Piega Classic 3.0

  Je samozřejmé, že řada Classic, nemá nic společného se stylem hudby označované jako ‚klasický‘. Místo toho,...
27 000 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka HIFI MEDIA

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma87 recenzíDalší informace

Popis produktu

  Je samozřejmé, že řada Classic, nemá nic společného se stylem hudby označované jako ‚klasický‘. Místo toho,...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

 

Je samozřejmé, že řada Classic, nemá nic společného se stylem hudby označované jako ‚klasický‘. Místo toho, tato série se zabývá Piega technologii, která má obstály ve zkoušce času. Před zhruba 30 lety, Kurt Scheuch vyvinula LDR pásky výškový reproduktor s tím, že první koaxiální mid-range a vysokofrekvenční driver celosvětově nově vznikající ve druhém vývojovém stupni v roce 2000. Oba systémy byly dále rozvíjeny, optimalizované a akusticky k dokonalosti v průběhu let ; oba systémy i nadále být nasazen v Piega reproduktorů, potěšující srdce náročné audiofily světově nad bezchybným, rafinované zvukový vzorek. Považujeme řady Classic být pocta našem původu.

Tyto tři prémiové modely řady Classic jsou jasně odlišné od ostatních Piega reproduktorů v tom, že se mohou pochlubit elegantně zaoblené ‚C‘ tvar a dopředu skloněné horní část. Každá ze tří různě velkých reproduktorů stojací má odlišně namontovaný výškového reproduktoru a mid-range ovladač.

Kromě tří impozantních luxusních reproduktorů, série Classic také zahrnuje čtyři modely, které jsou neméně elegantní, ale výrazně efektivnější z hlediska nákladů; Tyto jsou k dispozici ve skříni varianty sportovní klavíru černou nebo bílou povrchovou úpravou nebo s vysokým leskem, nebo načervenalé, s vysokým leskem, dřevo cílové značky Makassar eben.

Čtyři modely Classic entry-level nabídnout více než jen přesvědčivé styling: Mají také inovativní vědecké komponenty a okouzlující hudební kvality.

Čistý zvuk - ve skromném prostoru

Classic 3.0 police reproduktor je nový entry-level model série. Nový AMT-1 tweeter a 180 mm MDS basy a mid-range reproduktor nastaven na práci v jejím přibližně DIN formátu A4 přepážkou.

Relativně velký povrch membrány a enormní výchylkám basy pojezdovou jednotkou, ve spojení s mimořádně stabilní a pevné skříně, přinést zcela transparentní reprodukce střední třídy, stejně jako energickou a výložník bez reprodukci basů.  

Specifikace:

Citlivost - 89 db / W / m

Impedance - 4 Ohm

Frekvenční rozsah - 38 Hz - 40 kHz

Rozměry (V x Š x H) - 34 x 21 x 28 cm

Hmotnost - 7,7 kg

Princip konstrukce - 2-cestný systém police reproduktor

Zařízení - 1 x 180 mm MDS, 1 x AMT-1 reproduktor

Connection - Multi-konektory

Designy - High-gloss skříň v černé nebo bílé barvě, víko v černé Volitelné: s vysokým leskem kabinetu v Macassar ebenu, kryt v černé barvě          

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.