Spendor Audio Classic 100

Podlahové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 100 Podlahové reproduktory CLASSIC 100 od Spendor Audo patří do řady Classic. Kořeny reproduktorů Classic 100 sahají až k...
297 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variantZdarma96 % • 462 recenzíDalší informace

Popis produktu

Podlahové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 100 Podlahové reproduktory CLASSIC 100 od Spendor Audo patří do řady Classic. Kořeny reproduktorů Classic 100 sahají až k...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Podlahové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 100

Podlahové reproduktory CLASSIC 100 od Spendor Audo patří do řady Classic. Kořeny reproduktorů Classic 100 sahají až k legendárnímu Spnedor BC3. S novým pevným a hlavně lehkým kevlarovým kompozitním 31cm basovým měničem namontovaným v šasi z tlakově lité slitiny přináší Classic 100 hudbu s autoritou, silou a přesností.

  • Reproduktory jsou postaveny na dvou proprietárních pohonných jednotkách Spendor.
  • 31cm basový reproduktor má pevný, lehký kevlarový kužel, zatímco vyhrazená 18cm středobasová jednotka je vybavena polymerovým kuželem EP77 pro ultra nízké zabarvení. Oba ve svých konstrukcích kombinují vysoce účinné motorové systémy a šasi z talkově lité slitiny.
  • Classic 100 poskytují skutečně podmanivý zvuk v plném rozsahu s bezprecedentní průhledností a dynamickým kontrastem.
  • Reproduktory jsou efektivní a snadno ovladatelné, takže stejně jako doma s elektronkou nebo polovodičovou elektronikou, analogovými nebo digitálními zdroji vždy poskytují konzistentní příjemný zvuk.
  • Pro dosažení nejlepších výsledků používejte na vyhrazeném stojanu Spendor Classic 100.
  • Dostupné ve dvou luxusních provedeních dýhy z pravého dřeva – ořech a třešeň.
  • Navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

 

Reproduktory jsou dostupné ve 2 barevných variantách - ořechovém a třešňovém dřevě. Cena je uvedena za pár.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.