Spendor Audio Classic 4/5

Policové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 4/5 Regálové reproduktory CLASSIC 4/5 od Spendor Audo patří do řady Classic. Spendor Classic 4/5 je tím nejkouzelnějším a krásně...
36 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 455 recenzíDalší informace

Popis produktu

Policové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 4/5 Regálové reproduktory CLASSIC 4/5 od Spendor Audo patří do řady Classic. Spendor Classic 4/5 je tím nejkouzelnějším a krásně...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Policové reproduktory Spendor Audio CLASSIC 4/5

Regálové reproduktory CLASSIC 4/5 od Spendor Audo patří do řady Classic. Spendor Classic 4/5 je tím nejkouzelnějším a krásně vyváženě znějícím malým reproduktorem od Spendor Classic vůbec. Classic 4/5 je multitalentovaný reproduktor poskytující nízké frekvence s pozoruhodným smyslem pro hloubku a rozšíření. Moderní reproduktory mají navíc velmi kompaktní držák na polici nebo stojan.  

  • Spendor Classic 4/5 odráží elegantní nadčasový styl a povrchovou úpravu nejnovější generace
  • Zachovávají si podmanivé teplo, přirozenou čistotu a zvukovou přesnost svých význačných předchůdců.
  • Patentovaný 15cm EP77 polymerový středobasový měnič společnosti Spendor vytváří přirozený zvuk bez zabarvení a zároveň poskytuje prostorově přátelské basy, které jsou napjaté a kontrolované.
  • 31 cm vysoký a pouze 17 cm hlluboký design uzavřeného boxu lze umístit do jakéhokoli malého prostoru nebo na vyhrazený stojan Spendor Classic, který nabízí ty nejlepší výsledky.
  • Dostupné ve dvou luxusních provedeních dýhy z pravého dřeva – ořech a třešeň.
  • Navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

 

Reproduktory jsou dostupné ve 2 barevných variantách - ořechovém a třešňovém dřevě. Cena je uvedena za pár.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.