PS Audio Aspen FR30 LS

Nejnovější a nejmodernější širokopásmový systém reproduktorů značky PS Audio kombinuje mimořádně nízké zkreslení, reprodukci bez námahy, plynulou tonalitu a mimořádnou krásu...
958 290 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 457 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nejnovější a nejmodernější širokopásmový systém reproduktorů značky PS Audio kombinuje mimořádně nízké zkreslení, reprodukci bez námahy, plynulou tonalitu a mimořádnou krásu...

Parametry produktu

Výrobce
Citlivost
88 dB

Parametry produktu

Výrobce
Citlivost
88 dB

Popis produktu

Nejnovější a nejmodernější širokopásmový systém reproduktorů značky PS Audio kombinuje mimořádně nízké zkreslení, reprodukci bez námahy, plynulou tonalitu a mimořádnou krásu. Ideální do jakékoliv místnosti. Ultra high-endový reproduktor roku 2022 časopisu Absolute Sound!

Řada reproduktorů Aspen nabízí 50 let zkušeností v oboru a je navržena tak, aby se reproduktory ztrazily v prostoru a zůstalo tak jen kouzlo hudby. FR30 a FR20 ve všech ohledech překonají Vaše očekávání a změní pohled na standart referenčních reproduktorů. Přestaňte dělat kompromisy, protože Aspen FR20 Vám vyrazí dech a jeho krásný design s kompatibilitou jakéhokoliv prostoru jsou splněný sen.

Srdce a duše reproduktoru

Měniče a převodníky reagují na požadavky zesilovače, které stlačují vzduch a generují hudbu. Každá jednotka je optimalizovaná pro daný úkol. Ultra nízké zkreslení mají na starosti planární magnetické měniče.

Unikátní design

Jen málo modelů dosáhlo legendárního statusu. FR20 se připojuje k vzácné hrstce skutečných širokopásmových reproduktorů, které dokážou poctivě pokrýt frekvenční rozsah 28 Hz až za 20 kHz s grácií, dynamikou, bouchnutím a nízkým zkreslením. To, co je zachyceno na disku, je přesně to, co uslyšíte s větším rozlišením, než kdy většina lidí zažila. Na majitele aspen FR20 čeká půvab, krása, PRaT, síla a muzikálnost, která je vzácná mezi šestifigurovými nabídkami od jiných výrobců. To, že je tento reproduktor finančně dostupný, z něj dělá zázrak.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.