Logitech G560

Doporučená nabídka TIPHARDWARE.CZ

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 1 191 recenzíDalší informace

Počet reprobeden
2+1

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Naprosto skvělý a čistý zvuk
    • Skvělý design
    • Nastavení subewooferu v jemných krocích
    • Okamžité spárování
    • Nastavení podsvícení - stálá barva, různé efekty, nebo v závislosti barev na obrazovce (lze nastavit z jaké části obrazovky vzít barvy)
    • Customizovatelné tlačítko na reproduktoru - lze nastavit ovládání reproduktoru, podsvícení, basů, systémové nastavení, či různá makra
    • Prostorový zvuk z pouze 2 reproduktorů
    • Pouze jedno nastavitelné tlačítko na reproduktoru - pokud se jím má nastavovat intenzita osvětlení, nelze jím měnit vstup
    • Kabely jsou silné jak 230V kabel k PC a nedají se odpojit od reproduktoru
    • Koncovka reproduktorů vypadá jak starý monitorový VGA - nelze protáhnout úzkou dírou, a nejsem si jistý jestli jde prodloužit - naštěstí je dost dlouhý
    • Vysoká cena

Naprosto skvělé reproduktory. Hledal jsem dlouho reproduktory k PC, které by měly dobrý zvuk, vypadaly dobře a nezabraly hodně místa na stole. Proto jsem se nakonec rozhodl pro 2.1 reproduktory. Po přečtení spousty recenzí a prohlédnutí všech možností jsem se rozhodl pro tyto. A dobře jsem udělal. Jsou sice dražší, ale stojí za to. Mají nejen skvělý zvuk, ale i dobře vypadají na stole (narozdíl od všech ostatních hrůz které se dají koupit).

• , zakoupeno v Nabídky.cz

• screen sample
    • mnoho moznosti pripojeni
    • Musi byt pripojeno pres USB
    • nelze registrovat
  • , zakoupeno v CZC.cz

• velký subwoofer

Zatím jsem vyzkoušel jenom jestli funguje (dárek pro syna)

Počet reprobeden
2+1

Reproduktorový systém 2.1 s širokospektrým podsvícením LIGHTSYNC RGB reaguje na herní akce a zvuk. Poziční prostorový zvuk DTS:X Ultra vychází z výbušného subwooferu s otvorem vyzařujícím dolů a dvou satelitních reproduktorů s širokoúhlými měniči.

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB

Technologie LIGHTSYNC RGB vás ponoří hlouběji do herního prostředí díky podsvícení, které automaticky reaguje na váš obsah. Podsvícení a barvu je možné synchronizovat s obsahem na obrazovce, dokáže reagovat na rytmus hudby nebo vytvářet speciální efekty podsvícení naprogramované vývojáři. Nastavte si atmosféru a rozšiřte možnosti díky ~16,8 mil. přizpůsobitelných barev.

Za hranice monitoru

Zvolte si libovolnou oblast na svém monitoru a přiřaďte ji k některé ze čtyř zón podsvícení prostřednictvím Logitech G HUB. Zvolte si libovolnou část obrazovky a přiřaďte ji k některé ze 4 oblastí: vlevo, vpravo, dopředu a dozadu. Řídicí program LIGHTSYNC načítá barvy pixelů na obrazovce a dynamicky přenáší barvy do vašich reproduktorů v reálném čase. Výsledkem je úchvatné prostorové osvětlení, které se rozprostře po místnosti a ponoří vás do hry.

Posviťte si na hry

Přeneste herní svět do svého domova. Vývojáři her využívají naši sadu LIGHTSYNC RGB k naprogramování barevných a animačních efektů pro jednotlivé hry. V důsledku toho budou působivé okamžiky, na které se tvůrci her zaměřující, umocněny efekty v barvách RGB. Vaše oblíbené hry. Posviťte si na ně.

Zvukový vizualizér

Vytvořte si vlastní taneční večírek se zvukovým vizualizérem. Aktivuje se a vdechne vaší hudbě život. Reakce na nízkou hlasitost je tlumený efekt dýchání. Při vysoké hlasitosti podsvícení pulzuje do rytmu – světla vzadu reagují na basy, světla vepředu na středy a výšky. Připojte zařízení prostřednictvím USB a využijte Logitech G HUB k přizpůsobení barev a efektů podsvícení.

Mohutný zvuk 240 wattů

Vychutnejte si výbušnou akci díky špičkovému výkonu 240 wattů (120 wattů RMS) přenášenému do subwooferu s otvorem vyzařujícím dolů a dvou satelitních reproduktorů s lehkými, vysokopevnostními kovovými měniči. Díky tomuto reproduktorovému systému 2.1 uslyšíte každičký detail tak, jak to tvůrci hry a hudby zamýšleli – a to ze všech možných úhlů díky jedinečným způsobem navrženým měničům poskytujícím široké zvukové pole.

DOKONALÉ OVLÁDÁNÍ BASŮ

Získejte zvuk, po kterém toužíte, a přizpůsobte si nastavení basů pomocí G HUB. Stačí stáhnout nejnovější firmware pro úplné ovládání vašeho subwooferu. Pomocí rychlého nastavení a softwaru, který si zapamatuje vaše předvolby, se budete moci ponořit do svého zvuku – a hry.

Jeden reproduktor pro všechen váš zvuk

Reproduktory G560 lze připojit a směšovat s různými zdroji: USB, 3,5 mm a Bluetooth®. Díky funkci Logitech Easy-Switch můžete plynule přepínat mezi až 4 připojenými zařízeními.

Koncept, který boří hranice

Vychutnejte si hry a hudbu zcela novým způsobem. Dvě zóny podsvícení na reproduktor se postarají o zadní ambientní projekci pro zvýraznění prostředí a čelně směrovaná světla o aktivnější, informativní osvětlení. Díky LIGHTSYNC máte na výběr přibližně 16,8 milionu barev, pomocí kterých si můžete podsvícení přizpůsobit svému stylu a sestavě.

Logitech G HUB

Díky G HUB si můžete podsvícení přizpůsobit a vytvářet vlastní efekty, nebo si vybrat z některé z pokročilých funkcí LIGHTSYNC. Nechte podsvícení reagovat na libovolný obsah – hry, videa, hudbu. Využívejte pokročilý ekvalizér zvuku nebo si tlačítko G-key naprogramujte tak, aby aktivovalo vlastní příkazy v libovolné aplikaci.

Ovládací prvky na dosah ruky

Ovládání zvuku se nachází vpředu a uprostřed. Párování Bluetooth® se aktivuje dotykem tlačítka. Programovatelné tlačítko G-key ve výchozím nastavení umožňuje přepínání jasu barev nebo lze v G HUB naprogramovat pro aktivaci aplikací nebo spouštění maker ve hře. Tlačítko napájení je rovněž snadno na dosah v zadní části pravého satelitního reproduktoru.

Rozměry

• Citlivost: 84 dB @ 1 m/1 W
  • Vstupní impedance: > 10 kOhm
  • OBSAH BALENÍ
    • Dva satelitní reproduktory
    • Jeden subwoofer s napájecím kabelem
    • Kabel USB
    • Uživatelská dokumentace

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Naprosto skvělý a čistý zvuk

• Musi byt pripojeno pres USB
    • nelze registrovat
  • , zakoupeno v CZC.cz

• velký subwoofer

Zatím jsem vyzkoušel jenom jestli funguje (dárek pro syna)

• Reprodukce zvuku
    • Hutné basy
    • Design
    • Světelné efekty
    • Dostatečně dlouhé kabely
    • Reproduktory mi krásně doplnily osvětlení herně-pracovního "koutku"
    • Při připojení přes 3.5mm jack reproduktory nepříjemně "bručí"
    • Software Logitech Gaming
    • Správa hlasitosti pořád není perfektní
    • Hnusné, tlusté kabely s koncovkami ve stylu VGA

Na tyto reproduktory jsem koukal delší dobu a hledal jsem nějakou náhradu za své stařičké Geniusy. Rozhodnutí padlo v momentě, kdy jsem u konkurence objevil nabídku, která se neodmítá...za 3.320 Kč jsem nemohl odolat a reproduktory zakoupil.
    Balení je jednoduché - dva satelity, subwoofer a kabel, který překvapivě není s 3.5mm jackem, ale reproduktory jsou dodávané s USB kabelem.
    Protože jsem měl u PC kabel s 3.5mm jackem, zapojil jsem reproduktory přes něj. Vše bylo v pořádku, dokud jsem nepustil nějaký zvuk - celá sestava začala velice nepříjemně a nahlas "bručet" a bručela do doby, než jsem reproduktory vypnul. Musel jsem tedy reproduktory připojit přes dodávaný USB kabel a potom bylo a je vše v pořádku.
    Nejsem žádný zapálený "audiofil", takže z mého pohledu hrají reproduktory opravdu dobře a pokud chci, tak i pekelně hlasitě. Reprodukce mi přijde dobrá - na můj vkus až příliš přebasovaná, ale všechno se dá nastavit v Logitech Gaming Software. Jediným problémem je stále (i po aktualizaci firmwaru reproduktorů) správa hlasitosti, která funguje na principu náhodných výbuchů. Kolikrát se mi stalo, že jsem zvedal hlasitost, nic, nic a najednou reproduktory začaly "řvát", div mi nepopraskaly okenní tabule. Zde by to chtělo ještě zapracovat - psal jsem na podporu Logitechu, kam jsem poslal i videozáznam, jak to mají špatně doladěné. Odpovědí mi bylo, že na zdokonalení SW stále pracují.
    Osvětlení reproduktorů je pak vyřešené dobře - zvláště se mi líbí funkce Audio Visualizer, kdy reproduktory blikají do rytmu hudby. Vše se pak nechá nastavovat a dolaďovat v Logitech Gaming Software. Další funkce, která se mi moc líbí je Screen Sampler, kdy reproduktory dokáží sladit svou barvu s barvami, které jsou zobrazené na monitoru. Ve hrách jsem to nezkoušel, u filmu to vypadá velice zajímavě. Oblast, podle které reproduktory svítí se opět nechá nastavit v Logitech Gaming Software. Jen v noci se jedná o poměrně rušivý element.
    Veškerá správa a ovládání osvětlení je možné pouze, pokud jsou reproduktory připojené přes USB. Jakmile jsou připojené přes audio jack, SW Logitech Gaming je ani nedetekuje.
    Intenzita osvětlení se dá ladit přes software, případně pomocí tlačítka na pravém satelitu, který reguluje intenzitu osvětlení ve třech krocích.
    Vyzkoušel jsem i spojení přes bluetooth při vypnutém PC. Reproduktory se spárovaly během několika vteřin a vše funguje skvěle. Jediné co nefunguje je samozřejmě správa barev, takže reproduktory svítí a blikají ve smyčce barevného spektra.
    Celkově hodnotím reproduktory jako zdařilé a pokud by existovala lepší správa hlasitosti, dal bych plných 100%.

• Kvalita zvuku
    • Nížiny , výšky.
    • RGB, propojeni s monitorem
    • Trochu přebasované v defaultu, ale stačí si pohrát v Logitech Gaming Softwaru.
    • Od té doby, co jsou doma nemám se sousedem přátelské vztahy :D

10/10 worth it