Indiana Line Nota 260 X

5 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z LepšíZvuk

Skladem • Více variantZdarma100 % • 446 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 13 625 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 147 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 708 recenzíDalší informace

Konstrukce
regálové

• , zakoupeno v HifiObchod.cz

• Potřeboval jsem uvedené "bedničky" jako zadní satelity Očekával jsem že reproduktory budou kvalitní podle získaných recenzí ale jsem velice mile překvapen jak provedením tak zvukovou kvalitou moje očekávání doslova překonaly
    • Žádné nevýhody

Konstrukce
regálové

Indiana Line patří k nejstarším italským HiFi značkám. Snoubí v sobě italský styl, krásu, luxus a muzikálnost. Široké audio veřejnosti tak nabízí italskou kvalitu za dostupné ceny.

Nota 260X je perfektní kombinací estetiky, výrobní a zvukové kvality s dotekem HighEnd zvukového podání.

Indiana Line Nota 260 X je regálový model zcela nové řady Nota X pro kterou jsou typické černě matné ozvučnice s bočními panely v černošedém dubu a světlém ořechu pro ideální začlenění do moderních interiérů. Dvoupásmová konstrukce osazená vysoko-tónovým reproduktorem s 26mm hedvábnou kalotou a středo-basovým reproduktorem s PP membránou. 2-pásmová regálová reprosoustava nabízí mimořádný výkon jako satelitní reproduktor v domácím kině, tak i jako stereofonní reproduktor v menších poslechových prostorách.

Plný, dynamický a přesný zvuk dodává středo-basový reproduktor o průměru 166 mm a výškový reproduktor s hedvábnou impregnovanou kalotou o průměru 26 mm, který byl speciálně navržený pro tuto sérii. Středo-basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu, do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí.

PPHiFi DOPORUČUJE!: Nota 260X nabízí vynikající technické parametry za mimořádnou cenu.

Díky zpracování a použitým materiálům, nízkému mechanickému zkreslení a ztrátám jsou zachovány nejjemnější detaily i při velmi nízkých úrovních poslechu. Je tak zachována transparentnost, živost reprodukce a plný dynamický rozsah.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma100 % • 227 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 457 recenzíDalší informace