Microlab B77

Aktivní
Výkon RMS
48 W

• , zakoupeno v K24.cz

Hrají lépe než ostatní v této cenové kategorii. Poměr výkon cena z hlediska zvuku je určitě mimořádný. Opravdu hrají dobře a za ty peníze (necelých 1.500,-Kč) těžko budou hledat konkurenci. Jen je třeba vzít v úvahu, že basreflex je vzadu a tudíž můžou při nesprávném uložení rezonovat nebo třeba i houkat.
    Ovšem za ty peníze je to opravdu hodně dobrá koupě a doporučuji všem, kteří neočekávají excelentní zvuk, ale spíše hodně dobrý a vyvážený zvuk pro všechny kategorie. Pochopitelně závisí na zdroji signálu, ale i tak to hodnotím jako malé bedny s velkým zvukem.

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

Po delším zkoumání zvukových testů tohoto produktu na youtube si myslím, že jsem vybral velice kvalitní produkt , který snese porovnání i s produkty vyšších cenových kategorií.

• v dané cenové kategorii velmi dobrý zvuk
    • dizajn; v reálu ještě hezčí než na obrázku

Počet reprobeden
2+0
Aktivní
Výkon RMS
48 W

Kvalitní a čistý dřevěný reproduktorový systém s 12 mm silnými stěnami z MDF pro přirozenou reprodukci zvuku. Kvalitní kombinace excelentních ovladačů basů a výšek nabízí plný audio rozsah . Přední ovládací kolečko umožňuje nastavit hlasitost , ale i basy a výšky.

• , zakoupeno v K24.cz

• v dané cenové kategorii velmi dobrý zvuk
    • dizajn; v reálu ještě hezčí než na obrázku

• Zvuk
    • Sehnal jsem předzesilovač (stavebnice) a dopřál jim signál z gramofonu.
    • Jsou opravdu neskutečný :-)
    • Zvuk!!!! vs. cena :-))))))

Vyrovnanost přednesu, čistota zvuku ve spojení s kvalitním vstupem. Zmatou vás co dalších detailů je již na stokrát přeposlouchaných skladbách.

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Nemám srovnání s bednami podobného typu v nižší cenové hladině, ale za mě krásný zvuk v nižších frekvencích, ovládání basů a výšek, výstup na cinch pro zapojení do televize apod.
    • Podle mého subjektivního názoru trošku slabší středy

Pokusim se napsat co nejobjektivnejsi recenzi. Nejsem uplnej audiofil (zatim) a vybiral jsem bedny k pc hlavne na poslech hudby a dle recenzi tyhle vysly za danou cenu nejlepe a dle nekterych recenzi i za cenu mnohem vyssi. Hned na uvod musim rict, ze zadne WAU se nekonalo, podle recenzi jsem cekal vic, i kdyz jak uz kdosi kdesi psal, pokud si nekdo koupi svoje prvni bedny v zivote, tak ho prekvapi stejne pozitivne prakticky kterekoli, takze je treba nektere recenze brat s rezervou. Takze poporade. Bedny mam zapojene k notebooku Lenovo V330-15IKB s integrovanou zvukovou kartou (uvadim po zkusenostech z nekterych recenzi ze to muze mit vliv na kvalitu) na drevenem stole cca 10 cm od zadni zdi (basove vydechy). Pouzivam klasicky VLC prehravac a hudbu ve flac. Toliko jen pro predstavu pripadneho zkresleni, jak uz jsem psal, nejsem audiofil a nevim jak moc tohle vsechno muze zkreslovat. Ted k memu subjektivnimu hodnoceni. Jak uz nekdo nekde psal, ze je to jako u aut, ze objem nicim nenahradis, tak bych si alespon v tomto pripade dovolil souhlasit. Bedny hraji luxusne v nizsich frekvencich a to musim rict ze opravdu hooodne fajnove, tak bohaty zvuk jsem ani necekal, co se tyce vysek, tak tady uz to nedovedu tak zhodnotit bez primeho srovnani s jinymi bednami, no a ted se dostavame k tomu kameni urazu a tim jsou, ostatne jako ve vsech recenzich na podobne velke bedny, stredy. Stredy proste podle me sou slabe. Nevim jestli je to velikosti, i kdyz ostatni recenzisti chvalili uplne vsechno, tedy i stredy, ale ja je tam proste neslysim. Ted je otazka, jak mizerne by ty stredy byly treba u Geniusu, FaD a podobnych typu podobne velikosti a vykonu, je mozne ze by to byla uplna katastrofa, ale podle recenzi jsem ty stredy fakt cekal lepsi, vsichni vsechno chvali a o slabych stredech se nikdo nezminuje. Ale to je asi tak jedine trosku zklamani, jinak jsem s nimi opravdu NAD MIRU spokojen. Uz krabice je hezka a kdyz je clovek vytahuje a rozbaluje, je videt jak jsou precizne zabalene, ta kvalita a vsechno kolem jde fakt citit a uz jen to dela dojem ze jde fakt o kvalitu a samotna hmotnost pak nenecha na pochybach nikoho. Takze celkovy dojem z nich je opravdu bezvadny, hraji naprosto perfektne, nikde nic nechrci, naprosta spokojenost. Uz dlouho se mi nestalo ze bych byl s necim tak spokojeny. Uvitam i pripadnou reakci, rad se poucim. Petr, 35.

• , zakoupeno v EO.CZ

Neskutečné. Překvapivě velmi dobrý zvuk. Žádný brum,ani pískot. Velmi kvalitní zpracování. Nečekal jsem,že takto malé bedýnky jsou schopny takovéhoto zvuku. Vřele doporučuji.

• Zvuk.
    • Výkon.
    • Kvalita provedení.
    • Cena.
    • Kabel mezí beden by mohl bit delší a víc "profi" (tlustší, stíněný)

Nikdy jsem nevěřil, že v audio-studio budu používat reproduktory s cenou pod 8000,-
    Microlab B77 zbourali tradice.

• Perfektní poslech.
  • , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• dobry zvuk a spracovanie za skvelu cenu

• Neuvěřitelné. Microlab trefil v desítku.

Mám je už pár měsíců a stále se jím nemůžu nabažit. Zvuk je věrný a dobře čitelní v téměř všech frekvenčních pasem. Na takový výsledek nedosahují ani některé studio-monitory z cenové relaci 3000<>6000Kč.