.
      • V podstatě bych řekl že nic, ale kdybych jako hnidopich měl fakt něco říct, tak bych si myslel že popisky tlačítek by kromě prolisu mohli být třeba bílou barvou, aby byly lépe čitelné :-)

Dětem jsme koupili nové telefony Huawei P20lite a tenhle repráček k tomu dostali zadara. Pustili jsme to a první co jsem
      jsem řekl jak jsem to slyšel, bylo PÁNI ! Nechápu kam se tam vejde tak luxusní zvuk :-O. Doma, když ho dáte na maximální hlasitost, tak je to skoro až nepříjemně nahlas. Venku když jsme si pustili k práci písničky z mobilu, tak krásně slyšet po celé zahradě. I mluvené slovo (Spejbl a Hurvínek) je výborně srozumitelné. Vážná hudba taky v pohodě. Máme doma ještě IT Boom Box 1000, který sice nehraje úplně zle, ale tomuhle nesahá ani po kolena. Jasně že diskotéku s tím neuděláte, ale to asi ani není účel....:-).
      Každopádně doporučuji.