Modecom MC-HF100

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Luxusní reproduktory ve své výkonové a cenové kategorii

Jsem maximálně spokojený

• , zakoupeno v Dělovka.cz

• Dizajn - krasny kousek nabytku
    • Vyborny zvuk
    • Ucinne korekce basy vysky
    • Material,mechanicke provedeni. Konecne opravdove drevo.
    • Tri pasma, je slyset i stredni frekvence.
    • Basy se mi zdaji trochu frekvencne vyse nez by byl muj ideal.
    • Slabe huceni v bedne se zesilovacem a zdrojem, nevadi mi, stejne to mam vzdy hlasiteji zesilene - i vecer. A to huceni je fakt slabe.
    • Kabely by mohly byt pro nekoho kratke. Ale nejsou na nich zadne konektory takze staci prikoupit nejakou silnejsi delsi dvoulinku.

Na to ze se jedna o bedny k pc maji fakt pekny zvuk, ty bedny vazi 20 kilo takze to nejsou zadne sumitka.

Koupil jsem na zaklade doporuceni jinych majitelu a jsem s vyberem spokojen.

Vyborna cena vzhledem ke kvalite zvuku i zpracovani.

Pouzivam je jako bedny k ploche tv, pripojeno pres sluchatkovy vystup. Nepotrebuji zadny dalsi zesilovac ktery by zabiral misto u tv a stal dalsi penize. Snadne zapojeni a instalace.

• velmi dobrý zvuk
    • průměrné mechanické provedení - Made in China

Přesto doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

Reproduktory hnědé (brown), 2.0 set, 2x 50W. Modecom MC-HF100 jsou nejvyšší řadou reproduktorů k počítači od uvedené společnosti. Díky třípásmové konstrukci, kvalitnímu MDF šasi a vysokému výkonu jistě uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tato dvoupásmová sestava poskytuje oproti sestavám se subwooferem opravdu vyrovnaný zvuk ve všech hladinách. Přímo na reproduktoru navíc naleznete praktické ovládání výšek a basů. Reproduktory jsou uloženy v poměrně velkých skříních a díky tomu poskytují silný zvuk s masivní basovou složkou.

TECHNICAL SPECIFICATION:

• , zakoupeno v Dělovka.cz

• Dizajn - krasny kousek nabytku
    • Vyborny zvuk
    • Ucinne korekce basy vysky
    • Material,mechanicke provedeni. Konecne opravdove drevo.
    • Tri pasma, je slyset i stredni frekvence.
    • Basy se mi zdaji trochu frekvencne vyse nez by byl muj ideal.

Koupil jsem na zaklade doporuceni jinych majitelu a jsem s vyberem spokojen.

Vyborna cena vzhledem ke kvalite zvuku i zpracovani.

• Hlasitost, kvalita zvuku (8/10)
    • Vysoka cena, na to ze to sou PC bedny je 3 tisice fakt moc...

Za tu cenu nic moc, kdyby to stalo 2 tisice nereknu nic, ale za 3-4 tisice uz mate ohodne lepsi monitory (repro).

• velmi dobrý zvuk
    • průměrné mechanické provedení - Made in China

Přesto doporučuji

• Na tu cenu slušný zvuk
    • Příjemné basy
    • Bytelná konstrukce
    • Atraktivní vzhled
    • Korekce Bass/Treble
    • Nepříjemný brum při zapojení do sítě (u mě důvod pro vrácení)
    • Velice krátká kabeláž
    • Vypínání na zadní straně

Pokud někomu nebude vadit zmíněný brum, dostane za tu cenu slušné repro. Pro mě jsou bohužel nepoužitelné. V naprostém tichu a při potichu hrající hudbě to jde stále slyšet.
    Pokud je budete chtít rozmístit dál od sebe, nebo dál od zdroje, doporučuju koupit delší kabeláž.

• Jednoznačně vzhled
    • Velikost
    • Kvalita

Nato , až si poslechnu první skladbu na těchto reprácích sem se těšil opravdu hodně. Vydělával jsem si naně ( jelikož je mi 17 ) nějakou tu chvilku a vyplatilo se . Jsem velký milovník hudby a tak jsem konečně chtěl něco , co mi dokáže rozbušit srdce :) a věřte , že tohle to opravdu dokáže . Z fotky a popisu vám ani nedojde jak jsou vlastně velké . Mám je na stole kolem monitoru takže z židle pohodově osáhnu na připadné vyladění nebo nastavení volume, prostě perfektni... :) Určitě jsou vhodné mladším uživatelům.

• Celkova spokojenost...

Uvažoval sem , co koupit za ušetřeny peníze z brigády a jelikož miluju hudbu tak sem si nasel tyhle krasavce :) . Ted to bude pul roku a zatím sem neměl žádný problém... Jen škoda že v panelaku nemůžu plně využít jejich vykon bez následků :D

• cena, design, zvuk i rpo místnost 70m2

za rozumnou cenu - víc jsem ani nemohl očekávat.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi slušný zvuk (středy, výšky, basy)
    • Snímatelné kryty repro
    • Velikost reproduktorů (zaručující přednes zvuku)
    • Výkon
    • Design
    • Vypínač pouze vzadu na reproduktorech.
    • Slabé vrčení po zapnutí.
    • Regulace basových tónů nezesiluje nejhlubší basy.

Konečně po letech experimentování s 2+1, 5+1 apod. repro jsem spokojen s poslechem středového zvukového spektra.
    Vrčení - vrčí (klasika 50 Hz) trafo v konstrukci + trochu je slyšet vrčení i v reproduktorech (nad 25% hlasitosti), nicméně toto vrčení v žádném případě nepřevyšuje hluk ventilátoru zdroje+VGA v PC, takže slyšitelné není.

Výrobek přes to vše jednoznačně stojí za koupi a cena je přiměřená.

• Cena, vzhled, zvuk.
    • Mírně slyšitelný v úplném tichu zvuk elektrického vrnění.

V cenové relaci do 5k na trhu nejsou lépe znějící PC repro, tyto navíc stojí pod 3k, jsem po 2 letech užívání pořád spokojen a to se mě moc často nestává, už jsem vyměnil 4 reprosestavy pro nespokojenost. Logitech Z 623, Genius SP HF2020, Genius HF 5,1 houmetheater. Genius SPHF 1800. Všechno to byli rádoby repro s nic moc zvukem. Modecom je až na pár drobností v klidu, ale hlavně stojí 3k a hraje tak jak má, tedy výborně bez zkreslení, má fantastické středy 90% vynikající výšky 75% a hodně dobré basy 65%.
    V porovnání s Geniusama SPHF 2020 tam bych hodnotil 50% 40% 20%
    Kdo koupí, neprohloupí, rozhodně si připlaťte pokud chcete kupovat geniusy, ta 1000Kč navíc za to stojí, protože hrají o 3k lépe.
    Logitechy jelikož mají vlastní basák, tak basy znějí lépe v basech 75% = o 10% lépe, ale jak přijde na řadu střed a výšky, tak končí a Modecom je nechutně přehrávají a i hlasitostí to je rozdíl jak blázen, Logitech jsou šumítka s obyčejným subwoferem za skoro 4k. Modecom jsou poctivý, těžký, 20Kg, dřevěný, velký repráky s nejlepším zvukem v dané třídě, nic lepšího prostě do 5k není.