Philips SPA5300

Počet reprobeden
2+1

• , zakoupeno v Alza.cz

• zvuk
    • kable (ak su niekomu kratke, nevie citat spcifikaciu alebo nevie co chce)
    • usporny rezim, da sa mu predist spravnym nastavenim hlasitosti v PC

kompaktne, super!

• , zakoupeno v CZC.cz

• super zvuk a výkon
    • vypadají skvěle
    • zatím nic

tento produkt se mi líbil, koupě nelituji, můžu doporučit.
    délka kabelů mi vyhovuje, konektor 3,5 jack nevyužívám, takže mi nechybí, vypínání na subwoferu mi nevadí, protože mám prodlužku s vypínačem.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Asi nejlepsi v teto tride.

Počet reprobeden
2+1

Provedení výrobku: Černá barva

Když požadujete od multimediálního vybavení výraznější zvukový zážitek, připojte systém reproduktorů SPA5300. Nastavte úroveň dynamického zvýraznění basů a vychutnejte si 100 W hudebního výkonu s vynikající čistotou od nejnižších po nejvyšší tóny.

• Dynamické zvýraznění basů - nejhlubší a nejbohatší basy
  • Technologie Bass boost s ovládáním úrovně
  • Osmiboký subwoofer ve dřevě
  • Perfektní pro MP3, PC, TV, CD a další
  • Reproduktory s otevřeným designem pro výjimečně čistý zvuk

Zvuk

• Kvalitní zvuk
    • Dostatečný výkon
    • Decentní pěkný vzhled
    • - chybí voladač

Před 7 lety zakoupeny za 2500, cena klesla o cca 600 kč. Krom výměny kabelu nelze poznat, že se jedná o produkt používaný tak dlouho. Pokud se jich cíleně nezbavím nejspíš vydrží dalších 7 let :).

• , zakoupeno v Alza.cz

• zvuk
    • kable (ak su niekomu kratke, nevie citat spcifikaciu alebo nevie co chce)
    • usporny rezim, da sa mu predist spravnym nastavenim hlasitosti v PC

• Philips
    • DOPORUČUJI VŠEM!
    • Kratší kabely
    • Pravý reprák při hlasitosti okolo 5% hraje méně nahlas

Pro tyto reproduktory jsem se rozhodl díky, přečtení a shlédnutí mnoha recenzí. Koupí těchto reproduktorů jsem NEUDĚLAL CHYBU. Zvuk a celkově výkon je za tuto cenu naprosto boží. Moje minulá 2.1 reprosoustava od Geniusu místo bassů vydávala spíš takové chrochtání. U těchto bassů je ohromný rozdíl. Bassy jsou reálné a mocné! Mám výkon na půlce a zeď se začne chvět, to samé věci na stole. Pustím nějakej bass test a plechovky začnou tančit breakdance. Pro ty, kdo se rozhodují mezi Geniusi GX gaming a podobnými reproduktory v této cenové kategorii, všem doporučuji tyto philips spa5300, je to správná volba. Hned jak sem si pustil první písničku tak sem byl mile překvapen. Jinak kabely jsou tak akorát, ikdyž nějaký ten centimetr navíc by nevadil. Pokud to má zápory, tak leda nějaké drobnosti. S těmito reproduktory jsem velmi spokojen.
    Mockrát děkuji firmě Philips za tak krásné bassy (y) ;)

Pár základních parametrů:
    Úhlopříčka subwooferu činí 12 cm.
    Úhlopříčka satelitů je 6 cm.
    Výkon subwooferu je 26 W.
    Výkon satelitů je 2x12 W.

V případě nějakých otázek se nebojte mě kontaktovat na můj e-mail DangerousDanyseznam.cz

Pěkný den :)

• Zvuk
    • Subwoofer
    • Možnost nastavení BASSŮ
    • Vzhled
    • Poměr kvalita/výkon/cena
    • Trafo je trochu hlučnější, ale mě to tolik nevadí, protože subwoofer po použití vždycky vypínám.

Rozhold jsem se, že napíšu krátkou recenzi setu 2.1 SPA5300, který mám již přes 2 roky a bez jakýchkoliv problémů.

Kdo hledá 2.1 a ať už z jakéhokoliv důvodu nechce 5.1 (nedostatek místa, cena atd..) určitě neudělá chybu, když si koupí tyto Philipse.
    Kvalita je skvělá, nastavení bassů taky a hlavně subwoofer o sobě dává vědět :)
    Za danou cenu podle mě nemá konkurenci a hraje pořád lépe než většina 5.1 za stejnou i vyšší cenu.
    To je taky důvod, proč si již 3 roky drží +- stejnou cenu.

JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI!

• , zakoupeno v CZC.cz

• super zvuk a výkon
    • vypadají skvěle
    • zatím nic

tento produkt se mi líbil, koupě nelituji, můžu doporučit.

• Dobrý zvuk dobrý vzhled
    • vydržely dvacet dní

nekupujte

(značka)

Dobry den Zbynku,
    dekujeme Vam za prispevek a hodnoceni. Velice nas mrzi, ze reproduktory nesplnily Vase ocekavani.Na Vas komentar upozornime nas Vyvojovy tym, ktery pracuje na neustalem zlepsovani Philips produktu.
    S pozdravem,
    Philips Team

• Super zvuk
    • Otevřené reproduktory
    • Dlouhý kabel
    • Krásný vzhled
    • Kvalitní basy
    • Ovládání hlasitosti

Skvělé reproduktory s dlouhou životností. Jediné, co se po chvilce "zničí", je ovládání hlasitosti. Po chvíli užívání se při regulaci hlasitosti ozývá hlasité šustění. Občas nehraje jeden z reproduktorů, ale to se vyřeší hýbáním knoflíku :D Pokud máte pevné nervy, tyto reproduktory vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Asi nejlepsi v teto tride.

• , zakoupeno v TIPHARDWARE.CZ

• Ovladač
    • Nešumí když nehraje
    • Vypínání na subwooferu
    • Ovládání basů na subwooferu
    • Trochu kratší kabely, ale dá se to přežít

Chtěl jsem zakoupit k mému počítači nějaké nové reproduktory se subwooferem, protože předchozí šuměly. Dlouho jsem vybíral a porovnával na Heurece až padla volba na tyto. Satelity jsou docela malé, takže se krásně hodí na nějaký menší stůl, někdo by si měl ujasnit, co to znamená "malý subwoofer", řekl bych že má standardní velikost. Trošku mi vadí, že kvůli každému vypnutí nebo zesílení/zeslabení basů musím lézt pod stůl. Bylo by super kdyby bylo vypínání a ovládání basů také ne ovladači, to by potom byly luxusní reproduktory. Kabely trošku kratší ale s tím jsem počítal.

Shrnuto: Bombastický reproduktory za rozumnou cenu, poměr cena/výkon souhlasí. Doporučuji

• vzhled a výkon
    • delka kabelu

jseem s nimi opravdu velice spokojený