Tannoy Stirling III LZ S.E.

Repro sloupové:Tannoy Stirling III LZ S.E. / 2ks Pro stálé zákazníky cena dohodou. Vylepšený základní podlahový model prestižní a legendární série Prestige Stirling lll LZ ve...
273 800 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka MusicRecords
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma98 % • 13 082 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Popis produktu

Repro sloupové:Tannoy Stirling III LZ S.E. / 2ks Pro stálé zákazníky cena dohodou. Vylepšený základní podlahový model prestižní a legendární série Prestige Stirling lll LZ ve...

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Repro sloupové:Tannoy Stirling III LZ S.E. / 2ks

Pro stálé zákazníky cena dohodou.

Vylepšený základní podlahový model prestižní a legendární série Prestige Stirling lll LZ ve speciální edici. 2-pásmová podlahová reprosoustava s bassreflexovou ozvučnicí

Nejnovějším přírůstkem společnosti Tannoy je po dlouhých 7 letech model s označením Stirling III LZ Special Edition.

Roprosoustava vychází ze svého modelového předchůdce (r. 1960), přičemž používá podobný tvar ozvučnice, kde došlo k desítkám drobných i velkých úprav, aby nejen ozvučnice byla kompatibilní s poslední generací koncetrického měniče.

Když Beatles se svojí skladbou „All you need is love“ dosáhli v roce 1967 britské Top 10, Tannoy uvedl na trh legendární III LZ (Monitor Red) s 10“ dual-concetric měničem, který byl speciálně navržen pro menší kabinety a poskytoval teplotu a čistotu větších 12” a 15” měničů.

Nový model je více než jen pocta legendárnímu modelu III LZ, nabízí širokofrekvenční odezvu a hluboké basy pro přirozené zobrazení při maximálních hodnotách. Uslyšíte dunění, dech a úder s novou úrovní jasnosti a hloubky a to vše díky dlouholetým zkušenostem společnosti Tannoy.

Všechny designové prvky zásadní pro dechberoucí dynamický rozsah, čistotu zvuku a klasický vzhled modelu STIRLING III LZ byly věrně zachovány. Tato nová verze výrazně těží z evoluce ikonického měniče,  technologické posunu jednotlivých součástek a nemalého počtu změn, které nejsou téměr viditelné. V souladu s fylozofií Tannoy jsou všechny kabinety STIRLING III LZ kompletně ručně vyrobeny vysoce kvalifikovaným týmem řemeslníků.

Pokud posloucháte orchestr, Rock, Pop, Blues nebo Soul, je to právě důvod, proč si pořídit nový model STIRLING III LZ. 

Technické parametry:

  • Osazení: 1x Dual ConcentricTM: basový měnič / LF 254mm s papírovou membránou, výškový měnič / HF 1x52mm ze slitiny hliníku a hořčíku.
  • Frekvenční rozsah: 29Hz-27kHz/-6db 
  • Doporučený zesilovač: 20-250W
  • Trvalý výkon: 125W
  • Citlivost: 93dB
  • Impedance: 8Ω (min.5Ω)
  • Rozměry: 855 x 397 x 368mm
  • Hmotnost: 33,2kg / ks
  • Výrobce: Tannoy

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.