Sweex PurePhonic SP211

Počet reprobeden
2+1

• , zakoupeno v Alza.cz

• Super zvuk za slušnou cenu. Vzhledný doplněk do pracovny.

Při mém výběru rozhodoval především vzhled a cena. S obojím jsem spokojen.

Počet reprobeden
2+1

S tímto 2.1 systémem reproduktorů SP211 stačí pouze zvýšit hlasitost a večírek může začít. Tento výkonný 2.1 systém reproduktorů lze snadno připojit k notebooku. Tento systém reproduktorů s výjimečnými basy a čistými výškami přivede Vaše hry, filmy a hudbu do života. Systém je magneticky stíněný a zaručuje čistý zvuk.

Použití

Vstupní napětí 100-240 VAC

RMS 60 W

2zákazníci nedoporučují produkt

• Čistý a kvalitní zvuk

Lepší repro jsem ještě neměl. Géniusy které jsem měl před nimi se jim nemůžou rovnat.

• Výborná kvalita zvuku
    • Skvělé basy
    • Pěkný vzhled
    • Trošku kratší kabel do ntb
    • Není možnost připojit sluchátka
    • Již podruhé za necelý půl rok co je mám je dávám k reklamaci - přestala hrát bednička.

Reprosoustavu jsem si vybrala kvůli tomu, že jsem na internetu četla hodně skvělých recenzí a taky se mi velice líbil jejich vzhled. Znovu bych si je ale nekoupila. Myslím si, že s nimi zacházím velice opatrně a stejně se porouchají, přestože je využívám jen málo často.

• krásný zvuk
    • dobré basy
    • design
    • regulace basů
    • světýlko u regulátoru hlasitosti nesvítí do očí a není nepříjemné
    • slabší šum
    • při větší hlasitosti nekvalitní zvuk
    • vypínač a regulátor basů na zadní straně subwoferu

Reproduktory za dobrou cenu,dobrý výkon,vypadají opravdu skvěle,nezabírají hodně místa,na běžné používání a občasný poslech hudby dostačující

• moderní design
    • solidní zvuk při nižší hlasitosti
    • slabý reálný výkon
    • absence 3.5 jacku (na sluchátka)
    • vypínač a ovladač basů umístěný na zadní straně wooferu

Jasným indikátorem ke koupi je u PurePhonic designové provedení, kterým v cenové kategorii pod tisícovku zcela vybočuje z průměru, nicméně náročnější uživatelé brzy odhalí při vyšší hlasitosti jisté nedostatky. Už samotný reálný RMS výkon 9W (celkem rozdíl oproti indikovaným 60W) napoví, že výkon zde není nejsilnější stránkou, zhruba od poloviční hlasitosti se čistota zvuku pozvolna vytrácí. Nicméně v této cenové kategorii se nejedná o žádný propadák, pro nenáročný poslech hudby, hraní her nebo sledování filmů je tento model celkem postačující.

• Krásný zvuk
    • Basy, které se mohou vyrovnat i o hodně dražším repro
    • Dva roky je používám, a je zatím při zesilování a stišování slyšet jen jemný šum
    • Při zesílení naplno není skoro slyšet vlastního slova ;)
    • Nastavení síly basů
    • Na malé reproduktory (postranní) se hodně lepí prach
    • Občas, když hnu se subwooferem, tak ztratí basy, ale to bude vadný kus
    • Maska subwooferu je nakřivo, ale to opět bude vada kusu
    • Nemají konektor pro sluchátka, ale to bude tím, že je to už vetší kus ;)
    • V té červené barvě(subwoofer-maska) se časem objeví bílé skvrny, ale pak to vypadá celkem i dobře ;)
    • Jinak nic

Bezvadné repro za super cenu s kvalitními basy, které se mohou rovnat i s dražšími reproduktory, opravdu za tu cenu neváhejte a kupujte! A pozor ať s nimi neprobudíte sousedy :D

• krasny desing, kvalitni zvuk
    • jednou me spadli na zem bedynky a od te doby mi jede nekvalitni zvuk, sice je to moje chyba ale meli by byt odolnejsi, a ne ze po padu na koberec, je muzu vyhodit.

krasne jsou ale po padu, zvuk nekvalitni, takze jsem zklamana, kupovala jsem je za 800 kč a očekavala jsem že mi nejakou dobu vydrzi.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Super zvuk za slušnou cenu. Vzhledný doplněk do pracovny.

Při mém výběru rozhodoval především vzhled a cena. S obojím jsem spokojen.