Yamaha NS-555

TOP 35 v kategorii Sloupové reproduktory

Yamaha NS-555

Reproduktor Yamaha NS-555 Piano, 100 W, trvalý příkon, 250 W špičkový. Provedení klavírní lak...
17 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Expert.cz

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 900 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 9 320 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 17 379 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 866 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódZdarma98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 182 recenzíDalší informace

Citlivost
89 dB

• , zakoupeno v CZC.cz

• precizní provedení, stabilní nožky, kvalitní připojovací terminály
    • zvuk zatím nelze hodnotit, je nutné boxy rozehrát...
    • povrchová úprava klavírní lak náročná na údržbu

Za tuto cenu velice dobrý kup. Sloupy dokáží zahrát jakýkoliv hudební žánr. Připojením ke kvalitnímu zesilovači uspokojí i náročnější posluchače. Doporučuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Yamaha, co dodat...
  • , zakoupeno v RZtechnic.cz

• Kvalita
    • jde na nich vidět prach

Reproduktory sou kvalitní dokoupil k sestavě Yamaha rx-v377, ns-333 a pak dokoupím ns-444.
    Koupil sem je ve slevě.
    Je lepší vše koupit od jedné značky četl sem recenzi ze málo basují a vrátil je mel av receiver od jiné značky mě doma basují nádherně.
    Pokud někdo kupuje reproduktory nebo zesilovači, av receiveru je lepší si přečíst parametry a porovnat je a ne kupovat jen proto že se my líbí.
    S takových věcí sem se poučil a někteří se ani nepoučí.

Konfigurace reproduktorů
2.0
Celkový výkon RMS
100 W
Citlivost
89 dB

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CZC.cz

• precizní provedení, stabilní nožky, kvalitní připojovací terminály
    • zvuk zatím nelze hodnotit, je nutné boxy rozehrát...
    • povrchová úprava klavírní lak náročná na údržbu

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Yamaha, co dodat...
  • , zakoupeno v RZtechnic.cz

• Kvalita
    • jde na nich vidět prach

Koupil sem je ve slevě.
    S takových věcí sem se poučil a někteří se ani nepoučí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitne spracovaní zvuk na dobrej urovni
    • Nic snad ze jen videt prach na tom klavirnim laku,nutno zakoupit kabely

Hezky dizajn. Basy tak akurat nuto si pohrat s nastavenim recriveru Vysky ciste nevim co bych dal za ty penize hodne muziky sem s nima spokojen

V minulosti jsem měl Yamahy a od te doby jsem věděl, že jiné mít nikdy nebudu. Moje přesvědčení koupě 555 podpořila. Nejsem žádný hudební expert, který je ochoten do audia investovat desítky tisíc, ale tohle stereo uspokojí veškeré mé potřeby, domácí kino, poslech hudby a občas nějakou tu domácí párty.

• paráda, používám v kombinaci s recieverem taky od Yamahy - HTR-4065 a s výsledkem jsem spokojen.

koupil jsem je s poškozeným obalem, kde cena byla dky této vadě dosti snížena. Na rozbaleno.cz
    poměr cena/výkon tedy naprosto perfektní
    původně jsem měl v hledáčku NS-777, ale prostorově mi to moc neštymovalo. Nakonec v KB Elektro na Proseku jsem si je poslechl, abych nebral na blind, a měl jsem jasno.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• cena,zvuk

vcelku v poho

• Zvuk i vzhled
    • Zrovna si nic nevybavuju

Tyto teproduktory nabízejí dobrý zvuk za svoje peníze a jestli tady někdo tlachá že mu to s teceiverem za pár nebasuje, tak to nebude bednama ale tím, že levnější receivery samy o sobě za moc nestojej, například já jsem si k těmto bednám postavil dostatečně výkonný a přesný stereo zesilovač KSX4405 na parametry se klidně podívejte - (http://www.ezk.cz/stavebnice_moduly/ksx4405.htm) a že by tomu chyběly basy výšky nebo prostor opravdu říci nemohu. Prostě všechno souvisí se vším - zdroj zvuku, kabely, zesilovač.. nic nesmíte podcenit a až potom srovnávat ;)

• , zakoupeno v elektropodlasek.cz

• Vysoká kvalita zvuku Yamaha, třípásmové reproduktory se skvělou kresbou zvuku.
    • Nic mě nenapadá.

Dlouho jsem přemýšlel co vybrat, přemýšlel jsem nad pětikanálem pure acoustick supernova 5 (2 pásma), ale nakonec jsem se rozhodl pro kvalitnější stereo (3 pásma) s basovými reproduktory. Dodatečně si později dokoupím satelitní reproduktory. Stejně jako většina uživatelů využiju hlavně stereo a pětikanál jen na filmy (občas). Doporučuji zvažte vždy k čemu repro opravdu chcete.

• Snad jen Vzhled.
    • S Receiverem Samsung HW-700 totální propadák. Dnes jsem měl možnost si je poslechnout. Výšky jsou nepříjemné až z nich po chvilce bolí hlava. Basy naopak vůbec žádné. Je to pro mě zklamání vzhled se mi strašně líbil.

Za tu cenu koupíte mnohem kvalitnějsi sloupy. Ikdyž je pravda co zesilovač to jiá hudba,takže s Yamahou to může být zase opak..