Magnat Transpuls 1500

Transpuls 1500 - Moderní technologie nabízí silný, živý zvuk a velmi silné basy - Výškový měnič s dvojitou kompresí se dvěma 1“ tkanými kužely pro vynikající dynamický a...
36 990 Kč

250 W
Citlivost
95 dB

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Jsem maximálně spokojen. Dlouhou dobu jsem přemýšlel, jestli je koupit. Díval jsem se na hodně recenzí, videí atd. Jelikož jsem chtěl nějaké, co jsou v retro stylu, tak tyto magnáty splnily vše. Zvuk je parádní, ale chce to prostor. Tyto bedny nejdou jen tak někde postavit, jelikož jsou obrovské. Výkonu mají dostatek - ani nevím, kde mají limit, jelikož není potřeba je dávat nahlas. Zatím jsou připojené k TV přes převodník digital-analog -- elektronkový předzesilovač s EQ -- integrovaný zesilovač (technics su-v660, zkoušel jsem ještě yamahu ax-497).
    Bedny můžu srovnat s Infinity sm-125, yamaha ns-777, magnat zero 4. Za mě je to velký posun a to je zvuk pouze z TV - youtube a filmy. Není potřeba subwooferu - stačí jim trošku přidat BASS a je to paráda. Elektronická hudba na nich zní TOP, i když jsou primárně asi na ROCK atd. Bass je měkčí = moc se mi to líbí. Nehučí = připadá mi přesný-rychlý. Nevím, jak moc jdou hluboko, ale nemají problém rozvibrovat sádrokarton-strop v ostatních místnostech. Ve filmech je to masakr. Stačí přidat na hlasitosti = ale manželka vás z domu vyhodí.
    Doporučuji. Kdo má rád retro styl, velké ozvučnice-nelíbí se mu sloupy, velké bassové repro, tak bych neváhal.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi dobrá kvalita za poměrně málo peněz.
    • Větší (ale nutné) rozměry.

Vysoká citlivost, velký basový reproduktor, který poměrně kvalitně zvládá i velmi hluboké tóny, a velká ozvučnice (cca 130 l). Výsledkem je příjemný prostorový dojem, kdy slyšíte i dříve "utajené" jemné zvuky, a to i při nízké hlasitosti. Podle mne překonává mnohem dražší sestavy, kde se různými inovacemi a vzhledem dohání zredukovaný objem skříně a průměr basového reproduktoru. Jsem velmi spokojen.

Basové
Výkon RMS
250 W
Citlivost
95 dB

Transpuls 1500

• Moderní technologie nabízí silný, živý zvuk a velmi silné basy
  • Výškový měnič s dvojitou kompresí se dvěma 1“ tkanými kužely pro vynikající dynamický a přirozený zvuk
  • Výkonově optimalizovaný střední rozsah
  • Hluboká a precizní reprodukce basů pomocí 15“ basového měniče v jediné basové skříni – Controller Reflex
  • Robustní MDF skříňka s dekorem z tmavého dřeva a odnímatelným látkovým krytem v retro designu
  • Magnat basový měnič se zvýšenou dynamikou a vylepšenou účinností
  • Optimalizováno laserovým asistenčním systémem měření Klippel
  • Kmitací cívka výškového měniče s efektivním ferrofluid chlazením

Síla ukrytá v retro designu Magnat Transpuls 1500 je vybaven klasickými komponenty, ale vyvinut je pomocí moderních vývojových nástrojů , jako například laserový měřící systém Klippel . První třída ráže 38cm/15“ byla použita u basového měniče. Ale není to jen průměr basového měniče, který určuje sílu a dynamiku basů . Pro dokonalé fungování musí být také přesně definován a strukturálně realizován vnitřní objem.

Klíčové vlastnosti

• Velké měniče reproduktorů optimalizované technologií Klippel pro vynikající účinnost a velmi vysokou maximální úroveň
  • Výškový měnič s dvojitou kompresí (DC-Horn) se dvěma 25 mm tkanými kužely pro vynikající dynamický a přirozený zvuk
  • Hluboká a přesná reprodukce basů 38cm basovým reproduktorem ve speciální CRA basové skříni (Controller Reflex Aligment) – Bass reflexní skříňka s odolností vůči akustickému průtoku
  • Výkonově optimalizované středové pásmo pro vysokou efektivitu
  • 12 dB filtrování s korekcí fází pro basový reproduktor a střední rozsah
  • Výškový měnič se strmou 18 dB filtrací s korekcí fáze pro mimořádně vysokou odolnost
  • Robustní MDF skříňka
  • Dekor z tmavého dřeva
  • Odnímatelný tkaný kryt v retro provedení s pevným MDF rámem
  • Pevná MDF konstrukce a nohy pro optimální stabilitu

CITLIVOST (2.8V/1M) - 95 dB

HMOTNOST - 37 kg

ROZMĚRY (ŠXVXH) - 514 x 1000 x 385 mm

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi dobrá kvalita za poměrně málo peněz.
    • Větší (ale nutné) rozměry.