Klipsch THX-5002-S

Stropní prostorový reproduktor Klipsch THX-5002-S s úžasně detailním a ponořujícím zvukem a Ultra2 certifikací od THX přináší do domácího kina zcela novou dimenzi reality. THX...
36 790 Kč
Info v obchodu
Doporučená nabídka Techhouse

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma87 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma17 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Stropní prostorový reproduktor Klipsch THX-5002-S s úžasně detailním a ponořujícím zvukem a Ultra2 certifikací od THX přináší do domácího kina zcela novou dimenzi reality. THX...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Stropní prostorový reproduktor Klipsch THX-5002-S s úžasně detailním a ponořujícím zvukem a Ultra2 certifikací od THX přináší do domácího kina zcela novou dimenzi reality.

THX Ultra certifikace.

Reproduktor pracuje dobře s vícekanálovými filmovými a hudebními prezentacemi, snadno zaplní zvukem velké místnosti.

Zvuk v kino kvalitě.

Reproduktor používá duální 13 cm Cerametallic basové reproduktory. Tyto exkluzivní kužely basového reproduktoru nabízejí vynikající charakteristiky tlumení, které se nebudou ohýbat nebo rezonovat při frekvencích během provozních rozsahů měniče, což má za následek konzistentní odezvu basů bez ohledu na instalaci nebo stropní vzdušný prostor. 2x 2.5cm titanový výškový reproduktor, který je vybaven technologií VCT (Variable Coverage Technology), umožňuje reproduktoru vytvářet přesné zobrazení a lokalizovat zvuková pole.

Technologie WDST (Wide Dispersion Surround Technology).

Aby bylo vytvořeno obklopující zvukové pole a přesná lokalizace jednotlivých efektů, tento reproduktor využívá Klipsch technologii Wide Dispersion Surround. Také označovaná jako WDST, tento přístup bez kompromisů dává mnohem větší flexibilitu umístění než běžné konstrukce.

Neomezená flexibilita.

Témbr odpovídá všem Klipsch THX certifikovaným produktům, takže můžete kombinovat a vytvářet bezkonkurenční, diskrétní stereo systém nebo systém domácího kina, který je pravý přímo pro vás.

Mřížka.

Mřížka pokrývá celý reproduktor, takže ji můžete velmi snadno natřít dle vašich představ. Prémiové neodymové magnety usnadňují instalaci a demontáž a zajišťují bezpečné a snadné uchycení bez jakýchkoliv pohyblivých částí. Plochý rošt umožňuje lepší harmonizaci s dnešním moderním interiérovým designem a zmizí do pozadí, což umožňuje, aby se zvuk dostal do centra.  

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu100 % • 481 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.