Wavemaster Cube Neo

Prémiové dvoupásmové reproduktory 2.0 s přenosem Bluetooth. Výkon až 50 w, rozsah 45 - 22.000 Hz. Tweeter 25 mm, středobas 13 cm, bassreflex, možnost poslechu také přes kabel...
5 109 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 191 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant69 Kč97 % • 61 490 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 96 933 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant89 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Výkon RMS
100 W

• , zakoupeno v Audigo.cz

• K PC,apod. hrají neskutečně dobře-kvalitně.
    • DO, mnoho vstupú ,hlavně digi.optický a bluetooth

Jedinou výhradu jsem měl na funkci Loudness, protože se mi zdál moc silný až agresivní v středně nízkém pásmu zvuku. Ale přišel jsem na to, že pokud máte zdroj zvuku, kde můžete nastavit ekvalizér, hloubky-výšky a spárujete reprobedny spřes bluetooth, dá se funkce přijatelně nastavit. Záleží jakou barvu zvuku má spotřebitel rád. Takže celkově moc chválím a všem doporučuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Chtěl jsem zlepšit zvuk z TV,ale produkt mě zklamal,slabé středy a výšky.

Výkon RMS
100 W

Prémiové dvoupásmovky s Bluetooth

Představujeme vám stylovku CUBE NEO, elegantní dvoupásmový systém s účinným bassreflexem, tweeterem a středobasovým měničem. Kromě výjimečného zvuku s elektrizujícími detaily a poctivými basy sází reproduktory také na prémiový design a špičkové zpracování. Střední místnosti dokáže systém vyplnit  dospělým a precizně zvládnutým zvukem, který může fungovat nejen jako decentní kulisa, ale také jako zdroj energie třeba ve vaší pracovně.

K počítači nebo telefonu můžete reproduktory připojit buď kabelem nebo bezdrátově pomocí přenosu Bluetooth 2.1. V jednu chvíli může být tedy reproduktor připojen až ke třem zdrojům, mezi nimiž volíte buď ručně nebo automaticky dle přítomného signálu. A pokud už někdy reproduktory vypnete, jejich ECO Stand-By mód s odběrem 0.5 W minimalizuje náklady i zatížení přírody.

• elegantní dvoupásmový systém s bassreflexem, výkon 50 W
  • tweeter 25 mm, středobasový měnič 13 cm
  • rozsah systému 45 - 22.000 Hz
  • možnost poslechu přes kabel (vstup Cinch a Jack) i Bluetooth 2.1
  • automatická volba vstupu dle přítomného signálu
  • nastavení hlasitosti, vstupu, basů i výšek reproduktoru pomocí dálkového ovládání
  • úsporný režim ECO Stand-By
  • dálkové ovládání
  • rozměry: 175 x 245 x 200 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma98 % • 1 489 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 024 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Audigo.cz

• K PC,apod. hrají neskutečně dobře-kvalitně.
    • DO, mnoho vstupú ,hlavně digi.optický a bluetooth

• , zakoupeno v MALL.CZ

Chtěl jsem zlepšit zvuk z TV,ale produkt mě zklamal,slabé středy a výšky.