Wodasound WDS-TGS09 2016

95 dB
Bezdrátový systém přenosu
Provoz na baterie
Čtečka karet

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Splnil co je uvedeno v nabidce.
  • , zakoupeno v Sunnyshop

• ... vynikající akustický výkon
    • ... vynikající hlasitost - není ji třeba využívat ( na max ) v celém jejím rozsahu
    • ... zvuk je bytelný , konstrukce při audio-zatížení " nebrní "
    • ... cena = funkční vybavení víc než optimální
    • ... hlavní vypínač řešen nešťastně - občas se obtížně ovládá
    • ... výrobek mi přišel s kosmetickými vadami - viditelný černý flek na horním krytu , podřený bok dvěma jemnými rýhami
    • ... váha .. ale s tou jsem - s ohledem na požadovaný výkon - tak nějak předem počítal

... celkově jsem s tímto reproduktorem spokojený a při další koupi bych volbu rozhodně neměnil

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ

Skvělý mobilní reprák na veškerou hudbu pokud není založená na basech (pop, rock, jazz, ...). Basy to na svou velikost zvládá víc než dobře, ale metal se na tom moc poslouchat nedá. Výdrž by mohla být vyšší (4-5h max).

Citlivost
95 dB
Bezdrátový systém přenosu
Provoz na baterie
Čtečka karet

Geniální multifunkční přenosný bluetooth kapesní reprák se super zvukem! 5 funkcí v jednom. Laděná 16-ti jádrová edice s chytrou dobíjecí baterií 600mAh!

Unikátní laděný přenosný super bas kapesní 3W reproduktor s technologií Bluetooth a promyšleným ovládáním všech 5-ti funkcí, který umí být velmi hlasitý, čistý a s dobrými basy. Jde o prakticky nerozbitný reproduktor v osvědčeném masivním kovovém pouzdře a pouze pro Wodasound má výkonnou a spolehlivou lithiovou nabíjecí baterii 600mAh s dvojitou IC ochranou a špičkový značkový vyladěný 16-ti jádrový reproduktor.

TG-S09 = přenosný velmi odolný reproduktor s Bluetooth, micro SD slot = MP3 přehrávání , FM rádio, vestavěný mikrofon, přehrávání i přes audio kabel s 3,5mm jackem - pět funkcí v jednom !!

• - zabudovaný mikrofon + bluetooth = handsfree funkce při telefonování
  • - reproduktor dvojitý 52mm NEOdium magnet s 16-ti jádry díky němuž je zvuk ještě širší a ostřejší
  • - 2 okruhová řízená baterie 600mAh -> 20% energie navíc pro pořádné rozeznění a přitažení zvuku
  • - nabíjení přes mini USB 5V (kabel v dodávce, doba nabíjení 2-4hod)
  • - dvouokruhově kontrolovaná baterie s elektronickým ovládáním nabíjení =ochrana
  • - 2 okruhy řízená baterie 600 mAh = 20% energie navíc
  • - micro SD slot a podpora MP3 přehrávání z SD karty (4 ovl. tlačítka)
  • - integrované FM rádio s aut. laděním (jednoduché přepínání režimů)
  • - zabudovaný mikrofon pro funkci hlasitého Hands free
  • - připojení přes Bluetooh a přehrávání hudby např. z telefonu, tabletu, PC i NTB.
  • - audio/in kabel s 3,5mm jackem, připojíte k jakémukoliv přehrávači !!
  • - kovové nárazuvzdorné univerzální pouzdro – na sport, do kapsy ..vydrží vše !
  • - laděný reproduktor s exklusivním dvojitým 52mm NEOdium magnetem s 16-ti jádry.

Wodasound TG-S09 = Super bass Bluetooth vibration speaker with microphone – Super basový Bluetooth vibrační kapesní reproduktor s mikrofonem a funkcí hands free. Velmi dobrá kvalita zvuku s využitím zkušeností a poznatků z vývoje x-mini!! Zatěžkaná základna pro přenos basů do podložky vibracemi. Unikátní gumová přilnavá plocha!

Velmi pěkný metalický sportovní design, malá velikost do kapsy, velmi odolné. Nově i zabudované FM rádio s automatickým laděním.

Spojení s PC či NTB přes Bluetooth : a) audio kabelem jako běžné repro (hlasitost repro je pak ovlivněna kvalitou a sílou audio výstupu), 3,5mm stereo audi jack konektor. b) Bluetooh bezdrátové spojení – nutný USB Bluetooh adaptér a SW např. Bluesoleil 3.2. a pak je možno spárovat reproduktor bezdrátově.

Specifikace:

• Lithium polymerová baterie : 3,7 V , 600mAh
  • nabíjecí napětí 5V Rozměry : 60*60*53mm
  • Reproduktor: 40mm, 4Ohm, 3W
  • Frekvenční rozsah: 60Hz-18kHz
  • Odstup signál/šum: 95dB
  • Zkreslení : 0,5%

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Splnil co je uvedeno v nabidce.
  • , zakoupeno v Sunnyshop

• ... vynikající akustický výkon
    • ... zvuk je bytelný , konstrukce při audio-zatížení " nebrní "
    • ... cena = funkční vybavení víc než optimální
    • ... hlavní vypínač řešen nešťastně - občas se obtížně ovládá

• Na svou velikost hraje poměrně nahlas.
    • Výborné basy, obzvlášť na dřevěném stole, nebo podložce.
    • Rádio.
    • Slot na microSD karty.
    • Malé rozměry.
    • Malá výdrž baterie.
    • Špatně vyřešený systém zesilování.
    • Méně odolná konstrukce.
    • Absence klasického vstupu na 3.5mm jack.
    • Otravné hlášení (s velmi podivným přízvukem) při zapnutí a spárování.

Jako první bych asi ze specifikace vytknul tvrzení, že kovové pouzdro vydrží vše. Možná že ano, avšak mřížku která kryje membránu se mi podařilo promáčknout při přenášení v tašce přes rameno. Jako další mi odešel kabel, u kterého se ukroutil jack, což byl trochu problém, protože kabely tohoto typu (mini USB s vývodem rozdvojeným na USB a 3.5mm jack) nejsou běžně k dostání. Po cca roce používání jsem zesiloval hudbu stylovým volume kroužkem, ozvalo se lupnutí a kroužek přestal zesilovat a točil se naprázdno. Baterie vydržela tak 4-5 hodin. není zde indikace, takže vybití poznáte podle postupně se snižující kvality zvuku. Také se mi zdálo, že s postupem času se kvalita zvuku snížila oproti tomu jak parádně hrál zezačátku. Jak jsem již uvedl, kvalita zvuku byla opravdu dobrá, ale kdo hledá něco převážně na venkovní méně šetrné užívání, doporučuju aby se porozhlédl po něčem jiném.

• Zvuk je výborný, i při hlasitém poslechu je nezkreslený. Basy jsou skutečně dobře slyšitelné.
    • Radio naladí automaticky všechny stanice (i s mizerným signálem) a nejde pořadí nebo počet nijak ovlivnit. Takže při přechodu na jinou stanici chrchlají i ty špatné a musí se přeskočit.

Jeden z mála výrobků, kterým toho moc vytknout nejde. Rádio není priorita tohoto reproduktoru, takže nedostatky ve výběru stanic lze omluvit. Doporučuji ke koupi, cena je příjemná, ve východních obchodech lze koupit za 50% ceny na tuzemském trhu, pozor však na to aby jste si objednali laděnou edici.

• Kvalita zvuku
    • Basy
    • Čistota zvuku
    • Výdrž baterie
    • Velikost
    • Hlasitý hlasatel ; ale dá se to přežít a vyřešit připlácnutím ruky na repro

Tento ďábelský reprák mohu jen DOPORUČIT . Super zvuk a výkon. Na tak malý reprák fakt smekám a tolik funkcí. Mám možnost porovnat s více výrobky a dražšími, tento na celé čáře vyhrál a za tu cenu je bezkonkurenční.

• Super zvuk
    • Super basy
    • Hodně hlasité
    • Odolné kovové
    • Na Micro SD karty
    • Možnost jako handsfree
    • Rádio
    • Vydrž baterie
    • Kablik vypadává po zasunutí do konektoru
    • Rádio slabý příjem musí mít hooooodne dobrý signál

Sem snin spokojenej zvuk a basy super hlasitě až moc má hodně funkci za tu cenu luxusní a je kovový obal což hodně výdrži a má zakryty repro narozdil od jiných nehrozí protržení
    Jediné co mě vadí je ze špatně drží kablik v konektoru a při manipulaci s repro vypadává a pak FM rádio špatně chytá signál zkoušel sem to venku a zbidou to chytlo jednu stanici ale až sem přiložil kablik k okapu tak to byla jiná hned to našlo několik stanic tak že musí mít dobrou anténu jinak je rádio na tom nepoužitelné, jediné tyhke dvě věci sem na tom shledal ale jinak super nemá chybu není tomu co vytknout
    Jo a výdrž baterie dobrá mě vydrží hrát celý den přes tablet na koukání TV takže cca 12h
    A je dobrý že je těžší a neposkakuje po stole ani když je na plno hlasitost ze spod je gumová podložka a tím pádem brání proti pohybu a luxusní zvuk má když ho postavím na dřevěný stůl to je pak mazec

• Skvělý zvuk
    • Pěkný vzhled
    • Přehrávání z SD karty
    • Velmi hlasitý
    • Rozvibruje stůl a třeba i celý panelák
    • Bluetooth funguje i jako handsfree
    • Vibrace přichází až při opravdu vysoké hlasitosti. V paneláku nebo tam kde je více obyvatel se tak musíte mít na pozoru

Tenhle reproduktor doporučuji každému, kdo si rád něco pustí. Výdrž baterie je obstojná, ale pozor, nezapomínejte přehrávač vypínat, jinak se vám vybije i v nehrajícím stavu stále běží Bluetooth. Důvodem ke koupi bylo jak přehrávání z microSD karty, tak přehrávání přes Bluetooth. Díky tomu, můžete jednodušše z tabletu nebo telefonu dálkově ovládat přehrávač, který si umístíte kamkoli je libo. Pro mě je to ideální doplněk k notebooku, protože nemám rád, když mi hraje hudbě z notebooku "do obličeje". Výborné je jeho využití třeba do auta jako handsfree. Za takovou cenu opravdu nemám výhrad.

• zvuk kontra velikost
    • kovové odolné provedení co vydrží vše
    • baterka 600mAh s chytrou kontrolou
    • vždy je co vylepšovat ale další funkcionalita se už do tohoto malého ďáblíka nevejde...

když už se tu ten dotaz objevil tak na něj odpovím i když to asi nepatří uplně do recenzí.

stále se snažíme naše produkty vylepšovat, nyní se již dodává laděná edice pro rok 2016, vylepšený 16-ti jádrový reproduktor a vylepšená baterie s chytrým řízením. tak jsme rádi že je změna pozitivně slyšitelná! aneb na vnitřku záleží !! co je ted nového : - 2 okruhy řízená baterie 600 mAh – 20% energie navíc (pouze Wodasound 2016 edice) + laděný reproduktor s exklusivním dvojitým 52mm NEOdium magnetem s 16-ti jádry + kovové nárazuvzdorné univerzální pouzdro – na sport, do kapsy ..vydrží vše !

• zvuk a baterka
    • vubec nic

jen pro info, tento reprák jsme viděl u kámoše a líbil se mi tak sem si ho koupil ted ve výprodeji a on hraje ještě líp než ten kámošův ... jak to ? kámoš závidí, sound je uplně čistej, bez jakéhokoliv rušení i na velkou hlasitost...a i o něco dýl vydrží hrát, super. měl jsme štěstí a je to kus od kusu nebo čím to je ? díkes

• , zakoupeno v Stolní počítače CZ