Logitech Z-323

Nic

• Skvělé basy
    • Krásně vyplní prostor
    • Kvalitní výšky i středy
    • Snad jen jednání obchodu a to, že mi pravděpodobně přišel subwoofer, ve kterém je něco uvolněno, co skáče na vnitřní straně subwooferu.

Hledal jsem nějaké reproduktory, které splní mé požadavky. Mé požadavky zněly asi takto:
    Silné basy, tzn. že subwoofer by měl zvládnout i ty nejnižší basové frekvence.
    Kvalitní "věžičky", u kterých bude ovládání hlasitosti.
    Dostatečně dlouhá kabeláž.
    Alespoň trošičku design, který bude na pohled příjemný, tzn. nejlépe oblé tvary, lesklý povrch.

Tento produkt splňuje vše, jsem s ním nadmíru spokojen, jediný problém je ten, že mi něco skáče v subwooferu při basových frekvencích. Reproduktory jsem si natolik oblíbil, že odmítám je znovu balit a odesílat někam na reklamaci, jen bych chtěl, aby mi byl opraven subwoofer. Nechci jej prodávat zpět.
    Ano, až na tolik jsou ty reproduktory super.

Počet reprobeden

Dálkové ovládání v balení: NE
Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
Kmitočtový rozsah od (Hz): 55
Konfigurace reprosoustavy: 2.1
Napájení reproduktoru: aktivní (se zesilovačem)
Přední reproduktory: ANO
Příkon RMS (W): 30
Subwoofer: ANO
Typ soustavy: centrální; subwoofer
Výkon zesilovače maximální (W): 30

Provedení výrobku: černá barva

S reproduktorovým systémem Logitech® Speaker System Z323 se do hudby, filmů i her opravdu vžijete. Díky šíření zvuku v okruhu 360 stupňů umožňují reproduktory Z323 rovnoměrnou zvukovou projekci ve všech směrech, takže získáte skvělý zážitek z poslechu v celé místnosti. Subwoofer s basreflexovým otvorem vyzařující dolů produkuje bohaté basy, které oživí hudbu, filmy i hry. Pomocí duálního konektoru RCA a konektoru 3,5 mm snadno připojíte síťový hudební přehrávač Logitech Squeezebox™, herní konzoli, přehrávač DVD nebo přehrávač iPod®. Díky konektoru pro připojení sluchátek můžete kdykoli poslouchat v soukromí. Výkon 30 W (RMS) zajistí sytý, výrazný zvuk, který vás zcela pohltí.

Zvuk v okruhu 360 stupňů umožňuje rovnoměrnou zvukovou projekci ve všech směrech, takže získáte skvělý zážitek z poslechu v celé místnosti.
Jeden duální konektor RCA a jeden konektor 3,5 mm umožňují snadné připojení síťového hudebního přehrávače Logitech Squeezebox™, herní konzole, přehrávače DVD nebo přehrávače iPod®.
Díky integrovanému konektoru pro připojení sluchátek můžete kdykoli poslouchat v soukromí.
Výkon 30 W (RMS) naplní místnost sytým, výrazným zvukem.

Obsah balení:
2 satelitní reproduktory
1 subwoofer
Přiložené kabely: napájecí kabel a barevně označené zvukové kabely
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu

Technické specifikace:

Výška (cm): 24.00
Šířka (cm): 36.00
Hloubka (cm): 20.00

Záruční doba: 24 měsíců

Kvalitní 2.1. repráky za dobrou cenu. Pokud nejste nějakej fajnšmejkr, tak k notebooku do bytu na poslech hudby a sledování filmů splní účel na výbornou!!
    Stejně to nemůžu na plno osolit kvůli sousedům.. stěžují si ikdyž hlasitost je zhruba jenom na polovině, nejspíš kvůli basům.
    Mám je už asi 3-4 roky, cena se výrazně nemění, což podle mě taky o něčem svědčí. Mám i pocit, že jsem je koupil za litr, takže trochu i stoupla.

Value for money

• Dobry zvuk.
    • Dobre basy.
    • Vzhled
    • ani nevim asi nic :D

Koupil jsem je za 1000kc a podle me staci na hudbu a hry :)

• Zajímavý design
    • Ozvučení 360°
    • Jednoduché zapojení
    • Výšky + absence jejich regulace
    • Šumící zesilovač
    • Kvalita zpracování

Koupil jsem si tyto reproduktory, abych je vyměnil za mé asi 6 let staré repráky Technika. Asi po týdnu jsem je však vrátil na své místo, proč?
    Tyto reproduktory sice na stole vypadají dobře, hudební zážitek je však příšerný. Po vybalení jsem si sedl k PC a zhrozil se, že mi snad někde uchází plyn. Nebylo to však syčení prasklého potrubí, ale pravého reproduktoru, které bylo slyšet dokonce na 30cm(!) a bylo vážně iritující. Hloubka basů je za tu cenu sice dostatečná, ale výšky opravdu katastrofa, jako bych přes reproduktory hodil deku, regulátor zde samozřejmě chybí. Pokud posloucháte např. pop nebo rock, toto nejsou reproduktory pro Vás.

Nic

• Skvělé basy
    • Krásně vyplní prostor
    • Kvalitní výšky i středy

Silné basy, tzn. že subwoofer by měl zvládnout i ty nejnižší basové frekvence.
    Kvalitní "věžičky", u kterých bude ovládání hlasitosti.
    Dostatečně dlouhá kabeláž.

Ano, až na tolik jsou ty reproduktory super.

• , zakoupeno v Alza.cz

• skvělý zvuk za dobrou cenu

• Vypadají pěkně
    • Když fungují dobře hrají
    • Mám už druhé a už druhé dělají problém
    • Z ničeho nic se zvuk podělá a konec

Nekupovat!

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Cena, zvuk, jednoduché zapojení.
    • Zatím jsem nic nenašel.

Podle mě zlatá střední cesta. Kvalitní reproduktory za skvělou cenu.

• Hezky moderni design
    • slusny zvuk
    • dobra cena
    • regulace basu
    • malinko bruci

Jiz jednu Z323 mame asi 2 roky na ozvuceni 3D televize LG v mistnosti 22m2. Vykon dostacujici, filmy, porady, i hudebni kanaly zni dost dobre, spokojenost za ty penize. Tyhle budou ozvucovat PC + PS3