Magnat Needle Super Center

Citlivost
90 dB

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Tak, měl jsem malinko strach, jak bude fungovat hliník. Magnát se ale vytáhnul. Rezonance žádná a odstínění na jedničku. Od soundbaru z Tv mám 20cm a žádný konflikt. To samé platí i mezi zesíkem Pioneer, kde je 15 čísel. Zvuk se Sony repro je luxus a nádherně se doplňuje, zvláště co se týče mluveného slova a zpěvu. Broušený hliník tomu dodává nádech jedinečnosti, takže bezva solitér. Za mě spokojenost.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Kompaktní rozměr, kvalitní zpracování, vzhled, dobrý zvuk
    • Menší otvor ve svorkách pro kabely, asi tak 3mm

S reproduktorem jsem spokojen, hlavně jsem hledal menší centr, aby se mi vešel do skříňky pod TV.

Citlivost

• Dělící frekvence: 400/3 700 Hz
  • Citlivost: 90 dB
  • Osazení: středobas: 4 x 70 mm, výškový: 13 mm
  • Rozměry: 402 x 90 x 115 mm
  • Provedení: specialy coated cellulose (středobas), hedvábný (výškový)
  • cena za kus

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Velice dobrý výkon, jako centr.repro pro TV v bytě úplně postačuje. Dobrý poměr ceny a výkonu

Příjemné jsou i jeho rozměry, zejména na výšku. V pohodě se vejde před každý TV přijímač, aniž by tam jakkoli překážel.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Kompaktní rozměr, kvalitní zpracování, vzhled, dobrý zvuk
    • Menší otvor ve svorkách pro kabely, asi tak 3mm

• malé rozměry
    • příjemný zvuk
    • nezvykle vysoká hmotnost
    • kovová síťka před reproduktory

Lze použít také jako dizajnově vhodný doplněk starší řady Magnat Quantum 501, 503, 505
    Obrázky: http://unknown.rajce.idnes.cz/Magnat_Alu_Super_Center/