Yamaha NS-F 140

Citlivost
86 dB

Citlivost
    86 dB

Yamaha NS-F 140 Piano Black jsou dvoupásmové sloupové reproduktory s bassreflexem. Nabízejí maximální vstupní výkon až 150W, a impedanci 6 ohmů. Provedení černý lesk. Jsou osazeny dvěma 16 cm kuželovými reproduktory a 3 cm výškovým reproduktorem. Frekvenční rozsah je 37 Hz-30 kHz. Nominální vstupní výkon je 40 W a maximální vstupní výkon až 150 W. Rozměry jednoho reproduktoru jsou 200 x 950 x 362 mm. Hmotnost je 9,5 kg/ks. Uvedená cena je za pár.Rozbalený kus, plně funkční.

Dvoupásmový, tří reproduktorový systém

Velké kabinety NS-F140 obsahují dvoupásmovou, 3 reproduktorovou konstrukci skládající se z jednoho 16cm (6-1/2”) wooferu a 3cm (1”) tweeteru. Tyto reproduktory jsou vyrobeny ze špičkových materiálů a produkují silné basy a bohatý, přirozený zvuk, který nezpůsobuje posluchači únavu.

Excelentní reprodukce HD zdrojů

NS-F140 jsou vytvořeny pro vynikající reprodukci HD filmů a hudebních zdrojů. Použitím současně s NS-P140 zajistí, že si budete moci užít přesného, skvěle vyváženého zvuku špičkového domácí kina za velmi přijatelnou cenu.

Velké, pozlacené konektory

Extra velké, šroubovací konektory jsou pozlacené, aby zajistily maximální účinnost přenosu signálu. Jsou schopné přijímat HD audio signály bez ztráty zvukové kvality.

Luxusní vzhled

NS-F140 jsou svým elegantním vzhledem hodny tradice špičkových elegantních Yamaha reproduktorů. Mřížky reproduktorů je možné v případě potřeby odstranit.

Provedení Piano Black

NS-F140 jsou nyní dostupné pouze v provedení Piano Black - leštěná černá.

Specifikace Yamaha NS-F140 Piano Black

• Pěkně hrajou
      • trochu si brumlají :)
      • mírně plechový zvuk
      • materiál dřevotříska
      • v balení nejsou nožičky

Pořídil jsem si tyto reproduktory, protože jsem začal řešit gramofon což doporučuji všem kdo mají rádi muziku.. sehnal jsem si starší věž a docela výkonnou a pak už jen repro.. Yamahy už jsem chtěl delší dobu, ale nechtěl jsem moc do nich investovat, jelikož jsem hlavně rocker tak jsem hledal s nízkou frekvencí a tyhle vypadaly slušně, ale žádnou recenzi jsem nemohl najít, ale i přes to jsem si je pořídil, tak aspoň teď se budete mít o co opřít. :-)
      Tak že poslouchal jsem pozorně a zdají se mi trochu středy plechové, ale taky záleží co pustíte a v jaké kvalitě, ale většinou to tak je. Jak jsem uvedl basy trochu brumlají to se dá seřídit, tak že žádná hrůza výšky jsou většinou dostačující. Takže celkově ty repráky nezní špatně. Mají docela mohutný zvuk a to je fajn. Jakoukoliv hudbu zvládají slušně jen by mohla být trochu barvitější. Ale myslím si, že přesně odpovídají ceně 5000,- Kč tak že investice nebyla špatná. Ale záleží i na gramofonu, zesilovači, místnosti atd..tak berte tuto recenzi s nadhledem. :-)