Logitech Z625

4 199 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 520 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 916 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace

2+1
Aktivní

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dostatek výkonu a silné basy i pro středně velkou místnost
    • Ovládání síly basů přímo na reproduktoru je praktické (u jiných sestav bývá na subwooferu)
    • Ovládání hlasitosti, připojení sluchátek a AUX také přímo na reproduktoru
    • Pro PC hry, sledování filmů a taneční hudbu i při velké hlasitosti naprosto v pořádku v téhle cenové kategorii
    • Délka kabelů k satelitům pro mne dostatečná (stůl 160×80 cm a subwoofer uprostřed za ním)
    • Satelitní reproduktory jsou plastové, relativně těžké, ale dřevotříska by asi byla pro projev lepší
    • Středy a výšky nejsou úplně prokreslené, posluchačům náročnější hudby nemusí stačit

Potřeboval jsem k PC trochu silnější 2.1 sestavu než předchozí starý Logitech Z333. Když jsem porovnával 333 a tyhle 625 vedle sebe na zemi, 333 má příjemnější „teplejší“ projev, 625 víc „plastový“ (ale samozřejmě možnost větší hlasitosti a pořádných basů). Ne snad, že by satelity přímo rezonovaly, ale jako by nějaké frekvence byly zastřené.

Na stole se stereo reproduktory dostatečně od sebe a subwooferem pod stolem se ale projev nečekaně výrazně zlepšil a jsem s nimi spokojený. Na PC hry, filmy, taneční hudbu naprosto v pořádku a výkonu až až (sousedi nebudou mít dunící subwoofer rádi). Testoval jsem jak s externí zvukovkou Creative X-Fi, tak interní od Realteku (jako má většina dnešních PC) a v pořádku.

Jen u náročnější hudby může mít někdo výhrady. (Ke klávesám a na vážnou hudbu používám levné audio monitory od Presonus za cca 10 tisíc (Eris 4.5 + Eris SUB 8) a jsou znatelně prokreslenější, ale to je trochu jiná kategorie, analytický poslech).

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Všechny ovládací prvky na pravém satelitu
    • Univerzální na hudbu, filmy a hry
    • Chybějící bluetooth
    • Satelity jsou v plastu

Po 14 letech mi odešli staré Logitechy X 230 tak jsem uvažoval o nových 2.1 s certifikací THX a vybral jsem tyto jsou skvělé, mám je připojené přes optický kabel který je součástí balení a mohu tyto repráky doporučit pro kvalitní poslech hudby, na hry a filmy. Filmy a hry to je opravdu zážitek zní trochu prostorově jako v kině.

Počet reprobeden
2+1
Aktivní

Z625 je reproduktorový systém 2.1 s certifikací THX s hlubokými basy, který poskytuje zvuk ideální pro hry a přináší jedinečný zážitek při poslechu hudby či filmů. Se špičkovým výkonem 400 wattů poskytuje čistý zvuk a výrazné basy. Souběžně podporuje více vstupů, včetně optického, 3,5 mm a RCA. Umožňuje připojit až tři kompatibilní zařízení, např. herní konzoli, televizor a počítač. Při přepínání mezi zdroji zvuku je není třeba odpojovat. Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné na pravém satelitním reproduktoru – napájení, hlasitost, basy, zdířka pro sluchátka a zdířka přídavného vstupu.

Text na regálové kartě

Z625

Mohutný zvuk THX®

Zvuk ideální pro hry a jedinečný zážitek při poslechu hudby či filmů

• Zvuk s certifikací THX®
  • Mohutný zvuk se špičkovým výkonem 400 W
  • Univerzální nastavení: Optický, 3,5 mm a RCA vstup
  • Snadno dostupné ovládací prvky, všechny umístěné na pravém reproduktoru

Obsah balení

• Dva satelitní reproduktory
  • Subwoofer
  • Optický kabel
  • Zvukový kabel 3,5 mm
  • Uživatelská dokumentace
  • Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dostatek výkonu a silné basy i pro středně velkou místnost
    • Ovládání hlasitosti, připojení sluchátek a AUX také přímo na reproduktoru

• Výkon. 30ti watové bedničky neozvučí ani obývák i když to někteří tvrdí. Za tu cenu je výkonu až dost.
    • Cena. Reprosoustavy obecně patří k artiklu s velkým rozptylem ceny. Umí stát 20, 100 tisíc i půl miliónu. Za tu cenu (3500) je to skvělý poměr cena/výkon.
    • Nevýhody uvedené v sekci proti jsem jakž takž napravil tak, že jsem dokoupil systém 2.0 Genius SP-HF 1250B a džekovou rozdvojku. Tu jsem strčil do PC a z ní jak do Logitechu, tak i do Geniusu. Ten má na rozdíl od Logitechu basy i treble. Těma jsem si nastavil dostatečné středy. Geniusy jsem si postavil k PC, subwofer i se satelitama je jinde, ale to nevadí, vede tam jen jednoduchý analog. Nechtěl jsem systém 5.1 a takhle jsem se k němu obloukem stejně dostal. Sice k takovýmu paskvilnýmu, ale aspoň se dá poslouchat i hudba.
    • Některé recenze uváděly, že se ozývají zvuky, když nejde žádný signál a má být ticho. Brunění nebo šum. Tak to nepotvrzuji. Bez signálu se sice ozývá jak šum, tak i brum, ale naprosto v toleranci této cenové skupiny.
    • Nepoměr mezi satelity a subwoferem. Ostatní recenze nelhaly. Soustava hraje výšky a basy. Středy nikde. Navíc to vypadá tak, že 99% výkonu je subwofer. Reprodukce hudby je zkreslená.
    • Pravý satelit je spojen se subwoferem tlustým neohebným kabelem s VGA (!) konektorem. To mě zaskočilo. Ostatní recenze to nezmiňovaly. Kabel je dlouhý cca 1 a půl metru. Můj úmysl mít satelity u PC a subworer úplně jinde v místnosti tedy selhal. Kupovat VGA prodlužku nehodlám.
    • Celkový dojem. Hudbu nelze téměř bez úpravy poslouchat. Byl jsem zvyklý na legendární dřevěné Geniusy, což je ale 5.1 systém. Toto je zřetelně nižší liga.
    • Huhlavý dozvuk subwoferu. Možná způsoben spíš akustikou místnosti. I když není příliš nahlas, každé "zabasování" má huhlavý ocas.

Nechtěl jsem systém 5.1 a chtěl jsem něco výkonnějšího. Basy jsem chtěl pořádné, takže subwofer tam měl být. Proto volba padla na systém 2.1. Tento model je v podstatě strop systémů 2.1 v ceně do 5K, co se dá sehnat v eshopech.
    Systém najde uplatnění tam, kde je třeba reprodukovat ječivé, pisklavé nebo hvízdavé skřeky v kombinaci s dunivými údery nebo výbuchy. Čili někde v oblasti akčních her. Abych já mohl alespoň přijatelně poslouchat hudbu, musel jsem dokoupit výše zmíněnou 2.0 soustavu. Ani tak to není ono, ale už nic vracet nebudu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Skvělý zvuk !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• perfektný čistý zvuk
    • ovládanie na satelite (on/off, basy a hlasitosť)
    • výstupy na satelite

• Všechny ovládací prvky na pravém satelitu
    • Univerzální na hudbu, filmy a hry
    • Chybějící bluetooth
    • Satelity jsou v plastu

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• skvělé bassy
    • čistý zvuk
    • THX
    • ještě, že nemusím brát ohledy na sousedy
    • když to ohulíte na maximum, nutí vás to vzít si špunty do uší

nejlepší volba při cenovce do 5K a možná i výš

• čistý zvuk
    • basy
    • špatné středy

V satelitech je pouze výškový reproduktor, takže z fyzikálního hlediska nelze očekávat uspokojivé středy. Zní to jako kdyby tam středy vůbec nebyly.
    Basy jsou hodně fajn, ale pokud vám nestačí jen dunění, tak si tohle zařízení nepořizujte

• Perfektní zpracování kvalita. Velmi dlouhé kabely
    • Cena ale za to to opravdu stojí