Logitech Z207

Logitech Z207

1 292 Kč
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 2 497 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 880 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu69 Kč98 % • 96 914 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• Zabírají málo místa na stole
    • Design
    • Bluetooth
    • Plasťáky, mizerný zvuk

Koupil jsem je, abych ušetřil místo na stole. Od plasťáků těchto rozměrů jsem nečekal zázraky, ale přesto mě překvapilo, jak mizerně hrají.
    Dřevěné bedynky za 2/3 ceny hrají líp.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje a su z nim spokojeny.

Počet reprobeden
2+0
Aktivní
Pasivní

Vychutnejte si sytý stereofonní zvuk na vašem stolu z počítačových reproduktorů Logitech® Z207 Bluetooth®. Dva ovladače vytvářejí perfektní rovnováhu mezi středními a vysokými tóny, zatímco dva pasivní chladiče poskytují basy z této konstrukce čtyř ovladačů. Poslouchejte prostřednictvím Bluetooth nebo kabelového připojení a plynule mezi nimi přepínejte pomocí funkce Easy-Switch™. Snadný přístup k tlačítku párování Bluetooth, napájení, hlasitosti a konektoru pro sluchátka, umístěných na přední straně pravého reproduktoru.

Počítačové reproduktory Z207 Bluetooth®

Vychutnejte si sytý stereofonní zvuk na vašem stolu – Spárujte až dvě Bluetooth zařízení a/nebo připojte jedno zařízení prostřednictvím vstupu 3,5 mm. – 5 wattů RMS/10 wattů špičkového výkonu poskytuje prostorový zvuk – Pohodlné ovládací prvky umístěné na pravém reproduktoru – Dva reproduktory – Zvukový kabel 3,5 mm – Uživatelská dokumentace – 2letá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 1 906 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

Vše v pořádku spokojený.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Zabírají málo místa na stole
    • Design
    • Bluetooth
    • Plasťáky, mizerný zvuk

Dřevěné bedynky za 2/3 ceny hrají líp.

• - pěkný design
    • - nízká váha (potřeboval jsem něco, co mi nestrhne poličku)
    • - bluetooth spojení funguje dobře
    • - po vyladění ekvalizéru přijatelný zvuk
    • - zvuk mohl být lepší

Ze zvuku jsem byl zklamán, jelikož tyto repra jsou o trochu dražší než Creative Inspire T10, které používám a které mají nesrovnatelně lepší a čistší zvuk. U Logitechu mi chybí převážně výšky (absence tweeteru je znát). Basy tu nějaké jsou, ale ty nižší tu neuslyšíte, což se dá čekat. Zvuk je takový nevýrazný, jak kdyby to hrálo přes deku. Před úplným zatracením jsem si zkusil pohrát s ekvalizérem a hle už to hraje o něco lépe (stále to není úplně ono). Zvuk jsem zkoušel pouze přes bluetooth a latence je minimální, takže se dá sledovat i video, film. Repráky hrají dost směrově, takže pokud nehrají směrem přímo na vás, tak jde kvalita zvuku dolů. Pokud nevyžadujete bluetooth, tak bych sáhl po něčem jiném, třeba po těch T10, které jsou i levnější.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 1 906 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje a su z nim spokojeny.

• vzhled
    • ucházející kvalita zvuku
    • bluetooth
    • dioda
    • plasťáky

Potřeboval jsem rychle nějaké reproduktoru, protože mi odešli letité geniusy 2.1. Jsou použitelné, nezabírají moc místa, zvuk je dost směrový. Za tu cenu OK

• skvělý zvuk
    • pěkné zpracování
    • přijatelná cena
    • bluetooth
    • nic mě nenapadá

Hledal jsem kvalitní 2.0 reproduktory k pc s externí zvukovou kartou a jsem nad míru spokojen! Za cenu 1000kč to byl velmi dobrý kup a mohu doporučit. Přemýšlel jsem ještě nad konkurencí Genius a odradily mě všechny špatné recenze.