Presonus Sceptre S8

Aktivní studiový monitor   Koaxiální poslechové studiové monitory PreSonus Sceptre CoActual jsou studiové monitory, které nabízejí zvukovou kvalitu a možnosti ovládání...
14 690 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka HUDEBNICENTRUM.CZ

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 978 recenzíDalší informace

Popis produktu

Aktivní studiový monitor   Koaxiální poslechové studiové monitory PreSonus Sceptre CoActual jsou studiové monitory, které nabízejí zvukovou kvalitu a možnosti ovládání...

Parametry produktu

Výrobce
Počet reprobeden
1+0
Aktivní
ano

Parametry produktu

Výrobce
Počet reprobeden
1+0
Aktivní
ano

Popis produktu

Aktivní studiový monitor  

Koaxiální poslechové studiové monitory

PreSonus Sceptre CoActual jsou studiové monitory, které nabízejí zvukovou kvalitu a možnosti ovládání nejvyšší úrovně za překvapivě výhodnou cenu. Jakmile poprvé monitory Sceptre s technolgií CoActual™ uslyšíte, objevíte nejjemnější zvukové nuance, které nelze na reproduktorech klasické konstrukce reprodukovat. Stereo plocha, jemné detaily a dynamika Sceptre vás opravdu překvapí. Tyto vlastnosti jsou výsledkem moderního koaxiálního řešení, které interně pracuje v 96 kHz a 32-bitech, na duálním procesoru s technologií od Fulcrum Acoustics TQ™ Temporal Equalization Technology™. 2-pásmové studiové monitory s 8" LF a 1" HF driverem s koaxiální konstrukcí

Techologie CoAcual kombinuje DSP korekce a přizpůsobení akustiky poslechovému bodu 32-bit, 96kHz, dual-core, aktivní DSP

Funkce pro uzpůsobení monitorů akustice a dispozicím místnosti

Bi-Amp konstrukce s výkonem 180W (90+90W)

Koaxiální hlavolam

Návrháři poslechových monitorů jsou si již dlouho vědomi toho, že koaxiální konstrukce nabízejí výhody jediného bodového zdroje, které je konsistentním akustickým centrem a symetrickým místem pro vyzařovací charakteristiku. Ale až dosud byly koaxiální systémy, které zároveň nevykazovaly různé akustické anomálie, extrémně drahé.

Řešení problémů spojených s koaxiálním provedením vyžaduje velké množství DSP a subtilní, sofistikované snímače. Což je důvod, proč se tyto systémy v minulosti omezily jen na nejlepší high-end systémy s externími procesory.

Nicméně úžasná technologie Fulcrum Acoustic nám umožnila překonat obvyklé konstrukční problémy koaxiálních systémů při zachování jejich jedinečných vlastností. Díky vlastním převodníkům a TQ algoritmům, které byly navrženy Davem Gunessem z Fulcrum, nabízejí monitory Sceptre CoActual jasný a soudržný zvuk, který byl dříve dostupný pouze z vysoce high-end systémů.

Studiový monitor Sceptre S8 kombinuje 8" nízko-/středo-frekvenční driver a 1" (25mm) hornu pro vysoké frekvence, které jsou převedeny do jedné koaxiální jednotky s přiřazenými cívkami. Jsou buzeny dvěma zesilovači třídy D o výkonu 90W RMS. Každý monitor Sceptre má vlastní interní zdroj napájení s IEC konektorem a vypínač s LEDkou zobrazující stav zapnuto/vypnuto.

Všechny monitory řady Sceptre jsou vybaveny symetrickými XLR a jack 6,3 TRS vstupy linkové úrovně s ovládáním hlasitosti.

K tomuto balíku vlastních snímačů, výkonného vlastního DSP systému a prvotřídního zesilovače přidejte bohatou sadu akustických úprav a kompletní ochranu reproduktoru. Dostanete nové, cenově dostupné detailní monitorovací zvukové pole pro projektová a komerční studia.

Jak jistě od produktu značky PreSonus očekáváte, studiové monitory Sceptre používají kvalitní komponenty a konstrukci hodnou královského rodu – a také tak vypadají!

Koaxiální řešení je správné s TQ™ každý monitor Sceptre obsahuje DSP čip, který umožňuje využití algoritmů Fulcrum Acoustic TQ. Procesor se používá pro výpočet správných odrazů v horně, korekcím časových a amplitudových anomálií a dynamickým omezením v případě nečekaného signálu.

Výsledkem jsou koaxiální reproduktory, které jsou věrnější, než dokonce mnohem dražší studiové monitory.

Sceptre můžete ovládat

Kromě toho, že je díky vestavěnému DSP čipu možné použít koaxiální řešení Sceptre, nabízí také možnost nastavení řady funkcí pro optimalizaci monitorů ve specifickém prostředí. To umožňuje plnou integraci do každého prostředí studia.

Přepínač Acoustic Space se čtyřmi polohami ovládá druhou řadu shelving filtrů s centrem na 100 Hz a se čtyřmi nastaveními útlumu (bez útlumu, -1.5 dB, -3 dB a -6 dB). Takže můžete omezit basy, pokud je monitor umístěn u zdi nebo v rohu. Pokud naopak basy omezovat nechcete, nastavte 0 dB.

Bezpečnostní záležitosti

Každý poslechový monitor je atakován různými jevy z prostředí. Monitory Sceptre nabízejí ochranu před těmito nejběžnějšími rušivými vlivy. RF stínění chrání před rádiovými frekvencemi, které by se mohlo připlést do signálu a být dokonce slyšitelné. (Pokud jste někdy najednou z kytarového komba uslyšeli rádiové vysílání, pak víte, o čem je řeč.)

Sceptre má také ochranu proti přehřívání, takže se zabrání problémům, které by mohly v důsledku přehřátí nastat.

A k tomu všemu jsou zesilovače vybaveny tzv. "měkkým spouštěním", takže se nemusíte bát, že při zapnutí reproduktorů se tyto poškodí.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.