Media-Tech MT-3325

• , zakoupeno v TEshop

• Skvělý vzhled
    • Skvělý zvuk
    • Krátké kabely
    • Nechráněný subwoofer ze spoda (1 už jsem omylem promáčkl ale opět narovnal)

Doporučil bych pro ty co budou mít sub. a sat. blízko u sebe.Skvělý nápad s ovladačem na kabelu s připojením sluchátek a mikrofonu (oboje funguje).Dřevěná bedna sub.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Malé rozměry, slušný výkon, DO.

Je třeba zvážit, pro jaký účel sestavu kupujete.
    Výborný k notebooku a menší místnosti.

Počet reprobeden
2+1
Aktivní

Kvalitní tříkanálová reprosoustava se 2 satelity a subwooferem, která vyniká krásným designem a precizním zvukem. Soupravu je možné připojit k PC, notebooku, MP3/4, CD, DVD nebo k herním konzolím a užít si opravdu kvalitní zvukový zážitek za opravdu skvělou cenu.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Malé, snadné umístění
    • Tiché
    • Špatný (nečistý) zvuk reproduktorů
    • Subwoofer rachotí
    • Kabel ovládání hlasitosti je příliš krátký
    • Dioda ovládání hlasitosti svítí moc intenzivně
    • Po pár měsících se snížila hlasitost reproduktorů
    • Kabel jack 3,5 se rychlé opotřebovává

• hezky provedeny desing
    • nekryté bassy ze spodu
    • není oddělené ovládaní bass
    • slabá hlasitost

Co nejdříve tyto reproduktory jdeme vrátit, nejsme absolutně spokojení se zvukem ani výkonem.. Asi jsme kapánek náročnější

• Zvuk (přes ekváč)
    • Nato jak malý je subáč dokáže úžasné věci
    • Vydrží snad každý pád
    • Design
    • Nechráněný sub
    • Krátké a teňoučké kabely vedoucí do bedýnek (síť a vstup ok)
    • Zamáčkl jsem si jack vstup na ovladači a kopulku u suba (xD)

Vlastním přes dva roky, drží toteď (což je podivuhodné), basuje to slušně, na ozvučení pokoje k pc stačí. Výšky jsou +- vyvážené, jak u kterého žánru. Škoda toho že firma nezlepšila kable (teňoulilinké kable vedoucí do bedýnek).
    Je pravda, že se zvukem si musíte pohrát v ekváči, ale výsledek za těch pár stojí za to.

• Výborný

• krátký kabely
    • Není možnost regulace basů
    • Velmi snadno zničitelné
    • Nechráněný subwoofer ze spoda

Vzhledem k ceně mají reproduktory velmi kvalitní zvuk a silné basy . Ovladač na zesilování je podařeně podsvícen modrou barvou což vypadá zajímavě . Vstup na mikrofon a sluchátka jsou vymyšleny velmi dobře ... jsou umístěny na ovladači takže jsou pěkně po ruce .. Někdy my vynechává ( nehraje ) subwoofer ale to nevidím jako velkou závadu . Reproduktory jsou vhodné jak do malých místností tak i do těch větších perfektné ozvučí větší pokoj ....

Kvalitní zvuk
    podsvícení zesilování
    Ovládání hlasitosti
    Vstup na mikrofon a sluchátka
    pěkný design
    jsou hlasité

krátký kabely
    Není možnost regulace basů
    Velmi snadno zničitelné
    Nechráněný subwoofer ze spoda

• do pokoje stačí hrají docela dobře
    • pěkný vzhled
    • krátký kabely
    • slabší bass

stalo se mi to samé jako Daniel Kocián .. akorát že se mi nepřetrh drátek ale jen se bedínka rozpadla na 2 kusy , vyřešil jsem to izolačkou :D jinač do pokoje ke kompu stačí ,

• Výborný zvuk (pro mě zcela vystačující do pokoje)
    • Vzhled super
    • Ovládání hlasitosti
    • Vstup na mikrofon a sluchátka
    • Není možnost regulace basů
    • Velmi snadno zničitelné

Omylem jsem převrátil jednu z bedýnek na stole, při dopadnutí na desku stolu se rozletěla na půl a přetrhl se drátek. Takže přichází na řadu pájka a vteřinové lepidlo. Snad ale budou hrát tak dobře a kvalitně jak předtím.

• , zakoupeno v TEshop

• Skvělý vzhled
    • Skvělý zvuk
    • Krátké kabely
    • Nechráněný subwoofer ze spoda (1 už jsem omylem promáčkl ale opět narovnal)

• - pěkný design
    • - špatný zvuk (výkonostně slabý, navýškovaný)
    • - basový reproduktor jako by nebyl, si snad dělají legraci, vubec nehraje
    • - ovladání na drátě

rozhodně tento produkt nedoporučuji, za 500kč včetně poštovného se dá pořídit kvalitnější
    pro mě veliké zklamání, budu posílat zpět do eshopu

• Nádherný design =3
    • Skvělý zvuk =)
    • Podsvícený ovladač =O
    • Jeden z menších repráčků mi nehraje =(
    • Někdy mi to vydává divný zvuky =D
    • Musím ho někdy vypnou a zapnout aby mi jel zvuk =/

Jsem naplno spokojen, jen někdy ta malá chybka, ale myslím, že stojí za to =)