Indiana Line Basso 880

Itálie je země, kde lidé dokáží, skrze své výrobky, dodávat emoce. Je to země, kde vznikají legendární značky v každém odvětví průmyslu, jako jsou Ferrari, Maserati, Armani,...
14 090 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Itálie je země, kde lidé dokáží, skrze své výrobky, dodávat emoce. Je to země, kde vznikají legendární značky v každém odvětví průmyslu, jako jsou Ferrari, Maserati, Armani,...

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano

Parametry produktu

Výrobce
Aktivní
ano

Popis produktu

Itálie je země, kde lidé dokáží, skrze své výrobky, dodávat emoce. Je to země, kde vznikají legendární značky v každém odvětví průmyslu, jako jsou Ferrari, Maserati, Armani, Gucci, Prada, De´Longhi a mnohé další. Stejně tak je tomu i v audio-průmyslu, kde jednou z nejstarších italských značek je značka Indiana Line, založena v roce 1977. Reprosoustavy Indiana Line jsou vyjímečné nejen svým luxusním designem v klavírních lacích, ale hlavně přirozeně živým, temperamentním zvukem, bohatým na jednotlivé detaily i prostor.

Referenční aktivní subwoofer pro domácí kino s výkonem až 400W Indiana Line Basso 880.

Vysoký výkon, kvalitní zvuk a provedení.

Tento aktivní subwoofer s úžasnou akustikou je vhodný pro hi-fi systémy a systémy domácího kina. Je vybaven vysoce výkonným zesilovačem třídy D, který pohání 25.4cm reproduktor v uzavřené skříni. Jeho zesilovač je vybaven kompletní řídicí sekcí, která umožňuje dokonalé propojení s ostatními komponenty audio systému a poslechovým prostředím. Tento subwoofer kombinuje velmi vysoký výkon, velikost, kvalitní zvuk a provedení. Fantastický vzhled subwooferu dokonale doplní celý váš audio systém. "Basso" subwoofery jsou v souladu s evropskými předpisy pro úsporu energie v pohotovostním režimu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 2 080 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 13 957 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.