Yamaha NS-BP 200

Konstrukce
regálové

• , zakoupeno v Electro World

• Ideální k standardnímu ozvučení obýváku běžného uživatele.
    • Zvuk LED televize zvednou o 200% a trochu si užijete zvukovou kulisu filmů.
    • Nic.

Malé rozměry.
    Skvělý design.
    Dobrá reprodukce všeho, co jsem na tom pouštěl.
    V Datartu překvapivá cena.

• neni třeba nic psat je to prostě nadhera poslech

koupil jsem zapojil jsem a poslucham yamahu nic se neda vytknout

• přehlednost nabídky, široký sortiment, rychlé vyřízení

produkt bych doporučil, Yamaha je v elektroakustice mezi výtečnými. Kompletní zařízení mám od firmy Pioneer.

Konstrukce
regálové

Yamaha NS-B 700 Piano White, výkon 40/160W, citlivost 89dB/2.83 V/1m, impedance 6ohmů. Provedení bílý klavírní lesk.

• , zakoupeno v Electro World

• Ideální k standardnímu ozvučení obýváku běžného uživatele.
    • Zvuk LED televize zvednou o 200% a trochu si užijete zvukovou kulisu filmů.
    • Nic.

Malé rozměry.
    Skvělý design.
    Dobrá reprodukce všeho, co jsem na tom pouštěl.
    V Datartu překvapivá cena.

• design ..
    • dají se sehnat i za 2500,-
    • mohla by mít každá bedna 10w navíc ..
    • nezvládají spodní frekvenci ..

Kvalita a povedený design odpovídá ceně ..
    zvuk je na tak malé rozměry hutný ale výkon pro můj zesilovač 20Hz- 20KHZ , 115db, 2x50 sinus (4ohm) nedostatečný ..pokud překročím hranici 50% tak vydávají divné zvuky..

• neni třeba nic psat je to prostě nadhera poslech

koupil jsem zapojil jsem a poslucham yamahu nic se neda vytknout